18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślałem, że to żart

mygyry • 2021-12-12, 20:08
Wchodząc w nagłówek informacji, że niemieccy policjanci na demonstracji sprawdzają dystans za pomocą patyków, myślałem, że to jakiś tam click bait czy inny żart....


Angevil

2021-12-12, 23:56
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.


Te szczepionki non stop sa bezpłatne a ty pie**olisz jakieś farmazony jakby ci te 3200 brutto co zarobisz w fabryce azbestu kradli co miesiąc. Jebnij się w łeb albo zaszczep, choćby dla świętego spokoju bo czy to prawdziwa pandemia czy nie, nie skończą się te zakazy przez takie szury jak wy.
Nadal uważacie że korporacje, które mają pieniądze z tego że żyjemy i na nie pracujemy chcą wybić znaczna część ludzi którzy na nich pracują? Aż tak jesteście głupi? :mrgreen: :lol:

Grymson

2021-12-13, 00:12
Angevil napisał/a:

Te szczepionki non stop sa bezpłatne a ty pie**olisz jakieś farmazony jakby ci te 3200 brutto co zarobisz w fabryce azbestu kradli co miesiąc. Jebnij się w łeb albo zaszczep, choćby dla świętego spokoju bo czy to prawdziwa pandemia czy nie, nie skończą się te zakazy przez takie szury jak wy.
Nadal uważacie że korporacje, które mają pieniądze z tego że żyjemy i na nie pracujemy chcą wybić znaczna część ludzi którzy na nich pracują? Aż tak jesteście głupi?



Przeciez zjebie panstwo za nie placi, wiec jak bezplatne? A z czego panstwo ma te pieniazki? Taaak, zgadles... Z naszych podatkow. Te zakazy sie skoncza jak osiagna to co chca, bez znaczenia ile% sie zaszczepi. Szczurem to sa wlasnie takie glaby jak ty i reszta co wierza ze szczepionka jest super. Fajnie ze za free jestescie testerami ch*j wie czego. Wazne ze jak kiedys urodzi ci sie dziecko albo wnuk z 3 rekami to ty lykniesz ze to przypadek 1 na 10000 a ty bedziesz myslal ze bog tak chcial. Korporacje dostaly z tego juz tyle hajsu ze ty nawet nie wiesz ile to zer. Ich to jebie ile osob jebnie czy tez nie bo nikt za to nie bierze odpowiedzialnosci. Wierz dalej w co pie**ola w tvp a nie nakazuj innym, mądrzejszym wsytzykiwania sobie jakiegos gowna.

Niuniek2000

2021-12-13, 00:22
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.



Obejrzyj sobie na YouTube "Nauka to Lubię". Filmik "Skąd zaszczepieni w szpitalach".
Tam masz wyjaśnione.

plastic

2021-12-13, 01:05
funkcjonariusz pazuzu jak zawsze na posterunku z kilkoma kontami, gotowy do obrony szczepionek, srania na kościół, srania na patriotyzm, siania propagandy tvn/wyborczej/onetu i, oczywiście, do nazywania pisowcem każdego, kto zdemaskuje go jako neuro-śmiecia.

dał piwko, bo żydokomuna lubi przesuwać okno overtona. napatrzymy sie na takie obrazki zza granicy i niedługo zaakceptujemy ten obraz u siebie, bo już będziemy obyci.

ciekawe czy sam już ogarnia takie sprawy, czy trzeba mu codziennie na odprawie dawać wytyczne.

żydokomuna, czy to w pierwszym, drugim, czy trzecim pokoleniu to ludzie niesamowicie zdemoralizowani, upodleni i sprzedajni, ale inteligentni i doświadczeni w stosowaniu socjotechnik. robią to samo na każdym portalu z większą publiką. sadol nie ma aż takiego przełożenia na opinie publiczną, więc mają tu tylko kilku pracowników - po czym można wnosić, że jest zwykłym pachołkiem :)

maniu_1962

2021-12-13, 01:05
ProStreet napisał/a:

Słuchaj, ja osobiście się zaszczepiłem, nie mam nic do osób, które się nie zaszczepiły i nie zaszczepią (ich wybór) nie namawiam.
Mam dwóch lekarzy w rodzinie, którzy są inteligentnymi ludźmi i wiedzą to i owo o szczepieniach, oni mówią o tych szczepieniach same dobre rzeczy, sądzisz, że swoją najbliższą rodzinę by chcieli otruć? Ja sądzę, że nie.



