18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślała że wszyscy się mylą, jednak to ona się myliła

Zi...........in • 2020-07-01, 23:09
Biała matka, brak ojca a w tle więzienie. Komedie piszą się same, trzeba tylko to jakoś ogarnąć


killua

2020-07-03, 10:27
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



Mylisz się. mnostwo czarnych lasek ma białych kolesi. osatnio ktos tu albo na wyko pisał że "kolorowe" lewackie liderki mają białych facetów :D

A może poszedł do więzienia bo ją napierda.ł i teraz prawaki mają dylemat. Jee.ć nigg.a bo czarny czy chwalić go bo bił lewaczkę :D

Metyl30

2020-07-03, 12:29
LysyZetka napisał/a:

Wszystkie białe k***y które r*chają się z czarnymi są do odj***nia. Jakbyście nie spojrzeli czarne nie r*chają się, białymi mają chociaż tyle przyzwoitości żeby się nie mieszać z innymi rasami co nie zmienia faktu że i tak są dla mnie do odj***nia. Ale to co białe szmaty opie**alaja to już ludzkie pojęcie przechodzi. W Anglii poznałem malolatke która na dziecko z czarnym. Ten oczywiście por*chal, zalał i poszedł w ch*j. A ona teraz szuka tatusia. Nikt z Polaków ani Angoli nie chciał się z nią w nic poważnego wdawać. Dlaczego? Bo nikt k***a nie będzie j***nego murzyna nianczyl. A co ta mądra dziewczyna odj***la? Wróciła do Polski bo brexit. Ciekawe czy tam kogoś znajdzie kto z uśmiechem na twarzy będzie się bawił z małym murzynkiem



TA historia jest tak pospolita od tylu lat ze szkoda gadac a one dalej to samo robi,jednak sie nie ucza na bledach innych.....P.s mieszkam w UK wiec temat oklepany dla mnie.

Seavitia

2020-07-04, 02:50
Czarne tak samo r*chaja sie z bialymi, jak biale z czarnymi. Roznice sa generalnie dwie - biali tatusiowie nie sp***alaja tak czesto, ani nie laduja w pierdlu w takim odsetku jak czarni. Druga różnica - murzynki zwiazane z bialymi zazwyczaj sobą coś prezentują, zamiast prymitywizmu i dziczy.

wioletkak

2020-07-22, 05:48
Tak dla Waszej informacji to w Anglii czy w Stanach jest dużo par mieszanych. Nawet kolorowych kobiet z białymi mezczyznami i są ze sobą szczesliwi, razem wychowując dzieci. gdziekolwiek się człowiek nie obejrzy (szkoła, studia,silownia, sklepy) jest ich pełno i razem z białymi są częścią społeczeństwa. Ktoś kto tylko ma białych ludzi dookoła i żyje w tej zaściankowej PL nie jest w stanie zaakceptować inności. Tak sobie tłumacze ten HATE I jad tutaj od Was płynący. Z resztą uświadomiłam sobie jaka klientela tutaj siedzi..
Aha i także BIALI tatusiowie tez sp***alaja od dzieci i nie płacą alimentów. Znam mnóstwo przypadków takich 'szlachetnych' Polaczków!

35i

2020-07-22, 06:39
wioletkak napisał/a:

Tak dla Waszej informacji to w Anglii czy w Stanach jest dużo par mieszanych. Nawet kolorowych kobiet z białymi mezczyznami i są ze sobą szczesliwi, razem wychowując dzieci. gdziekolwiek się człowiek nie obejrzy (szkoła, studia,silownia, sklepy) jest ich pełno i razem z białymi są częścią społeczeństwa. Ktoś kto tylko ma białych ludzi dookoła i żyje w tej zaściankowej PL nie jest w stanie zaakceptować inności. Tak sobie tłumacze ten HATE I jad tutaj od Was płynący. Z resztą uświadomiłam sobie jaka klientela tutaj siedzi..
Aha i także BIALI tatusiowie tez sp***alaja od dzieci i nie płacą alimentów. Znam mnóstwo przypadków takich 'szlachetnych' Polaczków!



Dzięki temu hejtowi i zaściankowości mamy względny spokój, w odróżnieniu od postępowego zachodu. I mi jest z tym dobrze.