18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najtrudniejsza branża świata odc. 2

nowynick • 2018-08-20, 11:44


Nowa odsłona kampanii jacy to ci tirowcy poszkodowani. Cóż mógł skończyć astronomię na UJ. No ale spoko mam dla przedstawicieli tego zawodu dobrą wiadomość, kwestia kilkunastu lat jak was zastąpi automat.

PS każdy tata wychodząc do roboty usłyszy któregoś dnia "zostań". Tylko co ja mam k***a zrobić jak te dzieci potem trzeba za coś nakarmić?

Arcadias

2018-08-22, 03:44
Są jacy są, jebie mnie to, ważne że robią robotę. Nikt nie lubi kierowców, czy to taksówkarzy, uberów, tirowców, tramwajarzy, autobusiarzy, cyklistów, motocyklistów, wszyscy są źli, ale k***a no ludzie, transport to podstawa dzisiejszej gospodarki, ekonomii, świata, bez tirowców nawet wody w butelce byście w sklepie nie kupili.

Lizodup

2018-08-22, 09:36
hanney napisał/a:

Pamiętam, że gdy jeździłem na karetce to mieliśmy przypadek 6 letniej dziewczynki, która w wyniku wypadku samochodowego między dwiema betami straciła obie ręce (które oderwane najprawdopodobniej spłonęły). Gdy wieźliśmy ją nieprzytomną na sygnale to w pewnym momencie nastąpiło NZK (nagłe zatrzymanie krążenia), myśleliśmy, że już po niej, bo straciła już tak wiele krwi... gdy dojechaliśmy już do szpitala to myśleliśmy, że zostanie nam tylko stwierdzenie zgonu. Wjechaliśmy łóżkiem przez SOR, ja też bo siedziałem na niej i wykonywałem masaż serca, ale byłem już padnięty po 20 minutowej akcji i poprosiłem o zmianę... nagle z siedzenia przed SOR wstał 140 kilowy Janusz z wąsem, który jednym uderzeniem łokcia zepchnął mnie z łóżka i powiedział szorstkim, niskim głosem "teraz ja kurła", gdy tylko dotknął swymi łapami jej trzonu mostka to zaczęła oddychać! Po pięciu minutach odrosły jej obie kończyny górne! Potem powiedział "żegnajcie przyjaciele, ale muszę zawieźć cebulę do Niemiec!" i znikł wśród oklasków stojących lekarzy, pielęgniarek i pacjentów.

PS. Dziś ta dziewczynka jest znaną skrzypaczką i projektuje bidety.



och jakie wzruszające aż sie popłakałem, sadistic lubi takie denne teksty

t1ger_delta

2018-08-22, 19:32
loszo napisał/a:

(...)Up, każde dziecko będzie namawiać do zostania tak to prawda moje też mnie namawia, tylko ja wracam po 10 godzinach a mój ojciec wracał po 10 dniach, posiedział w domu 2-3 dni, gdzie cały czas coś (...)



"Weź kredyt, zmień pracę!"

kenzol

2018-08-22, 21:16
dashadow napisał/a:


prawie jesteś śmieszny, ale niestety za niskie IQ nawet na żart niskich lotów


To nie żart, tylko pytanie. Mówisz że zbyt niskie IQ posiadasz... no to trudno, to nie wiem co napisać żebyś zrozumiał. Może mógłbym spróbować narysować...