18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy

zymek123 • 2013-06-13, 14:10
Witam, chciałbym przedstawić kilka fotek z pięknego malowniczego miasta - Białogardu. jest dużo więcej miejsc, ale mi się nie chciało fotografować. jak was będzie interesować to moge wrzucić miejscówki okultystów, tablica ouija i tym podobne. do tematu :


Czarnarzepa

2013-06-13, 20:17
Cmentarz powinien właśnie tak wyglądać jak tutaj, czy jak to mają w ameryce, a nie takie w Polsce ch*j wie co to za pare tysięcy zł.

sarumo

2013-06-13, 20:23
Lololoney napisał/a:

Ku*wa...
W Czterech pancernych padło takie zdanie: przypomnimy sobie, że to są ludzie, kiedy odbierzemy im broń...
Dotarło to do mnie i stwierdzić mogę, że takie traktowanie cmentarzy jest po prostu chore... Zrozumiałbym gdyby to były pomniki, czy inne cholerstwa gloryfikujące komunizm, ale to jest miejsce spoczynku ludzi... Na zwykłych cmentarzach też leży wielu, co w swym życiu wiele sku*wysyństwa wyrządzili i mają krzyże na nagrobkach, ale ich mogił nikt nie rusza... Cmentarz to takie miejsce, gdzie wszyscy są sobie równi...



Masz rację, ale co za tym idzie uważam, że na grobach nie powinno się umieszczać symboli szczególnie politycznych. Chociaż szlag trafia jak widzę nagrobek z wyrytym, że gość, co leży w piachu był lekarzem dentystą. Mam wobec tego pokłonić nisko głowę, w geście szacunku, bo jest o tyle lepszy od tych, którzy na nagrobku mają tylko nazwisko i daty?

bishfinger

2013-06-13, 20:25
Dajcie mi chociaż jeden zawód, partie polityczną, naród lub chociaż miejscowość gdzie wszyscy są nieskazitelni!!! Zawsze się znajdzie jakaś k***a która najlepszą myśl przekręci, matoł który chociaż ma hajsu w brud będzie oszukiwał a w wśród najlepszych ludzi znajdzie się niewyżyty cham.

korba-dawid

2013-06-13, 20:40
Dawaj miejscówke okultystów. :) Tam Ci postawię piwko :) tylko w nowym temacie nie w komentach :)

Puszale

2013-06-13, 20:41
Na moim nagrobku napisze że miałem sprzęt na 12 cali hue hue hue

Nefario

2013-06-13, 20:44
Nazywanie czerwonoarmistów ludźmi to dość odważna teza :) Ja wiem że nie każdy z nich był "brutalem" ale dziś nie da się już tego rozstrzygnąć, kto gwałcił wasze prababcie a kto wysadzał tunele szwabom z ekipą Rudy 102. Jak by nie patrzeć sowieci to najmniej ludzcy ludzie. Gwałty, masowe rabunki, morderstwa, zabijanie własnych oficerów (jeśli nie pozwolili pochędożyć), alkohol, głodzenie ludzi, egzekucje, tortury, Katyń... dalej wymieniać? Grób, grobem ale dam sobie rękę uciąć że tych panów w niebie nie spotkamy :) Pluję na ich pamięć.

go...........11

2013-06-13, 20:47
Ta, każdy pie**oli jacy to byli biedni ludzie w armii czerwonej i wehrmachcie, że siłą, że nikt nie chciał bla bla... takie pie**olenie kotka za pomocą młotka. Na wojnę nie chcieli, ale gwałcić wszystko co się ruszało jak to ruskie bydło, rabować wszystko i mordować ludzi za to, że mieli w dowodzie wpisane Polak/Polka, to już k***a nie było przykro.

oc...........an

2013-06-13, 21:02
@dagins

To są zdjęcia z XVIII zjazdu komunistycznej partii Chin - http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunistyczna_Partia_Chin
Łatwo rozpoznać te "loga", bo trzonek sierpa jest u nich okrągły ;)


gonzo3211, Nefario, tja, dziwne tylko, że nie pamiętamy jak to niemcy gwałcili Polki, jak to na Północy odbierali dzieci bo miały niebieskie oczy i blond włosy (czyli były aryjskie) i oddawali je na wychowanie bezdzietnym parom w III Rzeszy, szkoda, że nie pamiętamy masowych łapanek urządzanych przez niemców, egzekucji, zniewolenia profesorów UJ, bombardowanie Frampola (chcieli sobie potrenować przed UK), strzelania do uchodźców, obozy koncentracyjne, masowa sterylizacja kobiet na wschodzie...

