18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi "bracia" Ukro-bandery.

Ba...........yk • 2017-02-22, 18:53
Ukro-zjeby :hitler:

Taka trochę :kupa: a nie bracia.

JAHHO2001

2017-02-22, 23:22
Jak onr hajluje macha swastykami to czemu ukraincy nie moga. Każde tego typu stowarzyszenie łączace "patriotów" zachacza o nazizm i każdą powinni likwidować.

happyface

2017-02-22, 23:33
Zawsze znajdzie się kij,na banderowski ryj !

PoliteP

2017-02-22, 23:41
Dziadek zawsze powtarzał: "Kozaka zawsze pod butem trzymać trzeba, bo jak spod buta wyjdzie, to w nogę upie**oli".

atocha8

2017-02-22, 23:53
Ścierwo banderowskie!!!!!

bartekmmm

2017-02-23, 00:01
upaińcy, a nie ukraińcy

Dżizas_kurde

2017-02-23, 01:18
Cytat:


Akurat stepy ukraińskie są złożone z bardzo dobrej gatunkowej ziemi (czarnoziem i czarna ziemia), więc naród można bezrefleksyjnie wybić.


Nie naród tylko plemię lub bardziej poprawnie "grupę etniczną"

martinkane

2017-02-23, 08:49
Kto zatrudnia ukraińca jest zdrajcą i szmalcownikiem.Ta emigracja zarobkowa nie nas ratuje tylko polskiego byznesmena co ma 5 mercedesów pod domem a Polakowi płaci najniższą krajową.


C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-23, 09:26
martinkane napisał/a:

Kto zatrudnia ukraińca jest zdrajcą i szmalcownikiem.Ta emigracja zarobkowa nie nas ratuje tylko polskiego byznesmena co ma 5 mercedesów pod domem a Polakowi płaci najniższą krajową.


Zdziwiłbyś się. Są prace za które nie dałbym nawet najniższej krajowej. Znam gościa prowadzącego firmę remontowo-budowlaną. Kiedyś zatrudniał ludzi, którzy szybko potrzebowali dorobić. Robota mało ambitna, wywieść gruz, umyć płytki po fugowaniu, pozamiatać, gipsu namieszać. Takie prace, by ludzie zapie**alający "na metry" nie musieli się pierdołami zajmować. Siedzieli we dwójkę po 10 godzin na budowie, z czego uczciwej pracy mieli max 3 godziny. Robota na zlecenie za 6 pln brutto/h. Jak ludziom odj***ło to zaczęły się problemy, brał z beztalencia, ale to byli tylko na chwilę. Teraz bardziej mu się opłaca zatrudnić ukraińców. Płaci im minimum potrącając za nocleg w zaadoptowanej szopie.

Pa...........ek

2017-02-23, 10:19
Jo jo eksperci...Polacy 10 lat temu też tak zapie**alali w GB a przeciętna Grażyna robiła lachę z połykiem za 20~jednostek waluty.Ja nie mam problemu z ukraincami w polsce, bo jestem obsługiwany z uśmiechem we freshmarket bo zapyta "czy dać siateczku" :) A nie te smutne mordy co za karę studenci asp czy innego bezrobocia.
Ten film przedstawia jakichś wykolejeńców, z ktorymi nie zgadza się 99% społeczności ukraińskiej.

bollol_stern

2017-02-23, 10:26
Te Upa'sy powinni mieć nowe motto bojowe, "w żopu sto" dupa i honor Ukrainy.

SilverSky

2017-02-23, 10:29
@PanOgóreczek - 99% się nie zgadza ? Człowieku jest dokładnie odwrotnie, jest jakiś mały % który NIE popiera tego nacjonalistycznego gówna,upaincy nie mają zbytnio do jakiej historii się odwołać więc gloryfikują tych ludobójców.

