18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi "bracia" Ukro-bandery.

Ba...........yk • 2017-02-22, 18:53
Ukro-zjeby :hitler:

Taka trochę :kupa: a nie bracia.

pyotreck

2017-02-23, 10:56
Jak świat światem ukraino-banderowiec nigdy nie będzie moim bratem.

Nightcall

2017-02-23, 11:00
Znam kilku ukraińców, którzy Upę mają w dupie i sa naprawdę spoko ludźmi. A co do filmu...ładnie maszerują, zorganizowani, poprzebierani. A mogliby założyć szaliki, odpalić race i rozpie**olić sobie stolicę w imię patriotyzmu (jak nasi bezwłosi, głupi narodowcy).

voidinfinity

2017-02-23, 11:19
Odnoszę wrażenie, że tutaj większość ma "totalne" podejście do tematu. Ukraina skłócona z rosją, słabsza od Polski jest nam na rękę. Ukraina sprzymierzona z rosją, silniejsza od Polski nie jest nam na rękę.

Na pewno nie powinniśmy żyrować w ciemno wszystkiego co robi Kijów, powinniśmy pamiętać o rzezi wołyńskiej - powinniśmy wpływać na Ukrainę, żeby nie bawiła się w narodowy socjalizm itd.

Ale z drugiej strony, zbezczeszczenie grobów Polaków - to taka prowokacja ruska że tylko skończony debil tego nie zauważy.

Ten materiał mi się nie podoba - bo jest to zapewne ruska propaganda obliczona na zniechęcenie Polaków do Ukraińców. Dziel i rządź.

Szmicer

2017-02-23, 11:25
Panowie mam pytanie bo w mojej szkole niestety jest pełno upaińców przez genialnego dyrektora i jeden z nich sobie ustawił na facebooku zdjęcie w tle jakiegoś pochodu banderowskiego na którym jest widoczny z herbem "SS-Galizien". Moje pytanie czy mógłbym mu przez to narobić kłopotów na policji i zgłosić np. za propagowanie nazizmu?

LxDead

2017-02-23, 11:30
Do tych co tu przyjeżdżają uczciwie pracować i chcą się asymilować, nie są upazjebami - spoko. Ale ni ch*ja żeby im k***a sponsorować za NASZE stypendia, socjal i opiekę zdrowotną. Ogólnie najchętniej wyj***łbym ich wszystkich z powrotem do siebie, za każdym razem j***ne zwierzęta płaczą i patrzą z ukosa gdy nasz niedoj***ny rząd im k***a pomaga, kasę mimo wszystko wezmą ale dalej gardzą.
Kilku wcześniej pie**oliło że hipokryzja, jaka k***a hipokryzja? My brytoli czy niemców nie mordowaliśmy na +300 różnych sposobów, nie gardzimy i nie nienawidzimy ich. Porównywanie naszych narodowców do ich j***nych nazistów też na propsie, co? Jestem ciekaw co te ameby które wypowiadały się wyżej zrobiłyby gdyby nagle w Niemczech zaczęto stawiać pomniki Hitlera, Himmlera i całej reszty, paradować ze swastykami i wykrzykiwać hitlerowskie hasła, tak jak to właśnie robią te k***y.
Oni? Podobni nam kulturowo bo Słowianie? Słowianie? To mieszanka chazarsko-huńsko-tatarska.
Jeśli ten nasz "propolski" rząd tak bardzo chce brać te zwierzęta, niech lepiej rozsyłają je po całej Polsce bez możliwości do zakładania wspólnot i prawa do zrzeszania się, w szczególności od wschodniej granicy bo będziecie mieć k***a powtórkę z historii.

nano50

2017-02-23, 11:48
@LxDead. Powinieneś zauważyć, że ludzie są różni, a to jest lud żyjący na terenie europy jak nie patrzeć.

1. Hipokryzja, bo robimy u innych na zmywaku, a sami nie chcemy na zmywak nikogo przyjąć, bo nie.
Tak jak powiedziałem żadne nazi nie przyjeżdzają do nas, a ludzie Twojego pokroju rozszerzają złą reputację dla
wszystkich polaków.
2. Jakby stawiali pomniki Hitlera to też byłbym przeciwny pomocy materialnej dla Niemiec.
3. Gdzie wyczytałeś baranie, że ukraińcy przyjeżdzający do Polski dostają socjalne mieszkania i inne rzeczy, które są
niedostępne dla Polaków? Nie szerz gównoprawdy tylko dlatego, że Ci się coś wydaje.
4. Nienawiść? Wątpię, żeby jakikolwiek ukrainiec nienawidzący Polskę przyjeżdzał do nas.

