18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy

zymek123 • 2013-06-13, 14:10
Witam, chciałbym przedstawić kilka fotek z pięknego malowniczego miasta - Białogardu. jest dużo więcej miejsc, ale mi się nie chciało fotografować. jak was będzie interesować to moge wrzucić miejscówki okultystów, tablica ouija i tym podobne. do tematu :


dagins

2013-06-13, 22:31
DUST DEVIL,
UE to jak najbardziej twór socjalistyczny, więc jeżeli nie można go nazwać bliźniakiem ZSRR to spokojnie można go nazwać bratem.

Ludzie głosowali za wstąpieniem do Uni Europejskiej nie wiedząc nawet jakie to niesie konsekwencje. Słyszeli tylko, że dostaną dotacje i to im wystarczyło. Jednymi słowy, wynik referendum był łatwy do przewidzenia. To nie jest pierwsza i ostatnia porażka demokracji, czyli systemu rządów ludu, który na rządzeniu w ogóle się nie znają.

ska

2013-06-13, 22:33
Za życia wszyscy podpie**alają siebie na wzajem, jeden sąsiad drugiemu sąsiadowi sk***ysynowi na złość robi. Obcokrajowców innego wyznania chętnie zaciukałby nożem. Żonę najlepszemu przyjacielowi nie jeden wyr*chał. Na wojnę pod dyktaturą na ślepo niewinne dzieci zarzynają. Zwierzęta na drzewach dla zabawy wieszają. Tak to my k***a ludzie a teraz wielcy patrioci bo jakieś mięcho robaki wpie**alają, idźcie wp*zdu z tymi cmentarzami..

darnok99

2013-06-13, 22:44
dagins napisał/a:

DUST DEVIL,
UE to jak najbardziej twór socjalistyczny, więc jeżeli nie można go nazwać bliźniakiem ZSRR to spokojnie można go nazwać bratem.

Ludzie głosowali za wstąpieniem do Uni Europejskiej nie wiedząc nawet jakie to niesie konsekwencje. Słyszeli tylko, że dostaną dotacje i to im wystarczyło. Jednymi słowy, wynik referendum był łatwy do przewidzenia. To nie jest pierwsza i ostatnia porażka demokracji, czyli systemu rządów ludu, który na rządzeniu w ogóle się nie znają.




Ehh, dla Ciebie unia to dotacje, dla mnie otwarte granice, otwarte rynki i głos na arenie międzynarodowej silniejszy niż głos pojedynczych krajów wchodzących w skład UE. W niedalekiej przyszłości Polska, Niemcy czy Wielka Brytania nie będą miały wiele do powiedzenia w porównaniu do tak dużych państw jak USA , Chiny czy Brazylia dlatego trzeba sie jednoczyć i współpracować póki jest na to czas.

artur_sz13

2013-06-13, 23:07
dagins napisał/a:

DUST DEVIL,
UE to jak najbardziej twór socjalistyczny, więc jeżeli nie można go nazwać bliźniakiem ZSRR to spokojnie można go nazwać bratem.

Ludzie głosowali za wstąpieniem do Uni Europejskiej nie wiedząc nawet jakie to niesie konsekwencje. Słyszeli tylko, że dostaną dotacje i to im wystarczyło. Jednymi słowy, wynik referendum był łatwy do przewidzenia. To nie jest pierwsza i ostatnia porażka demokracji, czyli systemu rządów ludu, który na rządzeniu w ogóle się nie znają.



Ty kurde głąbie ty. Kto głosował za wejściem do Unii? Wieś która niby dostaje dotacje? To se spójrz na mapkę


Miasto se Unię wybrało to ją ma więc odwal się od rolników i ich dotacji. Z dotacji są zadowoleni rolnicy ci którzy mają wszystko w dupie oddają ziemie w ustną dzierżawę tym co faktycznie prowadza gospodarstwa a sami drą dotację. A taki rolnik to gówno a nie rolnik powinni ich wywalić z KRUSu a dotacje zabrać. A rolnik który robi to gówno z tych dotacji ma. Jedynie fundusze europejskie (ale te to ma też i miasto) trochę na wsi zmienaiją tylko że to też zmiana pozorna bo ceny sprzętów są kosmiczne a tą kasą rolników z dotacji i funduszy dzielą się firmy zachodnie i pośrednik czyli miasto

dagins

2013-06-13, 23:17
Wcale nie potrzeba żadnej UE, żeby granice między państwami w Europie były otwarte. Otwarte rynki to samo - po co państwo ma się mieszać do narodowości zatrudnianych pracowników przez prywatne firmy? Ten cały cyrk jest sztuczny.

