18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grochu89

2013-08-05, 13:23
@DariuszX podatku drogowego rowerzysci nie płacą

Do...........73

2013-08-05, 13:26
@Grochu no to takim to jebnac w leb tak samo jak tym starym babom co laza po tych drogach bo "nic akurat nie jedzie" a jak im sie zwroci uwage to sie jeszcze oburza.

DariuszX

2013-08-05, 13:30
@Grochu89 ale chyba z podatków są budowane drogi, chyba że o czymś nie wiem

So...........th

2013-08-05, 13:31
@Grochu89

Jak mi ch*ju wybudujesz ścieżkę rowerową z jednego końca Wrocławia na drugi, i to tak że żaden lewak/mocher/p*zda nie będzie na nią wchodzić to z chęcią będę po niej jeździć. Wszystkie ścieżki jakie są we Wrocławiu to jakieś gówno bo nigdzie się tym konkretnie nie dojedzie , a że używam roweru jako środka transportu, bo 1 benzyna k***amaćch*jpie**oletacenajestpoj***na, a 2 w komunikacji jebie gorzej niż w kanalizie, to wolę przepie**olić się ulicą pośród zjawisk paranormalnych przy których spotkanie z tornadem jest bezpieczniejsze, niż jazda po i tak rozj***nych ścieżkach, gdzie nawet nie da się wyprzedzić bo cały ten plebs idzie całą szerokością chodnik-scieżki.

I tak k***a chce maść na ból dupy a i najlepiej cały karton, bo ch*j mnie strzela jak jakieś lamusy wypowiadają się na temat tego jak bardzo rowerzyści są ch*jowi, samemu jeżdżąc Tico za kasę z pierwszej komunii

efem

2013-08-05, 13:35
Zły autobus, zjadł panu koło :(

Grochu89

2013-08-05, 13:39
@jakub111 sam se ch*ju wybuduj jak jeździsz rowerem. ch*j mnie obchodzi że nie mozesz wyprzedzić, jak ja stoje w korku, to nie wpie**alam sie na tą pedalska droge rowerowa, tylko czekam jak wszyscy. Jak masz droge rowerowa to po niej jedź, a nie wk***iasz innych.

Gszysztow

2013-08-05, 13:46
1. Chciałbym tylko nadmienić, że w dużej mierze chodziło mi o ludzi na zwykłych MTB, nie szosówkach.
2. A co do szosówek, to na ch*j kupujecie takie rowery jak tak strasznie źle wam? chodniki złe, przejścia złe, auta złe, koleiny złe. Od zaj***nia jest rowerów z grubszymi oponami. Wynajmijcie sobie tor albo zrezygnujcie. Taki przykład: Kocham gepardy ale mieszkam w bloku, gepard jest tani ale zbudowanie mu wybiegu drogie w ch*j i średnio możliwe logistycznie. To co? mam kupić geparda i puszczać go po lesie? Tak żeby właściciele wszystkich innych psów musieli chodzić z dubeltówkami? Bo ja wielki miłośnik gepardów muszę się k***a pokazać? Miasto to nie pie**olony Tour de Pologne.

Irondew

2013-08-05, 13:55
Cytat:

A co do szosówek, to na ch*j kupujecie takie rowery jak tak strasznie źle wam? chodniki złe, przejścia złe, auta złe, koleiny złe. Od zaj***nia jest rowerów z grubszymi oponami. Wynajmijcie sobie tor albo zrezygnujcie.



Ty jestes zdrowy wiesniaczku? Wez przeczytaj co napisales.. Wlasnie po takich ludziach poznaje sie wioske. Ktos cos robi, ma jakis sport, pasje to zaraz jest gnojony.

W polsce znakomicie jezdzi sie na szosie. Wez sie za jakis sport zamiast spinac sie w necie, zrob cos z soba zebys jak 3/4 polaków zycia po 50tce nie spedzil na kolejkach do lekarza.

Na szczescie takich jak Ty jest coraz mniej a ludzie powoli szanuja osoby z pasją.

So...........th

2013-08-05, 14:00
Cytat:

ch*j mnie obchodzi że nie mozesz wyprzedzić, jak ja stoje w korku, to nie wpie**alam sie na tą pedalska droge rowerowa



Ciężko rowerem wyprzedzać, jedynie to na światłach żeby dojechać to tych niesławnych śluz, ale wtedy to trzeba ruszać z kopyta, i mówię tu jako i kierowca i rowerzysta, że jak ktoś jedzie rowerem i tak bardzo chce być pierwszy to powinien dać w p*zde w pedał i zanim samochody ruszą, on powinien opuszczać skrzyżowanie (a jest to jak najbardziej możliwe, bo 90% kierowców to ciepłe kluchy co jak widzą zielone dopiero wrzucają jedynkę)

Grochu nie takich ludzi się widywało, ile razy miałem ochotę przej***ć rogiem/pedałem roweru debila, który stawał na wjeździe zastawiając chodnik i ścieżkę. Albo p*zdy którym ścieżka pomyliła się z parkingiem.

temumisiu

2013-08-05, 14:02
* w Polsce, Polaków, k***A!

Gszysztow

2013-08-05, 14:10
Irondew napisał/a:



Ty jestes zdrowy wiesniaczku? Wez przeczytaj co napisales.. Wlasnie po takich ludziach poznaje sie wioske. Ktos cos robi, ma jakis sport, pasje to zaraz jest gnojony.