I co Ci lekarze mogą wiedzieć? Sam producent wrzuca co chwilę nowe rewelacje. Podobno preparaty genetyczne (czyt. technologia), powszechnie zwane szczepionkami, znane są od 20-30 lat. Dlatego podobno są bezpieczne. W profilaktyce lub leczeniu jakich chorób wirusowych zostały wykorzystane? Z jakim skutkiem? Co efektem ADE? O tym nie mogę doczytać.

Szczepionka na dengę i Pandemrix.. .to osiągnięcia ostatniej dekady. Też były sprawdzone i bezpieczne
;-)

Czy szpryca na kowid działa? TAK! Ale przez 3-6 miesięcy. Później bez boostera (dopalacza) oj przepraszam, "dawki przypominajacej" jazda bez trzymanki. Na grypę też się szczepimy 4 razy na rok?

sa...........el

2021-12-13, 01:13
[quote="przemkosz"]
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.[/quo
Aleś Ty bystry i oświecony. W razie czego mam sporo folii aluminiowej na sprzedaż.



Powiedz co się nie zgadza w tym co napisałem, są to dane ogólnodostępne w mediach, podsumowane jedynie przez moją opinię, którą podziela wielu ludzi. Jedyny argument: folia. Czy mam do czynienia z debilem? Odpowiedź brzmi: tak.

Niuniek2000 napisał/a:

Obejrzyj sobie na YouTube "Nauka to Lubię". Filmik "Skąd zaszczepieni w szpitalach".
Tam masz wyjaśnione.



Widziałem, założył do swojej tezy dane z dupy, ludzie w komentarzach go zjedli i się nie dziwię. Gość się skompromitował.
Skąd wziął dane dotyczące hospitalizacji osób zaszczepionych i nie? No własnie z dupy. Biorąc pod uwagę skuteczność szczepionek opiewana w mediach a ilu zaszczepionych jest w szpitalach, jest to jedna wielka gówno prawda.

Wklejam przykładowy komentarz, typ wyjaśnił ciecia w sekundę:

"Nie spodziewałem się po Panu takiego naciągania faktów. Porównał Pan grupę wiekową o najwyższym procencie zaszczepienia do całości, nie ma to żadnego sensu. Z danych na 9 listopada wynika, że w Belgii podano 145 dawek na 100 mieszkańców co w idealnym przypadku daje nam procent zaszczepienia Belgów na poziomie 72.5%, przy założeniu, że nie ma w całym kraju osoby, która przyjęła tylko 1 dawkę, co jest wielce naciągane, a więc nie wyliczamy 5%/95% co daje faktycznie 19, a 27.5%/72.5% co daje 2.63, a więc w najlepszym dla szczepionkowców wypadku zaszczepiony ma 2.63 mniejszą szansę znaleźć się w szpitalu z powodu covid, niż niezaszczepiony. Takie małe naciągnięcie, a z 2.63 zrobiło się 20 :) Oczywiście nie uwzględniając wieku osób trafiających do szpitala."

Wiewór

2021-12-13, 01:38
Dzisiaj na zakupach świątecznych w CH poszedłem do mcd. W sklepie ludzi tyle że się k***a nie da przejść. W mcd połowa stolików oklejona że nie wolno siadać bo covid. Wk***ilem się do białości bo nie mam gdzie zjeść. Siadłem przy takim stoliku i napada na mnie baba z obsługi. Ludzi k***a tyle że się nie da przejść a ona się dopie**ala że nie wolno przy stoliku bo połowa miejsc bo się ludzie zarażają. W promieniu 5m nie ma nikogo. Zapytałem jej kulturalnie czy jest pie**olnięta. Dłużej się z nią kłóciłem niz jadłem ta j***na bułkę.
Ludzie k***a stracili resztki inteligencji, wolnej woli i samodzielnego myślenia. Nie są k***a w stanie analizować najprostszych sytuacji z życia. Poddają się bez sprzeciwu każdemu debilizmowi jaki im narzuca.

