18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej popaprane filmy świata

nano50 • 2017-03-14, 01:18
Dziś mam dla was coś ciekawego.
Ranking najbardziej popapranych filmów w historii.
Samo zestawienie oczywiście podstępnie skradzione z portalu taniej rozrywki, jednakże po przeglądnięciu opisów i szybkich scen niektórych filmów odnoszę wrażenie, że twórca miał dość sporą wiedzę w temacie.

Zainteresowałem się filmami tego typu, gdyż jakiś czas temu jeden z użytkowników zauważył coś ważnego:
cosiarz napisał/a:

Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób.[...] Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.



Do tego sam miałem sytuację, gdy po pokazaniu "odważnej koleżance" paru filmów z harda, spytała się mnie jak oni te rany zrobili, bo takie rzeczy nie dzieją się naprawdę.

Dlatego też stwierdzam, że zestawienie może się wam jako rasowym sadolom przydać.


Nie wszystkie z nich są chore(czt. przedstawiają sytuacje, które dzieją się na całym świecie.
Niektóre z nich to zwykłe parodie(np. Opona), albo dobre klasyki kina.
Zdarzają się jednak perełki.
Filmy, które sprawdziłem na szybko:

"Wilgotne miejsca"
"Srbski Film"
Od siebie mogę dodać film "Nieodwracalne"

Na zakończeniu chciałem tylko dodać, że z racji tego, że większość użytkowników Sadistica nie ma ukończonych 18 lat, a filmy są ogólnodostępne w internecie to krótkimi słowami zwracam się do młodszych użytkowników:
spoiler




Źródło: jebzdzidy.pl

Arles.

2017-03-14, 02:12
Serbski jest mocno przereklamowany.

TT4

2017-03-14, 03:36
Zestawienie niepełne. Brakuje "Dżudo honor"...

Halman

2017-03-14, 04:06
plan 9 z kosmosu? ktoś popłynął.. ten film jest zwyczajnie tak słaby że aż piękny ale mowy o ryciu psychy nie ma...

igorektgk

2017-03-14, 06:07
Druga część ludzkiej stonogi jest dużo lepsza od jedynki :)

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-14, 07:32
TT4 napisał/a:

Zestawienie niepełne. Brakuje "Dżudo honor"...


Sporo wartej uwagi produkcji nie ma:
"w szklanej klatce", "Eraserhead" (polski tytuł to chyba głowa do wycierania), "120 dni Sodomy", "Irreversible", Ichi the killer", "I split on your grave" i sporo innych.

Przy czym "Wilgotne miejsca" i "Gówniany horror" muszę nadrobić, bo nie kojarzę.

wormgoro

2017-03-14, 07:34
Na końcu powinieneś dodać Holy Mountain Jodorwoskiego.

Thetus

2017-03-14, 07:42
O Eroguro Kolega słyszał? Albo nie wiem, cokolwiek z azjatyckiej kinematografii? Naprawdę przyjemnie chwilami się ogląda :D

Cytat:

Ichi the killer


A to polecam gorąco :D

nano50

2017-03-14, 08:08
czesiek99 napisał/a:


Sporo wartej uwagi produkcji nie ma:
"w szklanej klatce", "Eraserhead" (polski tytuł to chyba głowa do wycierania), "120 dni Sodomy", "Irreversible", Ichi the killer", "I split on your grave" i sporo innych.

Przy czym "Wilgotne miejsca" i "Gówniany horror" muszę nadrobić, bo nie kojarzę.



Myślałem nad "I split on your grave", ale stwierdziłem, że jest za słabe. :szczerbaty:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-14, 08:12
Thetus napisał/a:

O Eroguro Kolega słyszał? Albo nie wiem, cokolwiek z azjatyckiej kinematografii?


Ehhh... temat rzeka. ;-)
Pamiętam "Blind Beast" stare jak cholera, ale wciągające, czy "Kyôfu kikei ningen" (przy tym cholerstwie uczyłem się angielskiego, bo miałem do wyboru tylko niemieckie i angielskie napisy). Ogólnie najbardziej poj***ne filmy są produkcji japońskiej i to z lat 60'-70', i ciężko się tego w sieci szuka.
nano50 napisał/a:

Myślałem nad "I split on your grave", ale stwierdziłem, że jest za słabe. :szczerbaty:


Kwestia gustu. Przez sam fakt, że jest to dalej najczęściej zakazywany film w historii warto obejrzeć.
Eeee a właśnie, czy masz na myśli japońską wesję z 76' czy amerykańską z 2010? Bo jak zawsze remake się do oryginału nawet nie zbliżył.
P.S Nagroda Darwina dla bęcwała który przetłumaczył "I split on your grave" na "bez litości".

muody14

2017-03-14, 08:25
Film Cannibal Hollocaust został nakręcony na podstawie wspomnień typa, który to przeżył. Jaki to horror? Do myślenia dał mi cytat cosiarza, człowiek naogląda się filmików z Brazylii, Meksyku, starszych nagrań z Jugosławi czy Czeczenii i żaden film gore nie rusza. Wydaje mi się, że życie pisze jednak najmocniejsze scenariusze. Wyjątkiem jest Martwica Mózgu, ubaw jak sto sk***ysynów, szczególnie scena z dzieckiem w parku.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-14, 08:39
muody14, ja bym poszedł o krok dalej i stwierdził, że żaden film gore czy nagranie nie zastąpi Ci przeżycia czegoś takiego.
Trafiłem kiedyś na typa który miał ciekawą metodę na horrory. Robił napar z lulka czarnego i szyszek chmielu i w "dziwnym stanie" oglądał filmy. Cały film się darł (tak, darł się bo się bał, że będzie następny). :roll: Myślę sobie poj***ny, czy jak... Jak się później okazało gość jest terenowym opiekunem społecznym i jak sam ujął "byle gówno go nie rusza". 8-)
wormgoro napisał/a:

Jak już mówimy o wszystkich filmach to w 4 bezapelacyjnie powinien się znaleźć Hei tai yang 731 znany pod nazwą Men Behind The Sun.


Racja. Scenę z kotem oglądałem z 15 razy zanim stwierdziłem, że to są prawdziwe zwierzęta.

wormgoro

2017-03-14, 08:47
Jak już mówimy o wszystkich filmach to w 4 bezapelacyjnie powinien się znaleźć Hei tai yang 731 znany pod nazwą Men Behind The Sun.

nano50

2017-03-14, 09:05
13 komentarzy i 5 piw. To dopiero fenomen. :-|

józekdeluxe

2017-03-14, 09:54
Życie tworzy prawdziwe gore. Po co kręcić takie filmy?