18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Powell

2013-08-05, 10:31
Ostatnio jechałem autobusem z zajebistym kierowcą. Miałem zaszczyt podziwiać jego wyczyny z pierwszego rzędu :) Światło zielone a jakaś p*zda przed nim zasnęła w samochodzie to ten jak zaczął wjeżdżać mu prawie w dupę i nak***iać po klaksonie to myślałem że jakiegoś ataku dostał. Później jakieś trzy tępe dzidy przechodzą spacerkiem chociaż już czerwone mają to mało ich nie rozpie**olił w stylu Carmageddon :D No i ostatni właśnie taki ku*as jak na gif'ie - przejażdżka rowerkiem tempem żółwia-kaleki. Bezczelnie jeszcze ku*as zjeżdżał na zatokę przystanku to prawie skończyło się tak jak w temacie :) jak dla mnie - prawidłowo

Tco

2013-08-05, 10:49
Kierowca autobusu dostaje piwo, ten idiota na rowerku powinien ostac po ryju .

Grochu89

2013-08-05, 11:55
rowerzysci niech sp***alają na drogi rowerowe!

krajan

2013-08-05, 11:58
@Grochu89 a księża na księżyc!

socjalmmv

2013-08-05, 12:14
1.Michal
Tak na marginesie, jakbym miał jeździć takim samochodem wolałbym ten rower.

gwauro

2013-08-05, 12:52
najgorsze są te p*zdeczki, co ubiorą obcisłe strój jak jakaś dz**ka, jak jest czerwone światło wyprzedzają samochody i staną na środku pasa jako pierwsi.

Gszysztow

2013-08-05, 13:06
k***a mać, muszę się wam wyżalić. Jak mnie wk***iają ci pie**oleni kolarze to ch*j. k***a, główna ulica w mieście, dwa pasy, dwie jezdnie. Po jednej stronie szeroki chodnik (spokojnie rower+ludzie) a po drugiej nawet wytyczona ścieżka. Nie no, wielcy naśladowcy jednojajowca Neila muszą nak***iać prawym pasem, tak ażeby bus nie mógł przejechać. Jak już kierowcy uda się wyprzedzić (gabaryty autobusu czyli musi sie wpie**olić na lewy pas), to sk***iel znowu nadrabia na zatoczkach i znowu przed autobus. Ulice traktują jak swoją ale już żeby przestrzegać przepisów to ni ch*ja. Kiedy grzczenie autka stoją na czerwonym to taki kolarzyk sobie spokojnie rusza bo przecież on z rowerkiem szybko przeskoczy. Inna sprawa, ze pedały te u mnie w mieście robią jakieś ch*jowe parady, które jadą główną ulicą. Myślałem, ze pie**olnę- obstawa- dwie suki, dwa radiowozy i 2 motocykle a rowerzystów może z 20. W tym mały berbeć, który dodatkowo zwalniał kolumnę na malutkim rowerku. NO k***A. Inna sprawa to protesty, że scieżek mało...No do k***y nędzy... Żeby nie było- nie mam nic do samego sportu czy rowerzystów, ale nie toleruje żadnego przejawu buractwa w ruchu kołowym. Wklejcie mi też obrazek z maścią na ból dupy, dzięki.

Do...........73

2013-08-05, 13:07
@Grochu w koncu w Polsce jest od zarabania drog rowerowych...

Polnischefuhrer

2013-08-05, 13:07
socjalmmv napisał/a:

1.Michal
Tak na marginesie, jakbym miał jeździć takim samochodem wolałbym ten rower.

Poczekamy do zimy :mrgreen:

darwinloska

2013-08-05, 13:07
Często rowerzyści narzekają na kierowców samochodów (sam jestem rowerzystą), ale trafiają się czasami takie k***y na rowerach, że nic tylko wysiąść, obić mordę i wyj***ć rower w krzaki, żeby nauczyć buraka kultury.

DariuszX

2013-08-05, 13:15
@Gszysztow jakbyś przynajmniej raz wżyciu jechał takim rowerem szosowym to byś nie pie**olił głupot. Przeważnie takie ścieżki rowerowe się nie nadają do jazdy takim rowerem, z prostej przyczyny: są nierówne w ch*j. A do tego dochodzą krawężniki co 30m o wysokości 10cm. A co tam jak k***a ktoś płaci podatki to może sobie nawet furmanką wjechać i ch*j Ci do tego.

Grochu89

2013-08-05, 13:16
@Don73 nawet jak są drogi rowerowe, to i tak jeżdża po ulicy

Irondew

2013-08-05, 13:23
Rowerzysta jest takim samym czlonkiem ruchu jak i wy. Czesto w swoim miescie mam sytuacje ze nie da sie jechac przy samej krawedzi jezdni. Asfalt jest tam nie równy, naj***ne dziur, latwo o wypadek.

Pozatym wiem z autopsji ze jak jedziesz przy samej krawedzi to k***y w puszkach beda Cie wyprzedzac na milimetry.

Czasem mam wrazenie ze nikt ich nie uczyl zachowania odleglosci przy wyprzedzaniu jednosladow :)

Rowniez jestem kierowca, rowerzysci czesto mnie wk***iaja ale bez przesady..

Dodam jeszcze ze 3/4 kierowcow ni ch*ja nei zna przepisów, jedzie sobie peleton 10 kolarzy a ci idioci trąbią zeby im zjechali do krawedzi.. Mimo ze nowe przepisy zezwalaja 2 + rowerzystom zajac cala ulice

A moral jest taki, wyjdzcie z puszek, siadzcie na rower i przejedzcie jakas droga przy ktorej nie ma zadnej sciezki rowerowej a samochody jezdza 50+/h. Zesracie sie przy pierwszym wiesniaku ktory minie was na lusterka.

Cytat:

jakbyś przynajmniej raz wżyciu jechał takim rowerem szosowym to byś nie pie**olił głupot. Przeważnie takie ścieżki rowerowe się nie nadają do jazdy takim rowerem, z prostej przyczyny: są nierówne w ch*j. A do tego dochodzą krawężniki co 30m o wysokości 10cm



Dokladnie tak, pozatym nie bede sie wlokl po sciezce 10/godz jak zapie**alam ulica 35/h.

Cytat:

ak już kierowcy uda się wyprzedzić (gabaryty autobusu czyli musi sie wpie**olić na lewy pas)



Jakbys nei wiedzial pacanie to zawsze trzeba zachowac tak duzy odstep, neiwazne czy wyprzedzasz statkiem kosmicznym czy swoim golfem 2