Arena międzynarodowa? Do zjednoczenia się również nie potrzeba płacić gigantycznych składek, które zasilają kieszenie ubogich multimilionerów zasiadających w parlamencie UE. Nie potrzeba żadnych idiotycznych przepisów i regulacji, a już tym bardziej ograniczania suwerenności poszczególnych państw. Jeśli państwa w Europie będą między sobą rywalizować gospodarczo, będzie wiele różnych walut, to gwarantuję, że wyjdziemy na tym lepiej niż takie molochy jak Chiny lub Brazylia. Te państwa są teraz tak silne tylko dlatego, że my jesteśmy słabi.

@up
Nie wiem po co mi wyjeżdżasz z tą mapką i rolnikami, skoro UE nie tylko o ich względy walczyła, ale obiecywała ogólny wzrost poziomu życia właśnie z dotacji.

oc...........an

2013-06-13, 23:49
dagins, w ogólnym rozrachunku Unia dała nam o wiele więcej niż zabrała: (jej "brat", jak sam Związek nazwałeś, raczej brał od nas węgiel, a z wdzięczności dawaliśmy mu węgiel ;) )

http://www.mapadotacji.gov.pl/

Ogólnie to właśnie i wzbogaciliśmy się na Unii. Zobacz na UA - jeszcze w 2002 niczym się nie różniła od Polski - ta sama korupcja, te same problemy, ta sama mentalność. A dziś? Dziś jak jeżdżę na Ukrainę nad morze Czarne i mówię, że jestem z PL to ludzie autentycznie mają do mnie szacunek. Serio! Tak jak 90% polaków czuje respekt do niemców ;) Ukraina to jedyny kraj jaki znam, który by czuł respekt do Polaka. A dzięki czemu jesteśmy tak bardzo bogatsi od Ukraińców? Dzięki Unii.

go...........11

2013-06-14, 00:29
DUST DEVIL napisał/a:

@dagins

To są zdjęcia z XVIII zjazdu komunistycznej partii Chin - http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunistyczna_Partia_Chin
Łatwo rozpoznać te "loga", bo trzonek sierpa jest u nich okrągły ;)


gonzo3211, Nefario, tja, dziwne tylko, że nie pamiętamy jak to niemcy gwałcili Polki, jak to na Północy odbierali dzieci bo miały niebieskie oczy i blond włosy (czyli były aryjskie) i oddawali je na wychowanie bezdzietnym parom w III Rzeszy, szkoda, że nie pamiętamy masowych łapanek urządzanych przez niemców, egzekucji, zniewolenia profesorów UJ, bombardowanie Frampola (chcieli sobie potrenować przed UK), strzelania do uchodźców, obozy koncentracyjne, masowa sterylizacja kobiet na wschodzie...

Teraz z jakiegoś powodu sadol zrobił się bardzo prawicowy, ale i ślepy jednocześnie - nazywać AC hołotą i mówić jacy to niemcy byli dobrzy to nie mamy skrupułów, a o zbrodniach niemieckich to sobie z usmiechem zapominamy, bo ich przypomnienie obala stwierdzenie, że "niemcy byli lepsi od sowietów"



Ja dobrze o tym wiem i pamiętam. Nawet wspomniałem o Wehrmachcie, ale zdjęcie tematu dotyczyło ac i to na tym się skupiłem. Oczywiście, że szkopy też gwałcili itp.

DuckDodgers

2013-06-14, 12:25
Ot całe oblicze naszych "narodowców", w 5 kopać jednego murzyna bohaterzy albo w nocy trupowi po nagrobku popisać. Szczyt honoru i odwagi.

JURIJ_77

2013-06-14, 13:26
Naster napisał/a:

Zabawne że uważacie ich ( żołnierzy ZSRR) za zwykłych ludzi. To była dzicz nieporównywalnie gorsza od faszystów, gwałty, rozboje, kradzieże to przejaw ich własnego wyboru a nie rozkazu wujka Stalina.