WalkingStephen

2017-02-23, 10:37
Ja pie**ole ale jak Polacy w tym często narodowcy zapie**alają na zachodzie chociażby u niemców to jest dobrze? Sam jeździłem na marsze niepodległości, udzielałem się "patriotycznie" ale przejrzałem na oczy, miłość do ojczyzny pozostała ale wyłożyłem lagę na udzielanie się w środowisku, bo to jedno zakłamane szambo gdzie na sto osób może dziesięć faktycznie działa ze słusznych pobudek i w imię jakichś tam ideałów. Dla kibiców patriotyzm stał się wybielaczem ze wszelkich kretynizmów jakie robią, janusze biznesu wykorzystały symbole narodowe do trzepania hajsu na sebiksach wyklętych, który nawet nie wiedzą co mają na koszulkach ale noszą bo taka moda. Rzygać mi się chce jak słyszę z ust "narodowca", że Hitler racje miał a SS było zajebiste bo j***li żydów, czarnych i cyganów lecz k***a nie zwróci uwagi na to ile polaków zaj***li, w tym tych których tak ochoczo wizerunki nosi na koszulce. Wiele w moim myśleniu i nastawieniu zmieniło się po pracy za granicom, gdzie Ci wszyscy źli obywatele europy zachodniej na nas patrzą z pogardą i mają za podludzi (oczywiście historie zasłyszane od kolegów narodowców co to pojechali j***ć gdzie się da za ile się da bez żadnych ambicji na podniesienie kwalifikacji itp ) i nie wiem czy to ja miałem szczęście czy ki ch*j ale nigdy nie spotkałem się z tym aby ktoś patrzył na mnie z góry dlatego, że jestem Polakiem powiem więcej i jestem pewien, że większość osób która spróbowała pracy za granicą się ze mną zgodzi, że nie ma większej k***y na obczyźnie niż nasz własny rodak - polak polakowi polakiem niestety. Lata lecą a człowiekowi zmieniły się priorytety i mimo wszystkiego co czuje do naszego kraju to kocham go równie mocno co nienawidzę. Pozdrawiam normalnych dla których świat nie jest czarno-biały.

InnyName

2017-02-23, 10:45
Pracuje w terminalu kontenerowym, wiecie ile tego ścierwa jest?
Cały magazyn na 3 zmiany, połowa ciągników siodłowych, sztauerka, z 200 ludzi to minimum, a to tylko 1 zakład pracy.

Jak polacy w Anglii Buheheheh

Gnojeni na każdym kroku, nawet nieświadomie.

nano50

2017-02-23, 10:55
Mówcie o Ukraińcach co chcecie, ch*j mnie to obchodzi. Choć nie każdy Ukrainiec jest gównem i znajdzie się wielu zwykłych, dobrych ludzi żyjących w biedzie to fakt faktem nacjonalistyczne zjeby tam się szlajają.
Ale do rzeczy. Od Ukraińców pracującyh w Polsce się odpie**olcie. Ludzie z biedy przyjeżdzają i zapie**alają tu w robotach jakich polak się nie dotknie i to dużo staranniej(Zależy im, żeby roboty nie stracić).

Tak was boli nazistowskie k***y polaczki, że z rozpadającego się kraju o średnich dochodach 500 zł ludzie przyjeżdzają dorobić u nas? Co za hipokryzja.

Oczywiście jestem wielkim przeciwnikiem pomagania Ukrainie w jakikolwiek sposób, bo nacjonalistyczne ugrupowania zaczynają się odzywać tam coraz więcej i nijak nie okażą nam wdzięczności, a nawet mogą nam tylko szkodzić.

Ale Ukraińcy to nie muzułmanie z Syrii. Wbrew wszystkiemu podobna kultura i słowiański naród. Nic nie wysadzą, nikogo nie zabiją. Jak im się źle żyje to powinni mieć pełne prawo dorobić u nas jak i my mamy prawo dorabiać w Europie.
A nazjo zjeby z Ukrainy i tak nie przyjadą, bez obaw.
Przyjeżdza taki Ukrainiec na 2 miesiące w roku na zbiory, zarobi z 8-9 tysięcy złotych i dzięki temu może przeżyć spokojnie resztę roku, bo taki dodatek do rocznej pensji da jemu i jego rodzinie możliwość przeżycia.