18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorszy ból?

maksymilian45 • 2014-08-06, 17:05
Włożenie rąk do rękawic z mrówkami - bullet ants ( Paraponera clavata )

an...........81

2014-08-06, 21:24
proszę wrzuć ktoś tutaj Stevo z Jackassa jak wkłada tą rękawice bo ja nie umiem a nie chce mi się naumieć

gmac

2014-08-06, 21:28
Warto dodać że skala bólu Schmidta dotyczy tylko owadów błonkoskrzydłych. Najgorszy ból powoduje jad szkaradnicy jak już było napisane. Tutaj opis po angielsku: "I got spiked on the finger by a stonefish in Australia … never mind a bee sting. … Imagine having each knuckle, then the wrist, elbow and shoulder being hit in turn with a sledgehammer over the course of about an hour. Then about an hour later imagine taking a real kicking to both kidneys for about 45 minutes so that you couldn't stand or straighten up. I was late 20s, pretty fit physically and this was the tiniest of nicks. Got sensation back in my finger after a few days but had recurrent kidney pains periodically for several years afterwards."

p3t

2014-08-06, 21:38
Chyba nigdy nie nadepnęliście na klocek LEGO bosą stopą, ot co.

Aikenlól

2014-08-06, 21:39
wie ktos jak sie nazywa utwór na koncu ? Popularny dosc ostatnio a ja nie znam nazwy

michalo1410

2014-08-06, 21:53
dajcie się wychłostać lamią i wykąpcie się w basenie z sokiem cytrynowym i wtedy pogadamy o bólu

kalfas84

2014-08-06, 21:54
mnie juz boli na sam widok

NeroLuna

2014-08-06, 22:02
najwiekszy ból przez mrówki? Facet ustalił skalę bólu ? rozżarzone węgle, gwoździe w pietach czy kamienie nerkowe? buhahahahah weźcie patafiany skończcie pieprzyc. Idzcie na porodówkę i najlepiej do szpitala gdzie "szpital przyjazny dziecku" nie jest przyjazny matce to posłuchacie i niemal poczujecie co to jest ból od którego sie rzyga, mdleje czy sra jednocześnie. :D

sebito

2014-08-06, 22:07
@NeroLuna bitch, please

NeroLuna

2014-08-06, 22:12
@ sebito- yes, my lord and king ?


a tak serio włożyłam kij w mrowisko co? zacznijcie mnie szmacić za moją wypowiedz :D hehe

ke...........71

2014-08-06, 22:13
,,najwiekszy ból przez mrówki? Facet ustalił skalę bólu ? rozżarzone węgle, gwoździe w pietach czy kamienie nerkowe? buhahahahah weźcie patafiany skończcie pieprzyc. Idzcie na porodówkę i najlepiej do szpitala gdzie "szpital przyjazny dziecku" nie jest przyjazny matce to posłuchacie i niemal poczujecie co to jest ból od którego sie rzyga, mdleje czy sra jednocześnie. :D ,,

-Do kuchni babo!

solar90

2014-08-06, 22:16
NeroLuna napisał/a:

Idzcie na porodówkę i najlepiej do szpitala gdzie "szpital przyjazny dziecku" nie jest przyjazny matce to posłuchacie i niemal poczujecie co to jest ból od którego sie rzyga, mdleje czy sra jednocześnie. :D



Klasterowe bóle głowy - "Kobiety chorujące, mówią że wolałyby 8 razy dziennie rodzić"

NeroLuna

2014-08-06, 22:25
solar90 napisał/a:



Klasterowe bóle głowy - "Kobiety chorujące, mówią że wolałyby 8 razy dziennie rodzić"



to ja za nie trzymam kciuki w takim razie hehe

-Do kuchni babo![/quote]



ręce cycki opadaja... naprawde tak wielki ból mózgu sprawia Ci sklecenie kilku nowych wyrazów? nie możesz wymyślić czegoś nowego sam? jakas obelga na przykład, chamski tekścik czy coś...
Na początku to jeszcze śmieszne było, ale teraz? Teraz to świadczy o totalnym lenistwie bądź kompletnym niedoj***niu mózgowym.

Ech

Catacombe

2014-08-06, 23:01
Dinaeel napisał/a:

Podtarł by sobie tyłek liściem gympie-gympie to by było coś. Ból od neurotoksyn który może trwać miesiącami a nie nędzne 24h.



W tej j***nej Australii wszystko chce cie zabić, nawet rośliny.

Aikenlól

2014-08-06, 23:08
napisze mi ktos co to za piosenka na koncu?


mandolina a potem "a uuu"