18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

najgłupszy naród świata

Rafal1757 • 2012-06-17, 01:12
najgłupszy naród świata
Media w Wielkiej Brytanii grzmią - Brytyjczycy należą do najbardziej niedouczonych narodów na świecie. Nie chodzi tu bynajmniej o braki w wiedzy z dziedzin nauk ścisłych czy dotyczących choćby historii. Brytyjczycy nie wiedzą nawet tak podstawowych rzeczy, jak to, skąd się bierze mleko. Wielu z nich uważa też, że jajka rosną na polu!

Opublikowane właśnie w Wielkiej Brytanii wyniki badań są alarmujące. Na ich podstawie można uznać, że stan wiedzy obywateli tego państwa jest skandalicznie niski. Wśród populacji w wieku od 16 do 23 lat tylko mniej niż połowa osób wie, że masło jest produktem, który pochodzi od krów mlecznych. Co trzeci badany nie wie też, że jajka znoszą kury -poinformował dziennik "Daily Mail".

To jednak nie koniec szokujących danych. Aż 10 procent Brytyjczyków we wspomnianym przedziale wiekowym nie wie, skąd pochodzi mleko - 7 procent z nich uznało, że robi się je ze zboża. Z upraw zbożowych - w opinii części ankietowanych - pochodzi także dżem i marmolada.

Wegetarianizm po brytyjsku

Co gorsza, nie brakuje młodych ludzi, którzy sądzą, że także bekon jest produktem pochodzenia roślinnego. Aż osiem procent badanych było przekonanych, że robi się go z pszenicy, a kolejne dwa procent myślało, że boczek produkuje się z kukurydzy. Taki sam problem był ze stekiem. W tym wypadku aż dwanaście procent pytanych stwierdziło, że robi się go z pszenicy lub kukurydzy. :wisielec: :wisielec: :wisielec:

Hangman108

2012-06-17, 23:42
W Szwecji jest podobny system. Jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć, to idziesz do dobrej szkoły. Jak masz wyj***no, to uczysz się ułamków w wieku szesnastu lat. To właśnie Polska i kraje z nami sąsiadujące, oraz te na południu (np. Rumunia) mają najwyższy poziom nauczania ze względu na standaryzację materiału. Jak chcesz ukończyć szkołę, to musisz wiedzieć chociaż to minimum, a jeśli ktoś jest 2-3 lata do tyłu z materiałem, to trafia do szkoły specjalnej, albo nigdy nie kończy tej wcześniejszej. Tak czy inaczej tacy ludzie są na szczęście wykluczeni z możliwości wyższej edukacji i godziwej płacy.

Lenart

2012-06-17, 23:54
Znam to k***a. Ale to wynika głównie z j***nej ignorancji brytyjskiej. Szkolnictwo to jedno a to że uważają się za j***nych panów to drugie. Pracuję w jednej z brytyjskich korporacji turystycznych i w stpce mam Zabierzów (koło Krakowa) Poland. Oni potrafia k***a odpisać mi na maila twierdząc że to spam bo takie państwo jak Polska nie istnieje. A jak im mówię że u nas jest Euro to wydaje im się że Polska jest w Ukrainie. j***ne niedouczone k***a bassety.

mariano22

2012-06-18, 00:18
Cwaniaki - bez elementarnej wiedzy a radza sobie i to w miare dobrze , wkoncu co jak co ale potrafia nas polakow niezle przy wyplacie wyr*chac :doggy:

Bulbi3232eg

2012-06-18, 00:47
Racja że naród brytyjski jest taki zamulony. Mieszkam w Uk i ostatnio zapytałem 5 osób z pracy, czy są HOMO SAPIENS, 3 osoby obraziły się dając mi odpowiedź, że nie są homoseksualni, jedna natomiast poszła na skarge do menagera twierdząc że obrażam ją (beka z menagerem nieziemska :D ), natomiast ostatnia osoba odpiwedziała prawidłowo :D hehe

baza1000

2012-06-18, 01:14
Fragless napisał/a:



Ale niestety to prawda. Mieszkam w UK i codziennie mam z takimi osłami do czynienia. Kiedyś znajomą zapytałem czy wie gdzie leży Afryka (a że akurat w pomieszczeniu była mapa to miała fory). Tępa dzida Japonie wskazała. A jak zapytałem gdzie leży Europa to mi Amerykę Południową pokazała. Nie muszę mówić, że polacy w owym pomieszczeniu tarzali się ze śmiechu. I nie, ona se jaj nie robiła. To typowa brytyjka - Brzydka, tona makijażu, telefon 24/7 w ręku i co 20 sek SMSuje. Szkolnictwo to tutaj ubogie. Syn znajomego (chłopak 16 lat) ułamki miał na majzie niedawno.




Mieszkasz w UK to moze zalawtilbys robote ? :roll:

KingOfEvil

2012-06-18, 09:22
Fragless napisał/a:



Ale niestety to prawda. Mieszkam w UK i codziennie mam z takimi osłami do czynienia. Kiedyś znajomą zapytałem czy wie gdzie leży Afryka (a że akurat w pomieszczeniu była mapa to miała fory). Tępa dzida Japonie wskazała. A jak zapytałem gdzie leży Europa to mi Amerykę Południową pokazała. Nie muszę mówić, że polacy w owym pomieszczeniu tarzali się ze śmiechu. I nie, ona se jaj nie robiła. To typowa brytyjka - Brzydka, tona makijażu, telefon 24/7 w ręku i co 20 sek SMSuje. Szkolnictwo to tutaj ubogie. Syn znajomego (chłopak 16 lat) ułamki miał na majzie niedawno.



Mam kilku znajomych co mieszkają w UK, podobne przypadki na ulicy chodzą itd ; D
Co nie zmienia faktu że u nas w kraju jest dość debili którzy za darcie ryja przez pół miasta dostają mandat i później jest j***ć policje bo dostał za darmo, ja przecież tylko sobie przechodziłem.

superfosfat

2012-06-18, 17:57
mazuch napisał/a:

możliwość prowadzenia samochodu, nawet po oblaniu egzaminu itd... Ale kogo to obchodzi :D


k***a, nie przeciągaj rzeczywistości na swoją stronę. W Irlandii jest taka możliwość, że możesz poruszać się po drodze oznakowanym samochodem, który wyraźnie daje znać że uczysz się jeździć. Nie wiem na jakich warunkach. Jednak to co napisałeś jest nieprecyzyjne.

Człowiek Skurwiel

2012-06-20, 20:02
Dzisiaj słyszałam że w Belgii jedynie co drugie dziecko zdaje podstawówkę bez kiblowania i że to normalka...