Teraz z jakiegoś powodu sadol zrobił się bardzo prawicowy, ale i ślepy jednocześnie - nazywać AC hołotą i mówić jacy to niemcy byli dobrzy to nie mamy skrupułów, a o zbrodniach niemieckich to sobie z usmiechem zapominamy, bo ich przypomnienie obala stwierdzenie, że "niemcy byli lepsi od sowietów"

gringo2412

2013-06-13, 21:18
dawaj te miejscówki okultystow itp

dagins

2013-06-13, 21:21
Bo Armia Czerwona to była najgorsza hołota, szczególnie trzecia (ostatnia) armia zbierana z najdalszych zadupiów Syberii.
Nikt o zbrodniach niemieckich tutaj nie zapomina, a jeśli zapomina, to albo żartem, albo jeszcze nie skończył szkoły. Sowieci byli gorsi od Niemców i tego nie mówię ja, tylko starsze pokolenie, które to przeżyło.
Poza tym, wojna się skończyła, a Czerwoni wciąż tutaj stacjonowali i mieli się dobrze przez kolejne kilkadziesiąt lat. Zatruli ludzi komunizmem, którego idea potem rozlała się po całej Europie. W wyniku tej propagandy wyrosła Unia Europejska, przez którą nasza cywilizacja stoi teraz na granicy katastrofy. Socjalizm dotarł nawet za ocean, do USA.

oc...........an

2013-06-13, 21:51
@up

stary, proszę Cię! No co jak co, ale EU do CCCP dłuuuuga droga (szczególnie, że nikt na siłę nikogo w EU nie trzyma i na odwrót chce wypie**olić jak ma problemy). Tym bardziej, że o ile satelitą Kraju Rad staliśmy się z przymusu, to za członkostwem w Unii głosowała ogromna większość obywateli.

Matush5

2013-06-13, 21:53
Takie głupie gadanie, większość z tych co robi takie rzeczy to zwykłe ćpuny albo złodzieje, którzy nie mają nic wspólnego z patriotyzmem i nie mają zielonego pojęcia kim w ogóle są ;) W mojej miejscowości był cmentarz żydowski z opowieści starszych był podobno bardzo ładny zadbany pomniki były wyrzeźbione otoczony ozdobnym murem, niestety ja kiedy pierwszy raz tak pojechałem miałem może 8,9 lat to już wszystko było doszczętnie rozpie**olone, wszystko było zarośnięte krzewami były nawet wykopane doły (prawdopodobnie jacyś poszukiwacze złota) nie wiem czy coś tam poznajdowali ale przekopane tam jak na budowie było. Mało tego ? na tym "zwyczajnym" cmentarzu rozpie**alają płyty lub całe nagrobki czy kradną znicze bo jak robią sobie popijawy to muszą przecież światło mieć. I tak nie robią tego żadne sekty tylko zwyczajni ćpuni :) Dlatego nie jestem od pewnego czasu za legalizacją marihuany bo po prostu duża część odbiorców jest zwykłą gówniarzerią która nie potrafi kulturalnie spożytkować tej używki.

Reoxroxik

2013-06-13, 22:12
Dawaj miejsce okultystów , chętnie się tam przejdę ^^

Sawitar

2013-06-13, 22:24
Ciekawe czy narodowcy z Białogardu wiedzą, że bez Stalina i armii czerwonej, to miasto nie byłoby polskie?
Polacy to chyba najgłupszy naród w Europie...

karfi

2013-06-13, 22:29
Naster napisał/a:

Zabawne że uważacie ich ( żołnierzy ZSRR) za zwykłych ludzi. To była dzicz nieporównywalnie gorsza od faszystów,


Taaaaak a ci Niemieccy żołnierze to byli rycerze a szczególnie ci z SS to już była elita elit ! :idzwch*j: No to Hajl !