W polsce znakomicie jezdzi sie na szosie. Wez sie za jakis sport zamiast spinac sie w necie, zrob cos z soba zebys jak 3/4 polaków zycia po 50tce nie spedzil na kolejkach do lekarza.

Na szczescie takich jak Ty jest coraz mniej a ludzie powoli szanuja osoby z pasją.



Dobra, postaram się nie wyśmiać twojej osoby, tylko przejdę do rzeczy. Ja rozumiem i podziwiam ludzi z pasją, podziwiam modelarzy, ludzi, którzy pracują nad swoim ciałem, wolontariuszy, pomagających bezinteresownie potrzebującym. Nie doceniam za to pie**olonych pajacy, którzy swoją pie**oloną pasje muszą wpie**alać wszędzie gdzie się tylko da wk***iając przy tym wszystkich dookoła. Przeczytaj mój poprzedni post, jest dokładnie tak jak w przykładzie. A tak właściwie to czym jest pasja? Pasja to spowalnianie ruchu drogowego? Pasja to łamanie przepisów? Czy jestem wieśniakiem dlatego, że twoja pasja opóźnia komunikację miejską? Albo pie**olonym ciemnogrodem bo twoja pasja wyszła z terrarium i zagryzła mi psa? To co mam przeprosić, ze w CYWILIZOWANYM (w miare) kraju, w CYWLIZOWANYM mieście, chciałbym żyć w CYWILIZOWANYCH warunkach? A jak pójdę pod twój dom i zacznę nak***iać po śmietnikach o 4:00 i powiem ci, ze moją pasją jest muzyka niekonwencjonalna to jestem pasjonatem? melomanem? czy pie**olonym, egoistycznym, nieprzystosowanym społecznie debilem? :emo:

Grochu89

2013-08-05, 14:16
@jaqub111 Zgadzam sie, są kierowcy którzy nie mają mózgu, są też rowerzyści którzy nie znaja przepisów, nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

Jak nie ma drogi rowerowej, to musi jechac po ulicy, nic do tego nie mam. Ale jak jest droga po której jezdzi sie 70km/h i jest droga rowerowa to jadąc po ulicy zwyczajnie utrudnia ruch samochodom.

Irondew

2013-08-05, 14:17
Cytat:

Pasja to spowalnianie ruchu drogowego? Pasja to łamanie przepisów?



Gdzie Ty widzisz kolarzy lamiacych przepisy. Zawsze jade bokiem drogi, jesli jest to mozliwe. Wlasciwie nei wiem dlaczego sie tak tego kolarstwa czepiles..

Dla przykladu, jadac raz miastem juz na samym rogu jezdni [nie ma chodnika a nawet pobocza zadnego] jakis debil w wielkim kamazie zaczal trąbić jak popie**olony, ch*j wie dlaczego, najwyrazniej nei chcialo mu sie czekac az zwolni sie lewy pas zeby mnie wyprzedzic.

Teraz pomysl ze jedziesz z kolegami tak jak mówisz, góralami na szerokich oponach, taka k***a na was trabi potem wyprzedza was tym rozpie**alajacym sie kamazem wyladowanym gruzem. Kisiel w majtach..

Takich sytuacji są miliony, naprawde jezdze i samochodem i rowerem jednak czesciej to kierowcy osobówek łamią przepisy..

Gszysztow

2013-08-05, 14:26
Irondew napisał/a:



Gdzie Ty widzisz kolarzy lamiacych przepisy. Zawsze jade bokiem drogi, jesli jest to mozliwe. Wlasciwie nei wiem dlaczego sie tak tego kolarstwa czepiles..

Dla przykladu, jadac raz miastem juz na samym rogu jezdni [nie ma chodnika a nawet pobocza zadnego] jakis debil w wielkim kamazie zaczal trąbić jak popie**olony, ch*j wie dlaczego, najwyrazniej nei chcialo mu sie czekac az zwolni sie lewy pas zeby mnie wyprzedzic.

Teraz pomysl ze jedziesz z kolegami tak jak mówisz, góralami taka k***a na was trabi potem wyprzedza was tym rozpie**alajacym sie kamazem wyladowanym gruzem. Kisiel w majtach..

Takich sytuacji są miliony, naprawde jezdze i samochodem i rowerem jednak czesciej to kierowcy osobówek łamią przepisy..



Mowie tutaj o ignorowaniu sygnalizacji i częściowym stosowaniu (albo żadnym) się do znaków drogowych- przeczytaj moje posty uważnie.

Ale czy ja Ci mówię "wyk***iaj do lasu"? Mój ból dupy rozchodzi się o robienie z miasta Tour de Pologne. Na szosach- gdzie nie ma żadnego pobocza czy ścieżek, to chyba oczywiste, ze rowerzysta będzie jechał drogą bo jak inaczej? Z resztą, kierunkowskaz, gaz i zapominam o twoim istnieniu.

tranzystor

2013-08-05, 14:30
Irondew napisał/a:


...Mimo ze nowe przepisy zezwalaja 2 + rowerzystom zajac cala ulice...
...jezdza 50+/h...
...10/godz jak zapie**alam ulica 35/h....



A to ch*je, pozmieniali jednostki prędkości też?