18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorszy ból?

maksymilian45 • 2014-08-06, 17:05
Włożenie rąk do rękawic z mrówkami - bullet ants ( Paraponera clavata )

Manipulator

2014-08-06, 23:36
NeroLuna napisał/a:

najwiekszy ból przez mrówki? Facet ustalił skalę bólu ? rozżarzone węgle, gwoździe w pietach czy kamienie nerkowe? buhahahahah weźcie patafiany skończcie pieprzyc. Idzcie na porodówkę i najlepiej do szpitala gdzie "szpital przyjazny dziecku" nie jest przyjazny matce to posłuchacie i niemal poczujecie co to jest ból od którego sie rzyga, mdleje czy sra jednocześnie. :D


zamknij pysk

n1troo

2014-08-06, 23:43
Klasterowy ból głowy, największy ból jaki może znieść człowiek.

Cierpi na niego tylko 0,1% populacji, a niektórzy lekarze opisują go jako największy ból jaki może spotkać człowieka

gmac

2014-08-06, 23:50
Cytat:

najwiekszy ból przez mrówki? Facet ustalił skalę bólu ?

Tak tu akurat nie trzeba być ekspertem wyszukiwarek żeby się dowiedzieć, że wszystkie ugryzienia sprawdzał na sobie. A to że najgorszy ból jaki ktoś poczuł to poród to nie znaczy, że faktycznie jest najgorszy.

Manipulator

2014-08-06, 23:51
Edit: Denerwują mnie te komentarze, np. największy ból to jebnięcie palcem w szafkę etc. No k***a, a ugryzła was kiedyś taka mrówka? Albo te feministyczne pie**olenie, "jak mężczyzna może wyznaczać skalę". A co, mężczyźni są jacyś gorsi? Komuś się ostro poj***ło w głowie albo nieźle trolluję. Z pełnym szacunkiem do obu płci.

NeroLuna

2014-08-06, 23:57
hahahha to sie mężczyźni zbulwersowali :D

piszesz do mnie "zamknij pysk" a w nastepnym komentarzu walisz o szacunku do obu płci? hahahah


Panowie bez fochów proszę bo wali gejówą :)

heniu_sikor

2014-08-07, 00:50
NeroLuna nie pyskuj, można pisać konstruktywne komentarze. Skoro ktoś przytoczył cytat, że kobiety wolałby 8 razy dziennie rodzic niż przechodzić te klasterowe bóle głowy, to musi być z tym coś na rzeczy. I kolejna rzecz którą ktoś przytoczył, skoro Ty rodziłaś i według Ciebie to jest porażające, to tamto jest może jeszcze gorsze? Również ktoś sprostował tą skale bólu Schmidta, że on testował to sam na sobie, ale jedynie z pewnego zakresu owadów, więc może są bardziej przej***ne opcje, a to ukąszenie wiąże się z chodzeniem po węglach, i gwoździami w piętach, no ale Ty jesteś najmądrzejsza bo może urodziłaś i robisz z siebie królową.

Typ wypowiedzi jest żałosny, i zapie**ala mi od Ciebie w ch*j prostactwem zamiast retoryką, więc może lepiej zamilcz. I nie robie tego jako facet, po prostu wk***iasz oczy swoim zachowaniem i stylem pisania. Patoli mówimy nie więc cześć i do widzenia.

NeroLuna

2014-08-07, 01:08
Mam prawo do własnej opinii jak równiez do wyrażenia jej tutaj i nikt, powtarzam nikt nie może mi tego zabronić , tymbardziej wszech wiedzący panowie, co poniektórzy piękni w swojej ułomności. Przepraszam? a w którym momencie napisałam, że urodziłam dziecko? mam rozumiec że jesteś jakąś wróżką i wyczytałeś to w fusach? Przepraszam, słyszałeś ze kazdy człowiek ma swój próg bólu? Dla jednego ugryzienie ww mrówki nie miesci sie w skali, dla innych szczytem jest złamana ręka czy poród. Widzisz, ty nazwałeś mnie prostakiem bo widzisz tylko moją pyskówkę, ja nazwę cię płytkim człowiekiem, gdyż brniesz ślepo w swoich poglądach mając za nic cudzą opinie i odmienne zdanie.

Dziękuję że zrobiłeś ze mnie królowa- aż mi normalnie lepiej :)

Manipulator

2014-08-07, 11:44
NeroLuna napisał/a:

Mam prawo do własnej opinii jak równiez do wyrażenia jej tutaj i nikt, powtarzam nikt nie może mi tego zabronić , tymbardziej wszech wiedzący panowie, co poniektórzy piękni w swojej ułomności. Przepraszam? a w którym momencie napisałam, że urodziłam dziecko? mam rozumiec że jesteś jakąś wróżką i wyczytałeś to w fusach? Przepraszam, słyszałeś ze kazdy człowiek ma swój próg bólu? Dla jednego ugryzienie ww mrówki nie miesci sie w skali, dla innych szczytem jest złamana ręka czy poród. Widzisz, ty nazwałeś mnie prostakiem bo widzisz tylko moją pyskówkę, ja nazwę cię płytkim człowiekiem, gdyż brniesz ślepo w swoich poglądach mając za nic cudzą opinie i odmienne zdanie.

Dziękuję że zrobiłeś ze mnie królowa- aż mi normalnie lepiej :)


Dobra, miałem racje, zamknij ten j***ny pysk bo wszystkich denerwujesz.

NeroLuna

2014-08-07, 11:52
To jedyne co masz do powiedzenia ? Zamknij pysk ? Hahahha debil

Dominatrix

2014-08-07, 12:43
Jad Paraponera clavata jest tak silny, że ja pie**ole.

Flow9

2014-08-07, 16:06
Stary... zmien ten avatar. Coraz wiecej Ciebie na głównej, i coraz częściej na to patrze.. rzygac sie od tego chce :D

robcio26

2014-08-08, 01:31
Jak mu morfinę podawali to chyba to musiał być w h*j mocny ból.

Sigonek

2014-08-09, 23:32
Podziwiam kolesia za odwagę. Ciekawostką jest, że wkładanie dłoni do "rękawicy" pełnej mrówek 24 godzinnych (ból utrzymuje się przez 24 h) stanowi rytuał przejścia pewnego plemienia Indian zamieszkujących Amazonię. Chłopiec, który pragnie stać się mężczyzną wkłada łapkę do rękwiczki i przez kolejne 24 godziny przejawia syndromy ukazane na filmiku.

UkrytaPodNickiem

2014-08-10, 11:13
NeroLuna napisał/a:

najwiekszy ból przez mrówki? Facet ustalił skalę bólu ? rozżarzone węgle, gwoździe w pietach czy kamienie nerkowe? buhahahahah weźcie patafiany skończcie pieprzyc. Idzcie na porodówkę i najlepiej do szpitala gdzie "szpital przyjazny dziecku" nie jest przyjazny matce to posłuchacie i niemal poczujecie co to jest ból od którego sie rzyga, mdleje czy sra jednocześnie. :D

rodziłam i wole rodzić nawet 5 razy dziennie niż mieć kamienie na nerkach, dziękuje, nie róbmy z siebie superbohaterek bo to pie**olenie o bólach porodowych skurczach itp jest mocno przereklamowane