18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślała że wszyscy się mylą, jednak to ona się myliła

Zi...........in • 2020-07-01, 23:09
Biała matka, brak ojca a w tle więzienie. Komedie piszą się same, trzeba tylko to jakoś ogarnąć


aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-02, 07:22
Czarny siedzi, bo coś odj***ł, ale bo dzieciaszek potrzebuje ojca, to powinni wypuścić...
U nas pies odj***ł złodzieja, a na Interii albo WP artykuł "Tragedia, za miesiąc miał zostać ojcem...", czyli h*j, że złodziej, miał zostać tatusiem, to już wina psa i w ogóle to on tam tylko przypadkiem się znalazł.

żmij

2020-07-02, 07:39
Jak tak patrzę na tę rudą bladź, to przypomina mi się cytat z jednej durnej komedii; im ciemniejszy, tym mniej wybredny.

ixar napisał/a:

czarne po prostu śmierdzą



Każda potwora znajdzie amatora.
Jedni lubią, jak im cyganie grają
Inni lubią, jak im czarne śmierdzą

:lol:

Juzwa

2020-07-02, 07:47
Luk, ajm jour fater.

Czechos

2020-07-02, 08:47
Jakie więzienie, przecież tam na tabliczce w rogu wyraźnie jest napisane że to mcdonald

Geigi

2020-07-02, 09:54
U mnie kuzynka w tym roku zaszła w ciążę z czarnym. On oczywiście nie pracuje, za to studiuje od 15 lat (żeby zniżki mieć). Bardzo ją kocha i chce jak najszybciej ślubu na co ona się nie godzi dopóki nie zacznie zarabiać a nie walić w ch*ja. Przy kolacji wigilijnej śmiechom nie było końca jak najstarsza ciotka opowiadała, jak wyglądało jej spotkanie z jegomościem. Podobno "pocałowała go w czółko jak każdego, a potem nawet nie umyła ust" xD

wilkoala

2020-07-02, 10:11
Eknen napisał/a:

Mam znajomą , która ma dziecko z czarnym. Ojciec dziecka gdzieś sp***olił i nie płaci alimentów. Dziecko jest dziwne, nie jest mulatem , dziecko jest k***a łaciate . Nie ma żadnej choroby, bielactwa czy coś. Po prostu urodziło się łaciate jak krowa.



To mnie rozbawiło, jak może być k***a łaciate?
Nie mogło się zdecydować?
A może miała gangbang z murzynem i białym w którym dwa różne plemniki wygrały wyścig ex aequo.

Liton

2020-07-02, 11:25
LysyZetka napisał/a:

Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi



Pomijając już ch*jową interpunkcję - w twoim przypadku z frustracji wnioskuję, że nawet z zarwaniem białej dupy masz problem. Czarne tak samo dają dupy białym, jak białe czarnym. Tylko trzeba sobą coś prezentować..

Pierre_Dolec

2020-07-02, 11:39
Liton napisał/a:

Tylko trzeba sobą coś prezentować..



To fakt, trzeba sobą prezentować niezłe sp***olenie żeby wsadzić ch*ja w murzynkę

Policeman

2020-07-02, 11:41
LysyZetka napisał/a:

blablabla



Ty patentowany durniu, obojętnie od tego czy masz rację czy nie, to zaraz przyczepi się do ciebie ten ośrodek monitorowania, na ch*j piszecie takie rzeczy? Można ubrać to w wyważoną opinię, która bardziej przemawia do rozumu niż takie skrajne gadanie. Mówię, obojętne czy masz rację czy nie, nic nie zmienisz, sobie zaszkodzisz i tyle.


Pietruchm

2020-07-02, 12:50
Kiedyś miała by łatwiej, po prostu poszła by na targ i sobie kupiła... a tak to biedna musi szukać lol2 Zdecydowanie trzeba wrócić do dawnych obyczajów :)

ManiacGregor

2020-07-02, 13:08
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Nie pierdół głupot frajerzyno. Gdyby czarna osiemnastka, talia osa, no normalnie bogini, chciała dupe oddać, to byś leciał z wywiniętym jęzorem. Ot rasista się znalazł.fakt, że Białe kobiety, które lecą na murzyna, świadczy o tym, że masz małego i śmierdzisz gorzej od nich przygłupie.

żmij

2020-07-02, 15:43
ManiacGregor napisał/a:

czarna osiemnastka, talia osa,



Czarne bardziej kojarzę z muchami, niż z osą.

ellsworth

2020-07-02, 22:14
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Bo po prostu czarny dzieciak, byle gołowąs, ma większego ku*asa od białego, więc się laskom wcale nie dziwię, że się nimi r*chają.

Tr...........ty

2020-07-02, 23:21
LysyZetka napisał/a:

A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Pewnie nie znajdzie, ale pewnie dostanie 500+ i dodatki jako samotnie wychowująca matka. Na czarnego bękarta i będziemy wszyscy płacić na utrzymanie

adamo4242

2020-07-03, 02:07
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem