18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najtrudniejsza branża świata

Karpiu94 • 2017-11-07, 23:38
Witajcie, krótki filmik, ale w 2 minutach zawarto wszystko z czym zmagają się codziennie kierowcy na europejskich trasach.

Może po tym filmiku część z was nabierze trochę szacunku do tej pracy

razak

2017-11-08, 18:59
jak mają sie użalać jak p*zdy co to oni nie robią niech zmienią sobie prace ... robią z siebie superbohaterów pajace :)

binladen1990gno

2017-11-08, 20:26
Szanuję jak każdą uczciwą pracę, ale po opisie miałem nadzieje na bohaterstwo kierowców na europejskich trasach którzy rozjeżdżają imigrantów :P

gtrunio

2017-11-08, 23:06
WeedLover napisał/a:

Po ch*ju trudna. Cała robota ogranicza się do prowadzenia pojazdu. Kolejne pie**olenie o jakże się ciężkim życiu fizycznych. Szkoda, że na filmie nie ma ujęcia jak burak blokuje lewy pas lub celowo jedzie środkiem, wymusza i pozdrawia innych środkowym palcem. Tylu ciuli to chyba jeszcze tylko w polityce można znaleźć.



ja pie**ole, co za ameba :D to zrób prawo jazdy na ciężarowe, naucz się cofać zestawem koń + naczepa w ciasnych miejscach, potem cofnij tandemem który łamie się w dwóch punktach, zabezpiecz towar w deszczu albo w pizgawice, nie wspominając o tym że jak właśnie złapiesz kapcia czy coś ci się sp***oli to pracodawca wymaga od ciebie podstawowej wiedzy mechanicznej bo przecież nikt ci nie przyjedzie naprawić auta jak jesteś 1500km od kraju, aha, no i gap się przez 5 dni tygodniu po 8 godzin dziennie w j***ny asfalt... zrób mi chociaż jedną w wyżej wymienionych rzeczy to dasz mi powód żeby cię nie nazywać idiotą

-_..........._-

2017-11-08, 23:15
@up Założyłem się raz z kumplem ze spedycji i wycelowałem kontenerem w bramę XIX-wiecznej kamienicy, nigdy wcześniej nie prowadząc nawet osobówki. Zabezpieczenie towaru w deszczu czy pizgawce raczej nie różni się od ratowania dachu podczas trąby powietrznej z gradem, a jak ktoś nie jest p*zdą, to po prostu zrobi co trzeba i nie będzie się użalał nad sobą. Co do wiedzy mechanicznej... znam takie dwie lewe ręce, co nie umieją sobie nawet samodzielnie zaspawać tłumika. Odwiedzają mnie czasem i proszą o drobne przysługi. Na wiosnę zrobiłem kumplowi tymczasowy przegub szlifierką kątową, wiertarką i starymi śrubami-calówkami, które zbieram i odrestaurowuję, kiedy tylko je gdzieś znajdę. Miał tylko dojechać do warsztatu, a jeździ tak do dzisiaj.

Więc nie płacz w mankiet misiek, tylko weź się w garść i żyj z godnością :-)

mateuszsadoltzr

2017-11-09, 02:40
Na miejscu tego kierowcy,wyk***ił bym temu małemu smieciowi 10 strzałów na szczęke,pewnie kierowca za rozj***nego TIRA bedzie musiał zapłacic za to ze swojej pensji :)

greony12

2017-11-09, 04:49
wzięły się gówna bo zobaczyły coś logicznego, kierowca tira ma porządnie zj***ne bo inni mają wyj***ne, dla podpowiedzi są komentarze powyżej, im więcej frustracji tym chętniej wyprzedza a potem mniej szacunku do niego macie bo sami macie to w dupie

Profx5015

2017-11-09, 12:21
Forma fajne, treść ch*jowa, szanuję kierowców, ale tak "dramatyczny" film można by nakręcić i o przedszkolankach.

eaz

2017-11-09, 13:25
piotrFr napisał/a:



