18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najman vs Burneika

r4dzik • 2012-04-27, 23:37
właśnie obejrzałem, jakby ktoś nie widział to wrzucam (początek 2 rundy)


bravoteampolska

2012-04-28, 00:36
A ja się zawiodłem , bo to jeden wielki ch*j był , a nie walka .
Hardcorowy koksu , który masę ma jak smok zbudowany jak skała , porozciągany w każdą stronę , wielki ch*j robił , kręcił się wokół własnej osi , Najman skakał jak zajączek i zresztą nawet go rozumiem , czekał aż koks się zmęczy co widać po końcu pierwszej rundy to była jedyna szansa Najmana , bo tak nie miałby najmniejszych szans siłowych z koksem .
Zero jakiejkolwiek akcji , to stanowczo bardziej podobała mi się walka Najman vs Pudzian , tam to Pudzian pokazał swoją potęgę .
Chciałbym bardzo zobaczyć walkę Pudzian vs Hardcorowy Koksu

ss...........mi

2012-04-28, 00:39
EL Kieposteron . co za k***a debil . i do tego z mojego miasta ;/

trinity

2012-04-28, 00:40
Nich Najman zajmie się tym co robi najlepiej... Śpiewaniem i tańczeniem...

solteck

2012-04-28, 00:42
lubię Koxa !

wir00z

2012-04-28, 00:43
W ogóle co to są za gale typu MMA Attak czy KSW? Przecież głowne walki wieczoru (nie licząc Grabowskiego,bo to profesjonalista) to parodia w obydwu tych galach. k***a ludzie,w stanach taki Dana White (właściciel UFC i Strikefore) nie chciałby się nawet zesrać na takiego Pudziana,czy Burneike. Aż żal patrzeć na dwóch typów co stoją w octagonie i machaja lapkami jakby k***a łapali motylki. To ma być MMA? To jest ch*j nie MMA,równie dobrze nadawałoby się to na kolejny serial TVN-U czy Polsatu z cyklu : Ukryta Prawda,czy Dlaczego Ja?

c#uDy

2012-04-28, 00:44
to ile najman sakosował za ten taniec na rignu?

kaiel

2012-04-28, 00:47
takie tam małpie harce , dobry boks to jest to, co lubię obejrzeć

Nerfpl

2012-04-28, 00:53
Przed walką miałem obawy co do Koksa. Myślałem że jako zawodnik bez doświadczenia i treningu przegra bez problemu.

Wygrał, ale w zasadzie tylko dlatego że Najman nic nie robił, jakiś tam atak i dał się złapać.
Mimo że go lubię to trzymam kciuki żeby Koksu nie próbował więcej walczyć. Patrząc na Pudziana łatwo wywniskować że nie ma łatwo i bez treningów postęp bedzie niemożliwy, a Najman jest tylko workiem do bicia na pokaz.

krzaqqq

2012-04-28, 00:54
Zembowy Wruzek "k***a że on się jeszcze nie powiesił" Zamknij kur wa ryj i zacznij coś robić, bo najman zmiótłby cię tak samo jak burneika najmana.j***nay napinacz, nienawidze takich.

mjolnir

2012-04-28, 00:55
k***a jeden i drugi nie potrafi walczyć KAŻDY zawodnik federacji UFC czy SF by im naj***ł.
Jaki kraj takie MMA :D

sz...........r9

2012-04-28, 00:56
Marcin El estrogen Najman. "boker" za którego się uważa nie wyprowadził praktycznie żadnego ciosu . Nie no spoko.

mieszko_944

2012-04-28, 01:04
Tyle dobrze, że Najman oddaje całe honorarium na biedne dzieci czy coś takiego ;-)
Co nie zmienia faktu, że koleś jest ofermą jakich mało.

=CAMEL=

2012-04-28, 01:12
Fumar napisał/a:

Ludzie! Nie rozumiem jednego...

Typ (Najman) startował już wcześniej w MMA, dostał wpie**ol za każdym razem (przed każdą walką skakał jak kogut). Teraz podobnie. Został rozj***ny i tyle. Teraz będzie się tłumaczył, że Burneika to waga, że presja publiczności... Ale powiedzcie mi, ILE można znieść upokorzenia (za każdym razem z niego wszyscy pompę cisną, gwizdy przy wejściu na ring, "wypie**alaj" przy schodzeniu...

Ja wiem, że to kasa itp. ale ludzie na niego srają, a on dalej brnie... zeszmacić się w imię hajsu? Jakim trzeba być zerem żeby takie coś ze sobą zrobić. Żal mi gościa, bo nigdy nie udzielam w tych wszystkich internetowych hejtach gimbusów, ale muszę powiedzieć: "Daj se k***a spokój".




Za taką kasę wykopał być pradziadka i byś go wyr*chał. Taka prawda. Każdy ma swoją cenę i nie sądzę że znalazłby się ktoś (włącznie ze mną) kto by na takie coś nie poszedł.

Sponsor: słuchaj, dostaniesz 3 razy wpie**ol ale nawet twoje dzieci nie będą musiały pracować
Ja: k***a chce ktoś żeby mu obciągnąć gratis?

Se...........ki

2012-04-28, 01:17
Nap Limak napisał/a:

Kibice do schodzącego Najmana: "wypie**alaj, wypie**alaj..."!
Piękna patriotyczna postawa.



:trollencjusz:




Ludziom już się znudziła ta cała błazenada. Robił wiecej wstydu Polakom niż powodów do dumy.