Xenon

2021-12-13, 02:38
gojów męczcie i nie wierzących do muślinów tam z tymi kijami frajerzy pie**oleni

ququa

2021-12-13, 08:30
Angevil napisał/a:

Te szczepionki non stop sa bezpłatne a ty pie**olisz jakieś farmazony jakby ci te 3200 brutto co zarobisz w fabryce azbestu kradli co miesiąc. Jebnij się w łeb albo zaszczep, choćby dla świętego spokoju bo czy to prawdziwa pandemia czy nie, nie skończą się te zakazy przez takie szury jak wy.
Nadal uważacie że korporacje, które mają pieniądze z tego że żyjemy i na nie pracujemy chcą wybić znaczna część ludzi którzy na nich pracują? Aż tak jesteście głupi?



k***a szczepić się dla spokoju ...bo będzie normalnie czyli jak ..już stygmatyzujesz ludzi którzy samodzielnie myślą

ja pie**ole gorzej niż murzyny na plantacji bawełny
dobrowolny niewolnik i jeszcze z tego dumny

mygyry

2021-12-13, 08:36
Wydawało mi się, że zadałem proste pytania a jak na razie same jakieś posty z obrzucaniem się gównem.
To w końcu ważniejszy jest głos lekarzy czy rządzących?

pecu1987

2021-12-13, 09:05
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.



W Belgii ponad 90% społeczeństwa zaszczepione jest na C-19. Jak będzie 100% zaszczepionych to UWAGA 100% zaszczepionych ludzi będzie trafiało do szpitala!

masz tu wyjaśnione skąd tylu chorych:

https://www.youtube.com/watch?v=3qC6QajAszU&t=7s

Co do tego raportu. Jeden raport z jednego dnia z jednego szpitala i na tym raporcie się opierasz?? Masz raport ze wszystkich szpitali w całej Polsce

"Wśród 50,7 tysięcy Polaków, którzy w tym roku zmarli na COVID-19, osoby w pełni zaszczepione stanowiły 7,5 procent. Ich średnia wieku wynosi 77,8 lat. Prawie 95 procent zaszczepionych, którzy zmarli na COVID-19, miało powyżej 60 lat."

Jestem załamany bo twój komentarz dostał najwięcej piw, aż niewiarygodne ilu folarzy jest na Sadisticu..... Ty się rozpędź, drzewo samo się znajdzie i może zaczniesz myśleć....

ziomekromek

2021-12-13, 09:48
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.



Ta statystyka z Belgii jest niepełna i sieje niepotrzebne zamieszanie. Tomasz Rożek dobrze to wyjaśnił tutaj -> https://www.youtube.com/watch?v=3qC6QajAszU

satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.



Ta statystyka z Belgii jest niepełna i sieje niepotrzebne zamieszanie. Tomasz Rożek dobrze to wyjaśnił na YT.

woodpeck77

2021-12-13, 10:33
satariel napisał/a:

Jacyś idioci się zaraz zlecą i powiedzą, że w tv mówili eksperci, że to działa i to dla naszego bezpieczeństwa i powinno być tak u nas. Tymczasem w Austrii rok więzienia za które będziesz musiał zapłacić, jeżeli się nie zaszczepisz, a jak widać na 3 dawce się nie skończy, do tego już jest mowa o 5 fali. W Australii obozy, z których uciekają ludzie i są ścigani jak zwierzęta przez policję, za tylko pozytywny test. Tymczasem szczepionki działają tak:
Prezydent Siemianowic Śląskich stwierdził, ze to ściema i zaczął testować zaszczepionych z chorobami płuc. Wyszło mu coś takiego:
To dziwne, bo u nas 99% wg mediów to osoby niezaszczepione są w szpitalach.
Jeżeli nikt nie widzi w tym burdelu czegoś podejrzanego, to niech się rozpędzi w końcu, jebnie w ścianę i zrobi przysługę normalnym ludziom, którzy chcą żyć normalnie i nie użerać się z j***nymi faszystami z pie**oloną sieczką w mózgu po 10tej dawce szczepionki na psi ch*j w ich dupie.




