18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największy Joint na świecie

kar425 • 2014-02-07, 23:45
Oj nie pogardziłbym takim "maleństwem" :tecza:

MICHALANIOLDZIWKO

2014-02-09, 20:17
Jaranie to taki sam narkotyk jak alkohol.
Tyle,ze po alkoholu mi odpie**ala i dlatego rzucilem to gowno w ch*j.Jarac jaram bardzo rzadko,bo mam za duzo do ogarniecia spraw ktore sp***olilem przez ten nasz cudowny, dozwolony alkohol. :) Mimo, ze jestem raczej za jaraniem osoba palaca dzien w dzien i myslaca tylko na cisnieniu jak tu nie skrecic 3 dyn na bucha to taki sam cpun jak alkoholik myslacy od rana czym by tu sie najtaniej napie**olic, czy politoksykoman wpierdlajacy kazdego dragsa jaki sie nawinie.Wszystko dla ludzi, ale z umiarem.A jesli chodzi o nasza narodowa wodeczke to umiaru malo kto trzyma ale to przeciez normalne bo pije sie na smutki i radosci.

Ti...........ch

2014-02-09, 20:29
Pącki napisał/a:

Stereotypami posługują się jedynie ludzie, którzy mają bardzo ubogi iloraz inteligencji.



Pącki napisał/a:


Tak, a twój stary z twoim szwagrem jak piją razem wódkę, to później nawzajem wsadzają sobie naj***ni dildo w dupę, srają sobie na klatę i zlizują rzygając sobie do mordy :roll: ty zapewne nie wiesz nawet jak trawa wygląda.



Hipokryzja coś Ci mówi?

Jendor

2014-02-09, 20:39
zalegalizować narkotyki i zaprzestać leczyć , więcej pieniędzy w budżecie, debile się sami wykończą co oznacza ,że mniej idiotów będzie głosować , przydatne dla społeczeństwa, a jak się boicie o swoje dzieci to urwa czas zacząć je wychowywać a nie do matki polki uciekać po pomoc

ItsGreeN

2014-02-09, 20:45
Ohooo znowu wojna pomiędzy wódką a ziołem która nigdy do niczego nie doprowadzi. Każdy chleje, jara to co chcę i tyle w temacie. Byle by później nie napadał na ludzi i brał do końca życia zasiłku.

xarkons

2014-02-09, 21:09
@ItsGreeN no i chlopak powiedzial co mysli na ten temat, ja sie oczywsicie podpisze pod tym. Skoro i tak robicie co chcecie to robcie to, tylko zebym pozniej nie musial na was podatkow placic jak bedziecie w pierdlu siedziec, patalachy...

milosciprzyjazn

2014-02-09, 21:13
@ment200

A sarkazm coś ci mówi?

Czemu nazywacie ćpunów ludzi jarających trawę, skoro niejeden z was chleje, pali szlugi, pije kawę, a często nawet nie wie, że jest uzależnionym od cukru.
Albo powinni wprowadzić prohibicję na wszelkie używki i być konsekwentnymi, albo zaprzestać tej hipokryzji i wmawiać ludziom, że marihuana to prosta droga do heroiny. No k***a, chyba nic dziwnego, skoro często to ci sami dealerzy, którzy tworzą czarny rynek mj tworzą przy okazji czarny rynek twardszych narkotyków. Jak można k***a być tak pozbawionym wszelkich umiejętności logicznego myślenia i rządzić jakimś krajem?

WPIRKO

2014-02-09, 21:25
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.


Morda i do kuchni. A reszta prawicowego czy lewicowego ścierwa wypie**alać.

Ivellur

2014-02-09, 21:56
trane1 umrzyj płytko myślaca pozabawiona dystansu i gibkości w poglądach piczo

xiontZ

2014-02-09, 22:12
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



Ty za to brzmisz jak szczęśliwy człowiek :roll:

darek12121

2014-02-09, 22:13
Wygląda jak kebab w cieście.

