18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

najgłupszy naród świata

Rafal1757 • 2012-06-17, 01:12
najgłupszy naród świata
Media w Wielkiej Brytanii grzmią - Brytyjczycy należą do najbardziej niedouczonych narodów na świecie. Nie chodzi tu bynajmniej o braki w wiedzy z dziedzin nauk ścisłych czy dotyczących choćby historii. Brytyjczycy nie wiedzą nawet tak podstawowych rzeczy, jak to, skąd się bierze mleko. Wielu z nich uważa też, że jajka rosną na polu!

Opublikowane właśnie w Wielkiej Brytanii wyniki badań są alarmujące. Na ich podstawie można uznać, że stan wiedzy obywateli tego państwa jest skandalicznie niski. Wśród populacji w wieku od 16 do 23 lat tylko mniej niż połowa osób wie, że masło jest produktem, który pochodzi od krów mlecznych. Co trzeci badany nie wie też, że jajka znoszą kury -poinformował dziennik "Daily Mail".

To jednak nie koniec szokujących danych. Aż 10 procent Brytyjczyków we wspomnianym przedziale wiekowym nie wie, skąd pochodzi mleko - 7 procent z nich uznało, że robi się je ze zboża. Z upraw zbożowych - w opinii części ankietowanych - pochodzi także dżem i marmolada.

Wegetarianizm po brytyjsku

Co gorsza, nie brakuje młodych ludzi, którzy sądzą, że także bekon jest produktem pochodzenia roślinnego. Aż osiem procent badanych było przekonanych, że robi się go z pszenicy, a kolejne dwa procent myślało, że boczek produkuje się z kukurydzy. Taki sam problem był ze stekiem. W tym wypadku aż dwanaście procent pytanych stwierdziło, że robi się go z pszenicy lub kukurydzy. :wisielec: :wisielec: :wisielec:

lotnik_1

2012-06-17, 01:19
Beka jak koko koko euro spoko.

sz...........an

2012-06-17, 01:25
funt po 5.50 czy nawet więcej, i oni mają w dupie naszą wiedze

zresztą, GB zatrzymała się na etapie średniowiecza, tam wiedzę dobrą mają rody które faktycznie mają jakąś przeszłość szlechecką, reszta to zwykły plebs, i tak jak mówie, plebs ma w dupie to co umie, ważne aby był pieniążek, a tego im odmówić nie można

Mi...........an

2012-06-17, 01:25
Nie wierzę. To musi być propaganda. Żeby nie posiadać takiej wiedzy trzeba być niedorozwiniętym.

0statniSprawiedliwy

2012-06-17, 01:42
Bo to są niedorozwoje, tak samo jak w Irlandii. Podobno W Irlandii w programie nauczania było, że liczba Pi wynosi ok 3.14, jednak rodzice zaprotestowali żeby dzieci uczyły się takich szczegółów i uczą się, że Pi wynosi 3. W Anglii mam kumpla od urodzenia tam mieszka, jest w 11 klasie i też nie wie ile wynosi Pi. Zresztą przykłady można by mnożyć- ronda z 1 drogą wyjazdową, oznakowania skrzyżowań dla ułomów, możliwość prowadzenia samochodu, nawet po oblaniu egzaminu itd... Ale kogo to obchodzi :D

Fragless

2012-06-17, 01:54
Misiekman napisał/a:

Nie wierzę. To musi być propaganda. Żeby nie posiadać takiej wiedzy trzeba być niedorozwiniętym.



Ale niestety to prawda. Mieszkam w UK i codziennie mam z takimi osłami do czynienia. Kiedyś znajomą zapytałem czy wie gdzie leży Afryka (a że akurat w pomieszczeniu była mapa to miała fory). Tępa dzida Japonie wskazała. A jak zapytałem gdzie leży Europa to mi Amerykę Południową pokazała. Nie muszę mówić, że polacy w owym pomieszczeniu tarzali się ze śmiechu. I nie, ona se jaj nie robiła. To typowa brytyjka - Brzydka, tona makijażu, telefon 24/7 w ręku i co 20 sek SMSuje. Szkolnictwo to tutaj ubogie. Syn znajomego (chłopak 16 lat) ułamki miał na majzie niedawno.