Dlatego jak najbardziej zasłużone piwko dla całkiem przyzwoitej akcji.



zacytuję swój wpis z podobnego tematu:

Cytat:


Szoqn napisał/a:

Cytat:

Młody debil bez znajomości historii się dziwi, bo naoglądał się kompanii braci i szeregowca Ryana i myśli, że żołnierze są tacy miłosierni i współczujący i należy im się szacunek.




skoro mówimy o historii to bądźmy konsekwentni, poczytaj co wyczyniali Polacy na początku XVII w. w Moskwie - wydaje mi się, że 1/5 obecnej populacji tego miasta ma polskie korzenie - i to bynajmniej nie z własnej woli ich przodkowie im je przekazali. Rozpasane wojsko (z Zamoykim na czele) gwałciło, rabowało, mordowało wszystko co stawało mu na drodze - sami bojarzy błagali Zygmunta by ten przybył i zrobił porządek - wypie**olił tego Dymitra i dał na tron królewicza Władysława. Pozostawię już bez komentarza mieszanie się Watykanu do tego całego cyrku i chęci "nawrócenia" chrześcijan prawosławnych na wyznanie katolickie.
fajnie to opisano:


(...) Poległo Polaków przez te okrucieństwa moskiewskie 1300 (...) ciało samego cara, porąbawszy na rynek wywlekli, które trzy dni na ławkach leżało. Potem je spaliwszy, popiół w działo wsypawszy, wystrzelono („Diariusz drogi...”, s. 97).


wystrzelono armatą w kierunku Polski ... swoją drogą - jak trzeba było znienawidzić człowieka, by tak postąpić z jego ciałem nieźle sobie zasłużył.



także bądź świadom, że Polacy też dokonali podobnych rzeczy - BA - dokonali ich na Ruskach jako pierwsi. Kolejna rzecz - jak ktoś tu na Sadolu już napisał - wojska zawsze gwałciły, gwałcą i będą gwałcić. I Polacy nie są w tym kontekście inni - poczytaj o "fraternizacji" której dokonywała Armia Andersa na terenach Niemiec - no ale o tym się nie mówi - bo to szkodzi nieskalanemu wizerunkowi Polski i zakrawa o zdradę stanu. Cóż ... tłumaczy się takie zachowanie "odwetem" i innymi usprawiedliwieniami. Niestety - takie prawo zwycięzcy ...

Co do niszczenia grobów - wyobraźcie sobie lament, gdyby Ruscy namalowali gwiazdy i sierpy na grobach w Smoleńsku i innych miejscach kaźni. Było by sprawiedliwie i po równo wtedy? Miejsce pochówku żołnierza to rzecz święta - być może kiedyś i wam przyjdzie spocząć pod ziemią (tfu ...) z dala od swojej ojczyzny - było by cudownie, gdyby ktoś te Wasze groby bezcześcił na oczach waszego potomstwa ...

oc...........an

2013-06-14, 14:52
JURIJ_77, sama prawda!


Ogólnie całe to gadanie o tym jak AC gwałciła to produkt zachodniej propagandy, która miała na celu zdyskredytować sukcesy AC, a jednocześnie wynieść hamerykanów na piedestał, że oni to niby rycerze sprawiedliwości.

Otóż USA j***ło i rabowało nie gorzej niż AC, tylko robili to bardziej spokojnie, bo np jak chcieli r*chać, to jechali Jeepem do miasta i jak widzieli jakąś ładną kobietę to ją wołali i proponowali "przejażdżkę" poprzez wskazanie na siedzenie bronią. Ogólnie mówi się, że jak hamerykanie tak przywoływali niemki, to one już w czasie podchodzenia do samochodu ściągały majtki, bo wiedziały jakiego typu będzie to przejażdżka... O rabowaniu to nawet w Kompanii Braci było trochę poświęcone, a skoro dali rabunek do takiego propagandowego serialu, to znaczy, że skala była tak duża, że nie udało się tego ukryć.

Na dodatek nie chcę mówić, że to właśnie USA zbombardowało Drezno, które nie uczestniczyło w wojnie, bo nie było tam jednostek i wielkich fabryk, co zakrawa na zbrodnie wojenne, a potem jebła 2 bomby atomowe na pokojowe miasta, zabijając w większości kobiety i dzieci :samoboj:


Na koniec jeszcze wspomnę, że bestialstwo i agresja Związku nie pojawiły się "z dupy" i były odpowiedzią na niebywałe okrucieństwo ze strony niemców - we Francji jest wioska Oradour-Sur-Glane (http://pl.wikipedia.org/wiki/Oradour-sur-Glane) w której niemcy zabili większość ludzi. To jedyna taka wioska na zachodzie. Tymczasem na terenie Związku w samej tylko Ukrainie wymordowano więcej niż 500 takich wiosek. Oprócz tego, oprócz całego gwałcenia, wieszania, rozstrzeliwania i nazywania podludźmi, niemcy bardzo lubili wybijać psy w podbitych miastach "bo one mogą być niebezpieczne".

