18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największy Joint na świecie

kar425 • 2014-02-07, 23:45
Oj nie pogardziłbym takim "maleństwem" :tecza:

Rapszu

2014-02-09, 18:22
wypie**alajcie a nie spinacie dupska głupie ch*je pewnie nawet nigdy nie paliliście k***y! pozdrawiam tych normalnych

malutky

2014-02-09, 18:22
I właśnie tutaj jest problem, brakuje wam waszego normalnego życia to wpie**alacie się w życie innych. Ktoś chce palić trawę pali trawę, ktoś wpie**ala tylko warzywa, niech je tylko warzywa - ch*j Ci do tego! Co za smutne społeczeństwo.

kocurid

2014-02-09, 18:32
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



Stary choć nie pale to za tego cwe*a łeb bym ci rozj***ł. :wisielec:
Nie używaj słów których nie powinieneś używać bo nie jeden połamał by ci morda za to. :maryska:

serwo

2014-02-09, 18:34
HAHA! trane - co za idiota ;) pojedź sobie tępaku do amsterdamu, to zobaczysz cywilizacje stopień wyżej od nas. to nie trawa daje ludziom szczęście tylko ludzie szczęśliwi jarają trawe. tam to widać doskonale, niestety wątpie żeby tak ograniczony umysł jak twój byłby to w stanie pojąć. dziesiątki tysięcy ludzi ujarani, szczęśliwi, bez problemów, bez obaw o jutro, pewni że bezpiecznie wrócą do domu. NON STOP! ty zapewne wolałbyś i tak pie**olnąć pół litra, zarzygać się i pójść spać

cwejter

2014-02-09, 18:35
ciekawe co za ciule dają piwa takim kretynom jak @trane1

huehuebekłem

2014-02-09, 18:37
pech chciał że się do Holandii wybrałem oczywiście pracować... mieszkałem w hotelu który był zasiedlony wyłącznie przez polaków. Te cwe*E całymi dniami ćpali, pili a praca to dla nich zło konieczne. Oczywiście jointy to zaprawka przed twardymi narkotykami, których to na nieszczęście nie brakowało w tym zasyfionym kraju. @trane1 zgadzam się w stu procentach z tobą gdyż nie chciałbym doczekać drugiej Holandii w Polsce.

469580

2014-02-09, 18:51
pie**oleni idioci nawet nie chce misie czytac waszych komentarzy j***ni agresciarze jesli wedlug
was(idiotow) zajaranie Baczki to cpanie to wypie**alac doinformowac sie czemu zakazano dystrybucji i sprzedazy konopi w naszym kraju,napewno nie z powodu ze jest MNIEJ szkodliwa niz alko czy kofeina...

wernetto

2014-02-09, 18:54
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



o jejku jejku, czas chyba rzucić truciznę zwaną alkoholem, bo widać, że ci nie służy i wywołuje nadmiar agresji.

JamajkaStar

2014-02-09, 19:20
trane1
Swędzi cie nos?
Profilaktycznie polecam maść na ból dupy, w biedronce teraz promocja. Do maści dostaniesz wpie**ol

Patrysio

2014-02-09, 19:29
Czemu nie w HD? :< :(

uszkins

2014-02-09, 19:51
palenie to nie ćpanie :D

bffist

2014-02-09, 19:55
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.

Żeby Ci żyłka nie pękła, pie**olony alkusie.

te...........ra

2014-02-09, 20:00
trane1 , widzę że ci się temat skończył...tak się składa że ja mam . hehe

zippo

2014-02-09, 20:13
zapominacie, ze pierwszy szczebel do twardych narkotykow to alkohol pie**oleni hipokryci..