Z tą Belgią piękny przykład
ponad 90 % zaszczepionych stanowi 54% w szpitalach, czyli 10% niezaszczepionych to 46 %, wychodzi na to że prawdopodobieństwo szpitala dla niezaszczepionych jest ośmiokrotnie wyższe.

satariel napisał/a:

Gówno prawda. Tylko tyle powiem. Zgonów jest tyle samo co rok temu, albo nawet więcej. W krajach o wyszczepieniu 95% są dalej lockdowny, bo omicron. Jeżeli myslicie, że to ma sens, to macie nasrane i nie widzicie dalej co się dzieje. Dwa lata, dwa pie**olone lata i końca nie widać i nie będzie. Ostatnie rondo pajace.
Naucz się czytać, to znajdziesz odpowiedź na swoje głupie pytania.



W krajach wyszczepionych zgonów jest kilkukronite mniej, spójrz sobie na przykład na tą Belgię. W szczycie rok temu mieli prawie 300 zgonów dziennie, teraz góra kilkadziesiąt i spada, jak już wrzucasz argumenty to czymś je poprzyj.

RoboCat napisał/a:

covidian nigdy nie zrozumiem - mowicie ze wszyscy musza sie wyszczepic zeby zastopowac pandemie i lockdowny.... kraje po 90%+ wyszczepienia caly czas wirus i lockdowny a wy pie**olicie ze przeciez nikt nie mowil ze szczepionka zatrzyma wirusa.... ja pie**ole zastanowcie sie w koncu - ja przynajmniej jestem foliarzem i twierdze ze wirus moze i jest ale ze szczepionka nie dziala i jest to jakis syf. badania zrobili ze bezpieczne dla dzieci - to dlaczego nikt tych badan nie opublikowal... w 2miesiace przetestowali dlugotrwale skutki uboczne szczepionki no ale jak mowilem to ja jestem foliarzem... ide odgarniac trupy sprzed garazu zebym mogl jutro do pracy spokojnie wyjechac, nie dosc ze mroz to jeszcze kupa trupow...



TO nie jest czarna ospa, nie wyeliminujesz tego ze środowiska, chętnie poczytam gdzie ktoś mówił o wyeliminowaniu wirusa całkowicie,
kraje wyszczepione wirusy i lockdowny ale zgonów wielokrotnie mniej, ale przecież co za różnica czy 300 dziennie czy 50,
Badanie na dzieciach np. New England Journal of Medicinem ale jest ich całkiem sporo w różnych czasopismach medycznych.
Szczepionki istnieją 200 lat, od kilkudziesięciu na masową skalę i długotrwałych skutków za dużo w nich nie ma, niezależnie czy to polio czy tężec, ten wirus nie ma tam stopera żeby aktywować się po trzech latach. Wiadomo, że dziś takich badań nie ma ale prawdopodobieństwo że dna wirusa połączy się z ludzkim jest takie jak to że nagle zaczniesz czytać ze zrozumieniem czyli niewielkie.
Spieraj się ale na argumentach a nie rzuconych z dupy tezach.

mygyry napisał/a:

03



Trochę jak z grypą w tym przypadku, rocznie w stanach były setki hospitalizacji z grypą u dzieci, szczepionka zmniejszała to ryzyko, w tym przypadku jest to również prawdopodobne i co istotne może mieć również wpływ na przebieg ewentualnego PISM, chociaż to jest dalej badane (jak zresztą wszystko).
Rzeczywiście u młodszych to kwestia do przemyślenia, jeśli masz dziecko podatne na infekcje, po zapalaniu płuc itd to bym szczepił bez dwóch zdań, dla pozostałych kwestia do rozważenia

aaaaaaaaaaaaaa

2021-12-13, 10:36
pecu1987 napisał/a:


"Wśród 50,7 tysięcy Polaków, którzy w tym roku zmarli na COVID-19, osoby w pełni zaszczepione stanowiły 7,5 procent........



To i tak więcej niż twierdzą w reklamie szczepień...




A te 7,5% to średnia uwzględniająca miesiąc, w którym nie było osób w pełni zaszczepionych...