18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej popaprane filmy świata

nano50 • 2017-03-14, 01:18
Dziś mam dla was coś ciekawego.
Ranking najbardziej popapranych filmów w historii.
Samo zestawienie oczywiście podstępnie skradzione z portalu taniej rozrywki, jednakże po przeglądnięciu opisów i szybkich scen niektórych filmów odnoszę wrażenie, że twórca miał dość sporą wiedzę w temacie.

Zainteresowałem się filmami tego typu, gdyż jakiś czas temu jeden z użytkowników zauważył coś ważnego:
cosiarz napisał/a:

Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób.[...] Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.



Do tego sam miałem sytuację, gdy po pokazaniu "odważnej koleżance" paru filmów z harda, spytała się mnie jak oni te rany zrobili, bo takie rzeczy nie dzieją się naprawdę.

Dlatego też stwierdzam, że zestawienie może się wam jako rasowym sadolom przydać.


Nie wszystkie z nich są chore(czt. przedstawiają sytuacje, które dzieją się na całym świecie.
Niektóre z nich to zwykłe parodie(np. Opona), albo dobre klasyki kina.
Zdarzają się jednak perełki.
Filmy, które sprawdziłem na szybko:

"Wilgotne miejsca"
"Srbski Film"
Od siebie mogę dodać film "Nieodwracalne"

Na zakończeniu chciałem tylko dodać, że z racji tego, że większość użytkowników Sadistica nie ma ukończonych 18 lat, a filmy są ogólnodostępne w internecie to krótkimi słowami zwracam się do młodszych użytkowników:
spoiler




Źródło: jebzdzidy.pl

sw...........ny

2017-03-14, 17:37
W.S.N.R. napisał/a:


@sweetyteeny A Antychryst nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia :) Już większe "Enemy" z 2013 r. z Jackiem Gyllenhaalem.



"Enemy" bardzo dobry film. Szanuję. Uwielbiam filmy nieoczywiste nie tylko ze zwzgęldu na opowiadaną historię, ale i ujęcie :)

HackerAGD

2017-03-14, 18:20
Poszukajcie sobie film z tego gifa:


kwintesencja poj***nego filmu który da się oglądać, a nie tak jak ktoś pisał wyżej "Mordercza Opona", to nawet k***a film nie jest

sdstc_son

2017-03-14, 18:25
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób komedio-dramat "Wilgotne Miejsca" ma ryć beret? Pytam na poważnie. Nie oglądałem tego, ale sądząc po opisie to jest jakieś komercyjne gówno. Co może w tym być szokującego? Śmiałe sceny erotyczne?

nano50

2017-03-14, 18:30
No... Wycieranie c*pką kibla, wkładanie sobie znalezionych, zakrwawionych tamponów do środka, lub np. krwawe rozdzieranie odbytu na żywca.

Nieco delikatnym może ryć banię. :)

werther

2017-03-14, 18:33
czesiek99 napisał/a:



"w szklanej klatce", "Eraserhead" (polski tytuł to chyba głowa do wycierania), "120 dni Sodomy", "Irreversible", Ichi the killer", "I split on your grave" i sporo innych.




nano50 napisał/a:



Myślałem nad "I split on your grave", ale stwierdziłem, że jest za słabe. :szczerbaty:



czesiek99 napisał/a:


P.S Nagroda Darwina dla bęcwała który przetłumaczył "I split on your grave" na "bez litości".



Co wy k***a tak z tym Splitem?

spoiler

mazin

2017-03-14, 19:06
@up, no właśnie, split i spit to jednak różnica.
Dodam tylko, że jest oryginalny film z lat 70-tych oraz remake sprzed paru i ten pierwszy lepszy ("straszniejszy"), choć w remaku dupcia fajniejsza.

TytanowyJanusz666

2017-03-14, 20:27
W sumie do filmów gore można doliczyć trylogię vomit gore(szczególnie slow torture puke chamber) od Lucifera Valentine, aczkolwiek nie jest to nic konkretnego. Ot, rzyganie, szczanie i inne dziwne rzeczy bez jakiejś fabuły w sumie. Snuff 102, seria August's Underground i Guinea Pig: także nic konkretnego, jak kogos jaraja takie klimaty to obejrzec można. Nieco lepiej wypada Begotten, poj***ne, ale daje wiele możliwości interpretacji. Z tych ciężkich, ale bardzo dobrych filmów warto zobaczyć Ładunek 200 i O potworach i ludziach A. Balabanova. I jeszcze japońskie Dead Sushi i Zonbi Asu, polecam :B

gumofc

2017-03-14, 21:01
A gdzie Bad Boy Bubby ? Całkiem poryty film a mimo to z ciekawą fabułą i morałem(?)

Kamilox6910

2017-03-14, 22:59
Mogłeś dać jakieś mocniejsze filmy. Te tutaj nie zryją bani komuś, kto przegląda harda.

Multigatawny

2017-03-15, 00:37
Aż mi się przypomniało jak Martyrs oglądałem, w sumie śmieszna sytuacja z tym była. Gdzieś w połowie gimbazy jak jeszcze niekrytego oglądałem(z 4-5 lat temu chyba) to znalazłem jakieś jego rankingi horrorów i tam właśnie mówił o Martyrs. Pomyślałem sobie co tam, obejrzę sobie jak podobno taki dobry, i to był k***a błąd. Mój jeszcze młody umysł, niezahartowany przeglądaniem harda, a rzucony tym dziełem na głęboką wodę.... Parę nocy po tym miałem zj***ne koszmary plus stany lękowe na widok surowego mięsa. Niemniej film wspominam bardzo dobrze, wykonanie dobre, przekaz też a samo zakończenie było wręcz wisienką na torcie.

Pigwaranek

2017-03-15, 02:21
Wlasnie dlatego lubie ogladac takie rzeczy. Bo to jedne z nielicznych zachowan ludzkich w dzisiejszych czasach, ktore pozostaja calkowicie szczere i prawdziwe.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-15, 05:28
werther, ah.... racja, przydałby się urlop :mrgreen:

.Piotrek

2017-03-15, 14:02
A gdzie jest begotten? Może nie jest krwawy ale na pewno poj***ny.

marcinss

2017-03-15, 19:52
A ja polecam "Ładunek 200" - rosyjski i "Mały Otik" - chyba czeski

casio13

2017-03-15, 21:29
.Piotrek napisał/a:

A gdzie jest begotten? Może nie jest krwawy ale na pewno poj***ny.



No właśnie, jak już mówimy o filmach ryjących banie, to nie można pominąć tego dzieła. "Begotten" ma świetny klimat. Niemy, czarno-biały, surrealistyczny film, gdzie pierwsza scena przedstawia Boga popełniajacego samobójstwo przy użyciu brzytwy. Flaki wypadają. I taki klimat ma film. Trzeba mieć spore zaparcie, żeby to obejrzeć w całości.
Film możecie bez problemu znaleźć na YT.