Keepo

2014-02-09, 22:14
Moim zdaniem palenie marihuany to ćpanie. Jebie mnie opinia nastoletnich rastafarian, którzy za ciężko zarobione pieniądze rodziców upie**olą się tym gównem w weekend i nic nie robią. Nie rozwijają się... BA! Wydaje mi się że nawet się cofają stają się otępiali nie tylko na chwile tej "fazy" ale stopniowo coraz bardziej tumanieją. Nie jestem jakimś pisowcem i nie zbijam piątek z Macierewiczem ale k***a widziałem kilku takich drobnych ćpunków. Rozmowa gorsza z nimi niż z typami po lobotomii. Tak więc ogólnie j***ć ćpanie nie ważne czy to miękkie czy twarde narkotyki. Jak nie macie co robić ze swoim życiem tępe, grube, pryszczate małolaty to wypie**alać na dwór biegać, ćwiczyć, spotykać się z normalnymi ludźmi. Bo ludzie którzy wydają 30-60 zł na to żeby się uj***ć na pół godziny to zjeby i degeneruchy, podludzie do gazu z nimi :hitler:
Btw. Śmieszy mnie też to że tym zjebom wydaje się że ćpanie jest fajne i zazwyczaj jak poznaje nową osobę, która ćpa to nie potrafi rozmawiać na inne tematy jak tylko o tym ile wypalił, ile wciągnął, ile wypił.. pff patola.
Medium~"ch*j mnie obchodzi twoje życie, które jest meliną"

milosciprzyjazn

2014-02-09, 22:32
Kappy napisał/a:

Moim zdaniem palenie marihuany to ćpanie.


A kto niby mówi że nim nie jest? Jest nim w tym samym stopniu co picie alkoholu czy palenie papierosów, picie kawy...
Kappy napisał/a:

Jebie mnie opinia nastoletnich rastafarian, którzy za ciężko zarobione pieniądze rodziców upie**olą się tym gównem w weekend i nic nie robią. Nie rozwijają się... BA! Wydaje mi się że nawet się cofają stają się otępiali nie tylko na chwile tej "fazy" ale stopniowo coraz bardziej tumanieją. Wydaje mi się że nawet się cofają stają się otępiali nie tylko na chwile tej "fazy" ale stopniowo coraz bardziej tumanieją. Nie jestem jakimś pisowcem i nie zbijam piątek z Macierewiczem ale k***a widziałem kilku takich drobnych ćpunków. Rozmowa gorsza z nimi niż z typami po lobotomii.


Skoro takie masz doświadczenia i wiedzę w temacie, to takich masz znajomych i otoczenie. Gratuluję
Kappy napisał/a:

Tak więc ogólnie j***ć ćpanie nie ważne czy to miękkie czy twarde narkotyki. Jak nie macie co robić ze swoim życiem tępe, grube, pryszczate małolaty to wypie**alać na dwór biegać, ćwiczyć, spotykać się z normalnymi ludźmi. Bo ludzie którzy wydają 30-60 zł na to żeby się uj***ć na pół godziny to zjeby i degeneruchy, podludzie do gazu z nimi


Wyczuwam wielki ból dupy. Oj smutne te twoje życie, musieli cię ostro gnębić w szkole :)
Kappy napisał/a:

Btw. Śmieszy mnie też to że tym zjebom wydaje się że ćpanie jest fajne i zazwyczaj jak poznaje nową osobę, która ćpa to nie potrafi rozmawiać na inne tematy jak tylko o tym ile wypalił, ile wciągnął, ile wypił.. pff patola.


And again - nie nasza k***a wina, że obracasz się wśród zjebów i jak zjeb wyrażasz sobie na ich podstawie opinię o wszystkich ludziach na Ziemi :roll:

lysypllp

2014-02-09, 22:51
Widzę tyle hejtów na zioło, że postanowiłem coś od siebie napisać. Śmieszą mnie te wasze komentarze typu "ćpuny" itp. Macie brak szacunku do ludzi, którzy palą, dodatkowo w 99% przypadkach nie macie żadnego doświadczenia w paleniu, a macie czelność się wypowiadać. Nie zachęcam tutaj nikogo do palenia, jednak wk***ia mnie gdy jakieś pajace bez wiedzy na dany temat mają czelność się w tej kwestii wypowiadać, a żeby tego było mało to jeszcze poziom kultury poniżej gimbazy. To, że ojciec czy matka, wam zabraniają palić, to nie znaczy, że możecie k***a hejtować. Jak to się mówi - mocny w komentarzach - p*zda w życiu. Pozdro

AdioChooJ

2014-02-09, 23:02
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



Widzę, że kobieta dorwała się do internetu. Wracaj tam gdzie Twoje miejsce, mąż głodny jest

Jimmy3383

2014-02-09, 23:54
k***a nie popłaczcie się sk***ysyny, które może raz spróbowały ale ich Marysia poskładały jak Najman :D Od zioła wara alkoholicy pie**olone wasza j***na psia mać! Mięczaki, lamusy... słabe płuca? To wypie**alać od zioła. Lepiej bez kitu sobie zajarać niż wydzierać koparę pełną wyziewu rodem z gorzelni i na drugi dzień zdychać jak pies ;]