BarnabaTheDog

2012-06-17, 02:00
Co oni w murzyńskim gettcie przeprowadzali tę ankietę?

Vaes

2012-06-17, 02:04
no i j***ć ich i amerykanów i inne gówna z zachodu, tylko wschód sie liczy, ale biedne polaczki będą nadal kochać USA za to, że tam można kupić waniliową kole a u nas nie

!Timon

2012-06-17, 02:31
To pewnie nie ściema bo w stanach jedna dziewczyna się mnie pytała [całkiem serio] czy w Polsce jeździmy konno po ulicach.
Inna dała się wkręcić mojemu kuzynowi, że w Polsce nie ma czekoladowych ciasteczek to mu tępa dzida specjalnie kupowała, a jak nieświadom tego procederu powiedziałem, że są i skąd w ogóle wpadła na taki pomysł to się srodze zdziwiła i oburzyła ;)
No albo teksty 'Są u nas ludzie z całego świata, z Wlk. Brytanii, z Francji, z Europy, z Polski!'

Zresztą w Polsce idiotów też nie brakuje 'Pokaż afrykę' -patrzy na bliski wschód- 'No bardziej na zachód' -pokazał Australię- to z gimbazjum akcja.

Sl...........nx

2012-06-17, 05:40
Najgłupszym narodem nie są.
Potrafili wybrać na premiera kobietę, która mówiła konkretnie, treści w większości niepopularne, ale dzięki temu, podźwignęli się z kryzysu i mimo iż obecny parlament u nich robi wszystko, by to zaprzepaścić, to wciąż jest tam o niebo lepiej niż u nas.
Dla mnie o wiele głupszy naród to taki, co głosuje na ludzi z PO, PiSu, PSLu, SLD i Ruchu Palikota.
Oni sobie mogą nie wiedzieć, skąd się bierze mleko, ale 99% naszego narodu albo specjalnie udaje, albo po prostu nie wie, skąd się biorą pieniądze i wierzy w gruszki na wierzbie.

bloodwar

2012-06-17, 07:42
Polska wdupiła sromotnie i wstydliwie meczyk na własnej ziemi to widze Polaczki muszą sobie podbić mniemanie o sobie dyskredytując inne nacje... A ch*j wam w dupę, może Brytyjczycy to debile ale jakby zrobić takie same badania w Polsze to 3/4 moherów by nie wiedziało czy maryhuanę robi się z konopii i czy się wstrzykuje czy wciąga nosem... Czy takie braki w wiedzy ogólnej na temat otaczającego nas świata różnią się czymkolwiek od boczku z pszenicy?

da...........li

2012-06-17, 08:25
o k***a a ja myslalem ze to ja jestem głupi :mrgreen:

black88

2012-06-17, 08:27
niedouczonym narodem najlatwiej kierowac/manipulowac. Patrz do czego zmierza Polska. Przykład pierwszy z brzegu - opie**alanie godzin historii.

pwck87

2012-06-17, 08:33
Przeprowadźcie tę ankietę w baraku obamy to zobaczymy kto jest głupszy, przykład z ostatnich dni w temacie wpadki obamy wypowiedziała się pani "dziennikarka" debbie shluSSel "To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy chętnych Polaków i nie tylko. Obama nie popełnił tutaj gafy. Gorliwi kaci z Polski zajęli znaczące miejsce obok katów Hitlera"
dziękuje dobranoc

diaboliq

2012-06-17, 09:38
Brytole mają tak ch*jowe jedzenie żę boje się że te człowieki mogą mieć racje :-?