18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślała że wszyscy się mylą, jednak to ona się myliła

Zi...........in • 2020-07-01, 23:09
Biała matka, brak ojca a w tle więzienie. Komedie piszą się same, trzeba tylko to jakoś ogarnąć


cuurniprime

2020-07-01, 23:12
Mam nadzieje że ją odstrzelą razem z gówniakiem. A murzyna do bawełny :kkkpotrzask:

boo

2020-07-01, 23:14
Dawno sie tak nie usmialem

Budrys2000

2020-07-01, 23:15
Mocno rasistowski ten baner, biały napis na czarnym tle wyraźnie sugeruje wyższość białego nad czarnym.
Generalnie obrazek pełen symboliki i podtekstów, chociażby ta rączka dziewczynki nieśmiało wysunięta do przodu :-P

~_Yarko_

2020-07-01, 23:16
Dziecka szkoda.
Nie dość że czarna, to jeszcze będzie ruda. ;-)

Eknen

2020-07-01, 23:23
Ruda chyba sobie zdaje sprawę, że dla czarnych jest tylko k***iem, które ukradło czarnego mężczyznę czarnej kobiecie

McQurwa

2020-07-02, 00:08
i powinna jeszcze dopisać: "...and I need black dick immediately"

freaky

2020-07-02, 00:26
Ponoć 75% murzyńskich dzieci w USA wychowuje się bez ojca. Ten chociaż nie sp***olił tylko siedzi, chociaż nie wiem czy to go tłumaczy.

LysyZetka

2020-07-02, 00:44
Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem :lol:

BrunerOvned

2020-07-02, 01:15
Poziom sp***olenia umysłów zaczyna przekraczać moje wyobrażenia...

mazga50

2020-07-02, 04:31
Biały śmieć. Kopać w dupę i zamknąć w getcie razem z murzynami, jak tak ich kocha.

35i

2020-07-02, 04:32
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Nie sądzę. Wątpię, czy byłbym w stanie opanować atak śmiechu, widząc taką "rodzinę" na spacerze.

Eknen

2020-07-02, 05:30
LysyZetka napisał/a:

W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym.



Mam znajomą , która ma dziecko z czarnym. Ojciec dziecka gdzieś sp***olił i nie płaci alimentów. Dziecko jest dziwne, nie jest mulatem , dziecko jest k***a łaciate . Nie ma żadnej choroby, bielactwa czy coś. Po prostu urodziło się łaciate jak krowa.

Pitok

2020-07-02, 07:10
No a gdyby tak nie popełniali przestępstw? Nie da się tak?

ixar

2020-07-02, 07:14
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami (...)



czarne po prostu śmierdzą