18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ellsworth

2013-08-05, 18:02
Grochu89 napisał/a:

@Don73 nawet jak są drogi rowerowe, to i tak jeżdża po ulicy


Raczej cieżko jechać ścieżką rowerową, która prowadzi znikąd donikąd, do tego nawierzchnię rok po wylaniu ma bardziej nierówną niż 'autostrada' na Wrocław pod koniec XX wieku, a jak akurat trafi się jakiś spoko kawałek to albo ludzie po niej łażą jak cielęta, albo samochodziarze uznają, że to jest akurat miejsce na zaparkowanie samochodu. Żaden rowerzysta nie jeździ jezdnia dla przyjemności, tylko z przykrej konieczności.

sebeks

2013-08-08, 23:02
Powell napisał/a:

[...]zaczął wjeżdżać mu prawie w dupę i nak***iać po klaksonie to myślałem że jakiegoś ataku dostał. Później jakieś trzy tępe dzidy przechodzą spacerkiem chociaż już czerwone mają to mało ich nie rozpie**olił w stylu Carmageddon :D No i ostatni właśnie taki ku*as jak na gif'ie - przejażdżka rowerkiem tempem żółwia-kaleki. Bezczelnie jeszcze ku*as zjeżdżał na zatokę przystanku to prawie skończyło się tak jak w temacie :) jak dla mnie - prawidłowo



obaj jesteście pie**olnięci :) gratulacje
bez kitu takich chamów, buraków i zarozumialców widziałem tylko na polskich drogach
prowadząc pojazd mechaniczny możesz kogoś przejechać bo nie podoba Ci się jego zachowanie? debilizm

niech Twoja córkę na rowerku ktoś tak jebnie :kawa: