18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największy Joint na świecie

kar425 • 2014-02-07, 23:45
Oj nie pogardziłbym takim "maleństwem" :tecza:

Pącki

2014-02-08, 13:17
Jedna lufka - może dwie - własnoręcznie hodowanego na parapecie kwiatka, raz na tydzień w sobotę jest bardzo przyjemnym urozmaiceniem piwka z kolegami. Ci wyżej, coś tam pie**olą o narkomani - niech się jebną w czerep :szydera:

Gruby Brzuch

2014-02-08, 16:27
Ale zapie**ala, pewnie dobrze chciało mu się jarać.

Prosatan

2014-02-08, 17:45
Fejk. Każdy wie że marihunaen się wstrzykuje.

avic

2014-02-08, 22:49
Ciekawe o ile więcej piwka/wódeczki/drinków wypili wszyscy krzyżowcy antynarkotykowi powyżej, od czasu kiedy ja ostatniego bucha śmierdziucha pociągnąłem...

kiwaz

2014-02-09, 01:04
Jako osoba lubiąca "przypalić" ,dochodzę do wniosku,że na świecie jest tylu "postępowych" i "odlotowych" idiotów,więc dobrze,że u nas jest zakazana trawa.Przecież te osły to by tylko ćpały i się nawzajem j***ły...
Umiar,Polacy.Umiar ,bo tego wam brakuje,lewaki...

Pącki

2014-02-09, 14:53
kiwaz napisał/a:

Jako osoba lubiąca "przypalić" ,dochodzę do wniosku,że na świecie jest tylu "postępowych" i "odlotowych" idiotów,więc dobrze,że u nas jest zakazana trawa.Przecież te osły to by tylko ćpały i się nawzajem j***ły...
Umiar,Polacy.Umiar ,bo tego wam brakuje,lewaki...


Tak, a twój stary z twoim szwagrem jak piją razem wódkę, to później nawzajem wsadzają sobie naj***ni dildo w dupę, srają sobie na klatę i zlizują rzygając sobie do mordy :roll: ty zapewne nie wiesz nawet jak trawa wygląda. Stereotypami posługują się jedynie ludzie, którzy mają bardzo ubogi iloraz inteligencji. Chciałbyś zakazywać i ograniczać jak typowa czerwona k***a a wyzywasz ludzi od lewaków? Śmiesz pie**olić coś o umiarze, chociaż tyle debilizmu w twojej wypowiedzi, że brakuje skali? Nie wypowiadaj się, proszę. Bo ktoś ten rzadki śmierdzący kał będzie zmuszony przeczytać

DARX

2014-02-09, 17:53
heh dilerek sie chwali towarem, nigdy go nieodpalil!!!

km...........21

2014-02-09, 17:56
99% filmu to lizanie karteczek

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-09, 18:01
@trane1
Powiedział ten, co co tydzień chla do nieprzytomności. Hipokryci j***ni.

jagielon

2014-02-09, 18:01
Cytat:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



Ty za to jesteś zajebisty bo znalażłeś szczęście i nie ćpasz... pie**oleni hipokryci k***a... SZczęście = stan umysłu = odpowiedni koktalj neuroprzekaźników produkowanych przez Twój wydupczony mózg... Idź do kościoła naćpać się wiarą w w debila przykutego do drzewa - na to samo wyjdzie ćpunie - tylko, że TY będziesz ćpał uczucie przynależności do grupy i szacunku ... czekaj, przecież to atrybuty sekty ... frajerzy

Garulec

2014-02-09, 18:03
@ trane1

Idź się napić wódeczki

PoMaluchu

2014-02-09, 18:05
@ Kiwacz, po twoim komentarzu jestem pewien, że piszesz o sobie.
Wszystko dla ludzi, nie dla idiotów. Wódka dla ludzi, ale trzeba pić z umiarem i nie wsiadać np za kółko, nie robić awantur.
Tak samo można zajarać, jeżeli nie przeszkadza to nikomu, nie jest się w pracy( chyba że to nie przeszkadza w pracy np artyści), ale też z umiarem, nie robiąc z siebie idioty, nie robiąc z palenia religii.

Nie można się poddawać nałogom, bo każdy jest zły.

Jeżeli chodzi o mnie , to gdyby była legalna trawka w Polsce to pewnie bym sobie zasadził jedną roślinę i
zjarał bym ją z przyjaciółmi. Bez gloryfikacji, zwyczajnie do piwka dla śmiechu.

Nie wiem czy to prawda, że trawa leczy, nie sprawdzałem, a jestem ostrożny co do takich twierdzeń.
Może ktoś to wymyślił specjalnie, żeby zarabiać na lekach z maryśki. Nie wiem.
Tak czy inaczej paliłem, nic mi nie jest. Tylko nie polecam łączyć z wódką:/

lukazh

2014-02-09, 18:18
Skręcić, skręcił. A gwizdek to sam się zrobi?

uwazajBysNieOdpadl

2014-02-09, 18:21
alveanerleo2 napisał/a:

k***a. Przy tym temacie mój detektor gimbusów wychodzi poza skalę. j***ć narkomańską modę!



j***ć takie ochlaj mordy ja ty, którzy spuszczają się na widok wódki, potem rzygają pod siebie.