Wszyscy kto pisze jak to Sowieci bestialsko się zachowywali zapomina, że to całe bestialstwo musiało mieć jakieś źródło - zwykły chłop sam od siebie nie zaczyna w szale gwałcić i zabijać... ale jeśli zabiło mu się całą rodzinę, zabrało dobytek, spaliło dom i nazywano "podczłowiekiem" to nagle ta cała agresja ma powód i nawet można zrozumieć nienawiść, jaką darzyli niemiaszków...


Historia to k***a i bardzo łatwo manipulować faktami. Ciągle słyszę jaka to AC była bestialska, a dobrotliwi niemcy dobrze się zachowywali w PL. Cóż, szkoda, że nikt z was nie wie CZEGO DOKONALI NIEMCY W ZSRR z bezbronnymi ludźmi... Macie łeb zaj***ny propagandą zachodnią i tyle. Fakt gwałcili i rabowali aż miło, ale nie jest faktem, że niemcy, amerykanie ani nawet polacy byli od nich znacząco lepsi.

dagins

2013-06-14, 16:07
DUST DEVIL,
Chcąc nie chcąc, Polska począwszy od drugiej wojny światowej się rozwija, bo została doszczętnie zniszczona. Jednakże, gdybyśmy do Uni nigdy nie przystąpili, odrzucili zachodni system rządów, dziś bylibyśmy przodującą gospodarką w Europie. Coś jak mniejsze Chiny. Niestety, nie udało się, bo towarzysz Kiszczak po upadku ZSRR dyskretnie przekazał władzę w ręce swoich komuchów.

Dobrobyt nie bierze się z dotacji, tylko z pracy. Gdyby brał się z dotacji, to NRD i Grecja byłby dziś potęgami gospodarczymi.

***
Jeżeli ktoś tu jest zaślepiony propagandą, to chyba tylko Ty, bo bronisz Sowietów jak własnej matki. To, że była to dzicz każdy wie i każdy słyszał pomimo silnych wpływów Moskwy w tej części Europy.

Parę lat temu mój własny dziadek powiedział mi, że gdy Niemcy przyjechali do jego wsi na południu Polski, to o żadnych rozbojach, mordach i kradzieżach nie było mowy. Nie mięli żadnego interesu w terroryzowaniu Polaków (Żydów tam nie było). Był z nimi nawet lekarz wojskowy, który fachowo przyjmował chorych bez względu na narodowość.

Oczywiście, nie bronię Niemców, ale na ,,ocieplanie" wizerunku Armii Czerwonej zgodzić się niestety nie mogę.

oc...........an

2013-06-15, 01:11
@up a widzisz! Tu się właśnie różnimy - historią rodziny: u mnie w rodzinie zginęło przez niemców 40 osób (bo rodzinka z tradycjami wojskowymi, więc bardzo się uparła, że da upór szkopom) i to właśnie niemcy zachowywali się jak dzicz, bo palili, rabowali i za każde przewinienie pokroju krzywego spojrzenia pałowali lub strzelali w potylicę ;)
A kiedy (w końcu) AC dokonała kontruderzenia i wyzwoliła teren, to poza dwukrotnym przepytywaniem przez NKWD pt. "kto w wiosce kolaborował" nie spotkała więcej moich żadna krzywda...

Cóż, najwidoczniej kto jakie miał "szczęście" do okupatów/wyzwolicieli. Nie myślałem o tym w ten sposób...

***

Również nie mogę się zgodzić, że ich bronię - nie kryję się z tym, że dokonywali bestialstwa, ale jestem przeciwny mówieniu o nich tylko w negatywach, ponieważ gwałcili owszem, ale z 20 milionowej armii był to de facto ułamek i mówienie O CAŁEJ Armii Czerwonej jak o gwałcicielach i bestiach to po prostu kłamstwo.

TRQPL

2014-01-22, 10:48
Sawitar napisał/a:

Ciekawe czy narodowcy z Białogardu wiedzą, że bez Stalina i armii czerwonej, to miasto nie byłoby polskie?
Polacy to chyba najgłupszy naród w Europie...



Jeżeli ty był byś przykładem tego Narodu to trzeba by się było z Tobą zgodzić.

Stalin to był dyktator i pie**olony pedofil morderca.

Zawdzięczamy mu 45 lat niewoli sowieckiej i pompowania marksa i lenina zamiast dolarów.