Zresztą dalej nawet nie piszę, bo z takim baranem szkoda prowadzić jakąkolwiek dyskusję, a muszę iść załatwić parę spraw na mieście.

Majesty

2017-02-23, 12:07
@nano50

Co do 3 punktu Twojego wpisu.

Studenci z Ukrainy mają swój matecznik w Krakowie, dodatki do wynajmowanych mieszkań, kieszonkowe, dodatkowe stypendia, pierwszeństwo w akademikach oraz pomocy przy wynajmie mieszkań. Tak całkiem bez pomocy nie zostają ;) Z tego może właśnie wynikać opinia innych, że dostają u nas socjal.

Co do materiału w każdym społeczeństwie znajdą się zjeby, każda skrajność jest ciemnotą umysłową.

voidinfinity

2017-02-23, 12:13
Szmicer napisał/a:

Moje pytanie czy mógłbym mu przez to narobić kłopotów na policji i zgłosić np. za propagowanie nazizmu?



hehehehehe tak :amused:

nano50

2017-02-23, 12:27
1. Ideologia jest wyznawana przez wąskie grupy, nie cały naród. Na uczelni mam znajomych ukraińców i dobre, bardzo grzeczne chłopaki(Na pozór). Jak pracowałem przez rok za granicą to w firmie miałem ukraińca koło 50-tki. Świetnie z nim się dogadywałem, gość przyłóż do serca. Pewnego razu zaczęliśmy tematy banderowskie. Spytałem jak to tam u niego, że te ruchy Banderowskie i w ogóle. Odpowiedział mi krótko: "Kolego. Nie wierz żadnej telewizji. Jakieś dzieciaki robią zamęt. Jakby ukraińcy mieli coś do was to tylu naszych by u was nie pracowało i nie marzyło o Polsce. Nie wierz telewizji."

3. Jako polacy też mamy 500+. To jest dokładnie to samo, jeżeli mają kartę.

Co do socjalu w Krakowie to nie wiem. U mnie w mieście nie ma takich rzeczy. :->

LxDead

2017-02-23, 12:42
I te "wąskie" grupy tak licznie paradują nie tylko u siebie ale i u nas w Przemyślu czy Rzeszowie ^^ Z nimi jest jak z ciapakami, póki jest ich niewielu jest spokojnie, zrobi się ich więcej jak właśnie w Przemyślu to zacznie się "zabawa".

Poczytaj dokładnie, nie muszą mieć karty żeby starać się o 500+, jak to nie jest życie za podatki Polaków to ja jestem święty, otrzymują wsparcie w wielu miejscach w formie mieszkań czy innych dodatków i ulg, polecam się zagłębić w temat.

Debosy

2017-02-23, 12:47
Kiedy wy sobie w koncu wbijecie ze nie ma uniwersalnych bohaterow narodowych.

Sracie o tego Bandere nieustannie (nie zaprzeczam ze byl zbrodniarzem) a jednoczesnie usprawiedliwiacie a to Jedwabne a to naszy wykletych, Lupaszke.

Pogadaj z Litwinami o naszych polskich bohaterach narodowych zobaczysz jak po mordzie szybko dostaniesz.
Litwini maja problem z naszymi bohaterami tak jak my mamy z Ukrainskimi.

Tak k***a Bandera byl zbrodniarzem i morderca i wybral sobie dosc ponura metode na realizacje celow, ale Ukraincy raczej deficyt maja takich ludzi ktorzy za ten kraj walczyli, to siegaja po takich.

Zreszta narodowcy/nacjonalisci to takie samo scierwo na Ukrainie jak i u nas, jak i wszedzie indziej.

The_Generat

2017-02-23, 13:36
Niech sobie Ukraińcy u nas pracują czy się uczą... ale ! bez jakichkolwiek stypendiów, dotacji czy zapomóg. Co sobie wypracują to sobie kupią a nie k***a jak ze wszystkim, obniżać podatki niemiaszkom, upowcom pomagać w wynajęciu mieszkań, zdobywaniu pracy... a Polak na szarym końcu, najlepiej jakby gdzieś jeszcze wyjechał, żeby nie miał kto narzekać

Joystick466

2017-02-23, 14:44
Prawda jest taka, że takie h*jki co trzymają takie symbole, są twardzi w pięciu-sześciu, a samotnie dwóch do trzech to rozgonisz jak huragan kartonowe domki i nawet nie trzeba biec na nimi więcej niż 3 metry bo sami sp***olą :amused: