18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślałem, że to żart

mygyry • 2021-12-12, 20:08
Wchodząc w nagłówek informacji, że niemieccy policjanci na demonstracji sprawdzają dystans za pomocą patyków, myślałem, że to jakiś tam click bait czy inny żart....


xardasek

2021-12-17, 21:52
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.



debilu, w belgi jest najwiekszy % zaszczepionych ludzi, wiec logiczne, ze wszystkie chore osoby będą zaszczepione, bo innych nie ma xD pomysl, ze moglo byc w ch*j wiecej osob jakby nie bylo tylu. z wlasnych kregow ludzi wiem, ze ludzie niezaszczepieni mają przej***ne jak ich dopadnie, znajomy ma zajęte 100% pluc i dają mu 20% szans na przeżycie w przeciągu 6 tygodni się to okaże. wez sie jebnij w łeb xD

Grymson

2021-12-18, 13:17
xardasek napisał/a:

debilu, w belgi jest najwiekszy % zaszczepionych ludzi, wiec logiczne, ze wszystkie chore osoby będą zaszczepione, bo innych nie ma xD pomysl, ze moglo byc w ch*j wiecej osob jakby nie bylo tylu. z wlasnych kregow ludzi wiem, ze ludzie niezaszczepieni mają przej***ne jak ich dopadnie, znajomy ma zajęte 100% pluc i dają mu 20% szans na przeżycie w przeciągu 6 tygodni się to okaże. wez sie jebnij w łeb xD



No k***a dziwne, wlasnie siedze na kwarantannie, dzieciak (z pozytywnym) 7lat, goraczka pod 38 przez 3-4 dni i tyle. Baba (z pozytywnym) przez 3-4 dni katar, ogolne oslabienie i bole miesniowe i koniec. Kolejny dzieciak (z potwierdzonym) zero czegokolwiek. Ja natomiast mialem jak baba moja z tym ze ja sie nie badalem, jakos nie potrzebuje zasilac ich statystyk. A dodam ze 3 dzieciak z negatywnym ;) Powiem Ci ze faktycznie, nie przej***ne tylko przek***ione. Pzdr

maniu_1962

2021-12-19, 02:28
Grymson napisał/a:

No k***a dziwne, wlasnie siedze na kwarantannie, dzieciak (z pozytywnym) 7lat, goraczka pod 38 przez 3-4 dni i tyle. Baba (z pozytywnym) przez 3-4 dni katar, ogolne oslabienie i bole miesniowe i koniec. Kolejny dzieciak (z potwierdzonym) zero czegokolwiek. Ja natomiast mialem jak baba moja z tym ze ja sie nie badalem, jakos nie potrzebuje zasilac ich statystyk. A dodam ze 3 dzieciak z negatywnym Powiem Ci ze faktycznie, nie przej***ne tylko przek***ione. Pzdr



Siedzę na izolacji po pozytywnym teście. Katar zatokowy, lekki kaszel, senność. Dzieci w wieku przedszkolnym temp do 38 i sporadyczne wymioty.
Gdyby nie test i medialny pie**olec potraktowałbym to jak zwykłą sezonówkę.
Jakiś czas temu po adenowirusie dzieci wylądowały w szpitalu-jakos nikt nie wynalazł "szczepionki" w pol roku i nikt nie chciał ich szczepić.
:roll:

to...........10

2022-05-06, 20:21
maniu_1962 napisał/a:

Siedzę na izolacji po pozytywnym teście. Katar zatokowy, lekki kaszel, senność. Dzieci w wieku przedszkolnym temp do 38 i sporadyczne wymioty.
Gdyby nie test i medialny pie**olec potraktowałbym to jak zwykłą sezonówkę.
Jakiś czas temu po adenowirusie dzieci wylądowały w szpitalu-jakos nikt nie wynalazł "szczepionki" w pol roku i nikt nie chciał ich szczepić.



O, kolejny przygłup, który posługuje się "statystyką jednego przypadku". Tak, a szwagier zawsze zapie**ala autem po pijaku i żyje, więc zapie**alanie autem po pijaku jest nieszkodliwe.

maniu_1962

2022-05-08, 23:57
mwaski napisał/a:

O, kolejny przygłup, który posługuje się "statystyką jednego przypadku". Tak, a szwagier zawsze zapie**ala autem po pijaku i żyje, więc zapie**alanie autem po pijaku jest nieszkodliwe.



Ty się za to posługujesz statystyką miliona idiotów. Jak tam rada medyczna? Jakieś zalecenia wydała ostatnio? Ach, no tak, akurat zawinęli się tuż przed końcem covido pie**olca. Gdzie pełne stadiony trupów z początku roku (słowa Horbana).