18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorszy ból?

maksymilian45 • 2014-08-06, 17:05
Włożenie rąk do rękawic z mrówkami - bullet ants ( Paraponera clavata )

ke...........71

2014-08-06, 17:15
Ja pie**ole, jak to jest najgorszy bol to ja jestem ksiedzem! O bolu nikt nic nie wie ,kto nie mial kamieni nerkowych. Wtedy z bolu sie nie krzyczy. Wtedy sie z bolu zyga i traci przytomnosc.

gump

2014-08-06, 17:31
kevin171 napisał/a:

Ja pie**ole, jak to jest najgorszy bol to ja jestem ksiedzem! O bolu nikt nic nie wie ,kto nie mial kamieni nerkowych. Wtedy z bolu sie nie krzyczy. Wtedy sie z bolu zyga i traci przytomnosc.



rozumiem, że porównałeś to z ukąszeniem tych mrówek skoro snujesz taką tezę?

rai87

2014-08-06, 17:57
kevin171 napisał/a:

Ja pie**ole, jak to jest najgorszy bol to ja jestem ksiedzem! O bolu nikt nic nie wie ,kto nie mial kamieni nerkowych. Wtedy z bolu sie nie krzyczy. Wtedy sie z bolu zyga i traci przytomnosc.



"Ukąszenie tego niewielkiego, mniej więcej dwucentymetrowego owada boli na poziomie porównywalnym do postrzału, a ból nie ustępuje co najmniej przez 24 godziny. W skali bólu Schmidta jest on największy."

"Schmidt porównał ból wywołany przez tę mrówkę do chodzenia po rozżarzonych węglach z siedmioipółcentymetrowymi gwoździami wbitymi w pięty."

Tak, ludzie poddani temu testowi równierz wymiotują i tracą przytomość

4h...........ch

2014-08-06, 19:13
@rai87 jest to największy ból który może odczuć człowiek od czynnika zewnętrznego.

pakicito

2014-08-06, 19:50
Cytat:

Ja pie**ole, jak to jest najgorszy bol to ja jestem ksiedzem! O bolu nikt nic nie wie ,kto nie mial kamieni nerkowych. Wtedy z bolu sie nie krzyczy. Wtedy sie z bolu zyga i traci przytomnosc.


poczytaj sobie o klasterowym bólu głowy, są nawet filmiki na YT

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-08-06, 20:01 ]
tutaj temat o tym http://www.sadistic.pl/klasterowe-bole-glowy-vt26697.htm

zwirz13

2014-08-06, 19:57
A tam k***a, kiedyś zaj***łem małym palcem stopy w szafę, te mrówki niech se w dupe wsadzą pojeby jedne

Pfciuki

2014-08-06, 20:25
Paraponera clavata – gatunek mrówek, który zwany jest „bullet ant” (ang. bullet – pocisk). Ukąszenie tego niewielkiego, mniej więcej dwucentymetrowego owada boli na poziomie porównywalnym do postrzału, a ból nie ustępuje co najmniej przez 24 godziny. W skali bólu Schmidta jest on największy.

Kopypastewikipedia, nie dziękujcie.

stopro123456

2014-08-06, 20:27
Chyba Cię nigdy nikt w jaja nie kopnął :mrgreen:

Arathnmor

2014-08-06, 20:35
Podtarł by sobie tyłek liściem gympie-gympie to by było coś. Ból od neurotoksyn który może trwać miesiącami a nie nędzne 24h.

Po...........ur

2014-08-06, 20:43
A ukaszenie szkaradnicy (stonefish) to nie najgorszy bol znany czlowiekowi?

pi...........ja

2014-08-06, 20:44
Jak widać po niezawodnych komentarzach ekspertów, najgorszy ból to ból dupy.

Szalony_Mleczarz

2014-08-06, 20:56
Nie żebym się przypie**alał czy coś, bo bardzo lubię jak jest dużo materiału na sadola i w ogóle, ale ostatnio boję się, że jak otworzę lodówkę, to zobaczę maksymiliana...

KaptajnDżek

2014-08-06, 21:10
Te mrówki są nazywane Bulletami czyli pociskiem. Kiedyś wstawiałem taki filmik na sadola, sławny gostek który przeprowadzał filmy dokumentalne w różnych krajach brał udzial w tym obrzędzie. Tak nastoletni chłopcy stają się mężczyznami. Gość po prostu płakał , kręciło mu się w głowie i tracił świadomość. Ból jest niesamowity, jedno ukąszenie mrówki Bullet to porównywalny ból z użądleniem około 40 pszczół w jedno miejsce.
Temat już tu widnieje, wystarczy po tagach znaleźć .