18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy

zymek123 • 2013-06-13, 14:10
Witam, chciałbym przedstawić kilka fotek z pięknego malowniczego miasta - Białogardu. jest dużo więcej miejsc, ale mi się nie chciało fotografować. jak was będzie interesować to moge wrzucić miejscówki okultystów, tablica ouija i tym podobne. do tematu :


Lololoney

2013-06-13, 14:20
Ku*wa...
W Czterech pancernych padło takie zdanie: przypomnimy sobie, że to są ludzie, kiedy odbierzemy im broń...
Dotarło to do mnie i stwierdzić mogę, że takie traktowanie cmentarzy jest po prostu chore... Zrozumiałbym gdyby to były pomniki, czy inne cholerstwa gloryfikujące komunizm, ale to jest miejsce spoczynku ludzi... Na zwykłych cmentarzach też leży wielu, co w swym życiu wiele sku*wysyństwa wyrządzili i mają krzyże na nagrobkach, ale ich mogił nikt nie rusza... Cmentarz to takie miejsce, gdzie wszyscy są sobie równi...

LxDead

2013-06-13, 14:26
@up a tam pie**olisz, caukiem niezile to hłopaką wyszuo :trollencjusz:






P.S pewnie nie potrafili się doczytać tych bazgrołów na nagrobkach :amused:

ProVVe

2013-06-13, 14:29
Jak dla mnie mogli tylko tą gwiazdę z młotem i sierpem pociągnąć do końca czerwoną farbą (żeby jakoś symbol ukryć)... Z resztą podpisuję się pod komentem wyżej... Oni już nie żyją i tak mają na to serdecznie wyj***ne... Szkoda czasu i akcji... Lepiej na wiejską z tym "szprejem"


@up rozj***łeś mnie tym gifem ;-)

darnok99

2013-06-13, 14:33
Bo tak się kończy ekstremizm. Znajdzie się banda pajaców którzy nie zastanowią co robią i słuchają ślepo kogoś i wykonują jego polecenia, drąc się przy tym "otwórzcie oczy".

Ekstremizm w żadnej postaci nie jest dobry i w każdej postaci jest do siebie podobny. Dlatego ja się dziwię tutejszym prawicowcom, że tak nie znoszą Muzułmanów do których przecież są bardzo podobni(razem wyznają zasadę rozjebmy wszystko i zróbmy po swojemu - lepiej:) tylko czy wasze lepiej to faktycznie lepiej?).

Wasili666

2013-06-13, 15:16
Lololoney napisał/a:

Cmentarz to takie miejsce, gdzie wszyscy są sobie równi...


Amen
:dead:

vajron

2013-06-13, 15:19
k***a, narodowcy to nie patrioci, to bandziory o skrzywionym światopoglądzie. Niczym się nie różnią od ciapatych brudasów... Patriota to ktoś kochający ojczyznę, dbający o jej dobre imię, pracujący na jej wielkość. A nie łysy debil bez szkoły żyjący z zasiłku, na który ja zapie**alam 12h dziennie 6 dni w tygodniu...

Mam nadzieję, że te p*zdy, które to zrobiły będą pochowane pod płotem bez nagrobka.

Dziesiątki tysięcy ruskich biegło do ataku z wystruganymi karabinami, bo gdyby się zatrzymali, dostaliby kulkę w łeb. To co robili na wsiach (gwałty, morderstwa) to nie myślcie sobie, że nasi byli tacy święci... Poczytajcie co polacy (z małej bo mi za tych konkretnie wstyd) odpie**alali na Ukrainie, Litwie, Rosji, Niemczech...

Patriotyzm to nie nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym czy religijnym, tylko postawa godna, bohaterska i pożyteczna... Sram na ten plebs tak samo jak na te islamskie k***y.

kaktuz

2013-06-13, 15:43
chwała ojczyznie
Wyznawcy Polskości

dagins

2013-06-13, 15:47
darnok99
Prawicowcy i narodowcy dzielą się na dwie grupy - złych i dobrych.
Chociaż moim zdaniem znak sierpa i młota powinien być traktowany tak samo jak swastyka, czyli zakazany w miejscach publicznych.

oc...........an

2013-06-13, 16:10
Ja jebię, co za ciemna masa -_- k***a, palcie sobie chociażby flagi Związku i Swastyki na rynku w mieście, gówno mnie to obchodzi, ale cmentarz, czy to niemiecki, czy to polski, czy radziecki czy żydowski to miejsce szczególne (niektórzy uważają, że jest w nim nawet coś ze świętości) i takie rzeczy są po prostu nie na miejscu.

No ale "patryjoci" jak zwykle wykazali się :homer_uv:

No i najbardziej mnie bawi, że wielcy cebulaccy patryjoci tak usilnie "walczą" z komuną, a sami wyznają doktryny, przez które niemcy zaj***li im pradziadków :roll:


Na
koniec tylko wspomnę słowa Prokopa w Wprost, co kiedyś powiedział bardzo mądrze: "Ruchy narodowe to papierek lakmusowy zdrowia państwa - kiedy w państwie jest dobrze, to ONR i jemu podobne ścierwa siedzą cichutko i jedyne co robią to naklejki rozklejają. Ale kiedy w państwie jest źle, to nagle te ruchy zaczynają być popularne i się panoszą, propagując najczęściej hasełka rodem z III Rzeszy. Na początku lat 90' pełno było narodowców w glanach, bo było ciężko i teraz znów dochodzą do głosu. Jak sytuacja znów się unormuje, to znowu stracą poparcie".


dagins, nigdy sierp i młot nie będzie do końca zakazany, bo jest to oficjalny symbol w krajach pokroju Chin czy Wietnamu i banowanie tego symbolu psuje z nimi stosunki (wszak Azjaci mają pie**olca na punkcie symboliki, a co dopiero oficjalnych symboli państwa):




Pizkes

2013-06-13, 17:01
Ja miejscówki okultystów poproszę :)

darnok99

2013-06-13, 17:02
dagins napisał/a:

darnok99
Prawicowcy i narodowcy dzielą się na dwie grupy - złych i dobrych.
Chociaż moim zdaniem znak sierpa i młota powinien być traktowany tak samo jak swastyka, czyli zakazany w miejscach publicznych.



Moim zdaniem nie ma dobry skrajnych prawicowców czy narodowców bo jakby w definicji ekstremizmu leży bycie pewnego rodzaju fanatykiem wartości. Co często wiąże się z narzucaniem swoich racji innym bo przecież są "najlepsze".

dagins

2013-06-13, 19:19
DUST DEVIL,
Skąd masz te zdjęcia? Z tego co wiem, sierp i młot nie są oficjalnymi symbolami ani Chin, ani Wietnamu, lecz partii komunistycznych. My też mamy Komunistyczną Partię Polski, ale w przeciwieństwie do w/w krajów jej poparcie jest zerowe.

@up
Tak, ale nie wszyscy narodowcy bezczeszczą cmentarze i leją murzynów, a w przeciwieństwie do lewaków umieją bronić swojej kultury.

Naster

2013-06-13, 20:16
Zabawne że uważacie ich ( żołnierzy ZSRR) za zwykłych ludzi. To była dzicz nieporównywalnie gorsza od faszystów, gwałty, rozboje, kradzieże to przejaw ich własnego wyboru a nie rozkazu wujka Stalina.

Dlatego jak najbardziej zasłużone piwko dla całkiem przyzwoitej akcji.