Weź lepiej zanieść prawo jazdy do WK jeśli posiadasz. Wiesz co to znaczy "ustąpić pierwszeństwa"? Włączając się do ruchu masz ustąpić Wszystkim, którzy znajdują się na drodze głównej. W kodeksie nie jest nic napisane, że nie trzeba ustępować, gdy ktoś jedzie za szybko czy coś. Wiesz skąd cały problem? Jak masa ludzi nie patrzysz w obie strony. Skręcasz w prawo to patrzysz tylko w lewo. Skoro nie masz takiego nawyku to znaczy, że zawsze tak robisz, bo nie myślisz, że może ktoś wyprzedzać niezależnie od tego czy jest zakaz czy nie



Głąbie zrozum, że on zaczął wyprzedzać w momencie kiedy ja już byłem na łuku. Idąc twoim durnym tokiem myślenia powinieneś na każdym zielonym czekać 10 sekund bo być może jakiś jaśnie pan będzie chciał przejechać na czerwonym.

Mam ci to k***a narysować? Żebyś w końcu sobie to wyobraził.

BylemSieWysrac

2017-11-09, 15:40
Ktos wam leniwe bezmozgie k***y kazal isc na kierowce tira ?

Worga

2017-11-09, 16:43
Film pokazał mi, że kierowcy wiedząc na jakie ryzyko nas narażają jedzą, piją kawę za kierownicą i są niewyspani

Fdslatghdlks

2017-11-10, 21:13
Powiem tak: zawód kierowcy mocno się "skundlił". Dawniej kierowca zestawu był niczym maszynista w pociągu.
I w jednym i drugim przypadku była potrzebna wiedza techniczna oraz olej w głowie.
sp***oliło się auto - naprawiało się samemu, dojazd na miejsce - wnikliwa analiza mapy, orientacja w terenie, skupienie i uwaga.

Dzisiaj? Wchodzisz do wygodnej kabiny, masz trzy przyciski D N R gaz i hamulec. Patrzysz ślepo w nawigację, która prowadzi cię za rękę do samego końca, włączony tempomat z mierzeniem dystansu więc nawet nie uważasz co się dzieje przed tobą. Dziś w tym zawodzie pracują w 80% największe sp***oliny, które jedyne co potrafią robić to wcisnąć przycisk, z bólem ustawić GPS i kręcić kierownicą.

Venom12

2017-11-11, 15:29
Jaki szacunek Do Janusza który się przechwal pensją , tak mają zobowiązania ale nie za grosze jak resztę społeczeństwa , ile dostają 5-7.500 na rękę to mało chyba żart .

Wiewór

2017-11-12, 11:12
Najtrudniejsza branża na świecie. Trzymajcie mnie bo mi rozjebie bebechy ze śmiechu.
Kierowcą tira zostaje się jak nie potrafisz w życiu nic robić i nie masz żadnego wykształcenia. Ci ludzie potrafią tylko kręcić kołem. To są największe prymitywy na świecie typowe polskie Janusze. Jaki Normalny człowiek wytrzymal by takie upokorzenie. Leją na koło srają w krzakach myją się w zlewie na stacji benzynowej i śpią w chlewie ze świniami na pace. Podobno tak świetnie zarabiają a Żal im zapłacić sobie za hotel i wypoczywać jak biały człowiek.
To są najwięksi pie**oleni egoiści na świecie robią sobie wyścigi na drodze blokują autostradę na kilkanaście minut leją na innych ludzi i ryzykują spowodowanie wypadku żeby tylko oszczędzić kilka sekund. Uważają że ich przepisy nie dotyczą bo oni są w pracy więc mogą je łamać ich praca i ich czas jest najcenniejszy.
I oczywiście zapomniałbym że wszyscy wiecznie szeryfują. Każdy uważa że ma misję od Boga żeby pilnować żeby w korku wszyscy stali w kolejce...
Na szczęście problem niedługo się rozwiąże w Szwecji już w następnym roku wprowadzają autonomiczne ciężarówki do ruchu które będą rozwozić towar po sklepach.
Martwi mnie tylko Gdzie pójdą do roboty ludzie którzy kompletnie nic nie potrafią?