18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej popaprane filmy świata

nano50 • 2017-03-14, 01:18
Dziś mam dla was coś ciekawego.
Ranking najbardziej popapranych filmów w historii.
Samo zestawienie oczywiście podstępnie skradzione z portalu taniej rozrywki, jednakże po przeglądnięciu opisów i szybkich scen niektórych filmów odnoszę wrażenie, że twórca miał dość sporą wiedzę w temacie.

Zainteresowałem się filmami tego typu, gdyż jakiś czas temu jeden z użytkowników zauważył coś ważnego:
cosiarz napisał/a:

Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób.[...] Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.



Do tego sam miałem sytuację, gdy po pokazaniu "odważnej koleżance" paru filmów z harda, spytała się mnie jak oni te rany zrobili, bo takie rzeczy nie dzieją się naprawdę.

Dlatego też stwierdzam, że zestawienie może się wam jako rasowym sadolom przydać.


Nie wszystkie z nich są chore(czt. przedstawiają sytuacje, które dzieją się na całym świecie.
Niektóre z nich to zwykłe parodie(np. Opona), albo dobre klasyki kina.
Zdarzają się jednak perełki.
Filmy, które sprawdziłem na szybko:

"Wilgotne miejsca"
"Srbski Film"
Od siebie mogę dodać film "Nieodwracalne"

Na zakończeniu chciałem tylko dodać, że z racji tego, że większość użytkowników Sadistica nie ma ukończonych 18 lat, a filmy są ogólnodostępne w internecie to krótkimi słowami zwracam się do młodszych użytkowników:
spoiler




Źródło: jebzdzidy.pl

nowynick

2017-03-14, 10:13
Z polskich "Cisza, naznaczeni", ok nie horror, w zasadzie to jedno wielkie ch*j wie co :D , o babce co jeździ z jakimś maszynistą i pie**olą do siebie, i jadą i gadają, i jeszcze trochę jadą i gadają, i mają wypadek,i gadają.... Ja pie**ole łeb po tym zryty miałem z tydzień...

http://www.alekinoplus.pl/program/film/cisza_26371

sw...........ny

2017-03-14, 10:33
"Opona" jest mistrzostwem i poza kategorią.

"Antychryst"-przepiękny film o mrocznej stronie człowieka, tu macie te sceny, o których wszyscy mówią, ale boją się sprawdzać (zranione penisy)
"Pod skórą"-trochę pokręcony, może wydać się nudnawy, ale bardzo dobry film, niedrastyczny
"Moon"-wykańczający psychicznie, ciężki, ale niedrastyczny
"Przełamując fale"-strasznie dołujący, przejmujący film, po którym chcesz się powiesić, ale tego nie robisz, bo przeciez to śmieszne, nie o to chodzi w tym filmie

nano50

2017-03-14, 11:23
Serio kilkaset osób przeglądało temat i nikt nie zauważył opisów ludzi, którzy widzieli dane filmy na obrazie? :-D

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-14, 11:55
nano50 napisał/a:

Serio kilkaset osób przeglądało temat i nikt nie zauważył opisów ludzi, którzy widzieli dane filmy na obrazie? :-D


Co miałem zauważyć, jak logo jebzdzidy zasłania napis.

Sin_69

2017-03-14, 11:58
Osiągnąłem 4. poziom.

Spidzio199

2017-03-14, 12:32
Brakuje klasyka: Smolensk - ten to ryje banię

Narkus8181

2017-03-14, 13:10
A gdzie klasyk "Mordercza Opona" ????

wormgoro

2017-03-14, 13:27
nano50 napisał/a:

Serio kilkaset osób przeglądało temat i nikt nie zauważył opisów ludzi, którzy widzieli dane filmy na obrazie? :-D



Dlaczego myślisz że nikt tego nie zauważył?
Dlatego sugerowałem dorzucenie filmu Holy Mountain w tej kategorii.
Pasuje do typu tego użytkownika.

binladden

2017-03-14, 15:35
Dziwne, że nikt filmów z Karolakiem nie wrzucił

thewhitestar

2017-03-14, 15:42
Heh, mam 13 lat i właśnie sobie goggluje te filmiki, dzienki

W............R.

2017-03-14, 16:16
Czemu nikt nie wymienił wszystkich Hellraiserów? Przecież to klasyka gatunku... Niby lekkie, tak do 2. kategorii od góry może by się zaliczyło, ale klasyka...

@sweetyteeny A Antychryst nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia :) Już większe "Enemy" z 2013 r. z Jackiem Gyllenhaalem.

DmNQ

2017-03-14, 16:21
Mówcie co chcecie ale nuta z tych wilgotynch miejsc jest zajebista :D


jinn

2017-03-14, 16:33
"Nieodwracalne" obejrzałem ok. 14 lat temu. To była jazda jak na tamte czasy.

nano50

2017-03-14, 16:47
Nuncjusz napisał/a:

@nano50 patrząc na to jakie tytuły wybrałeś... jesteś bliżej szczytu tej górny niż jej podstawy.

Już dawno temu młody filmowiec nakręcił The Most Disturbing Movies Ever Made. 10 częściowa seria filmów na yt, w których ogląda i recenzuje takie filmy, o których Ci się nawet nie śniło.

https://www.youtube.com/watch?v=sZbX1_aCvsg&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsZbX1_aCvsg&has_verified=1



Oj tak przyjacielu. Nie gustuję w takich filmach. :mikolaj:
Moja psychika ma się nieźle i bez tego.