18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka ze starego CD-Action Cover Cd

qbak • 2012-11-25, 02:34
Zainspirowany ostatnio intrem z PlayStation I, wrzucam oto podobnie przywolujacy wspomnienia kawalek Mist Above the Sea odtwarzany w menu starych Cover CD z CD-Action. Pierwsza moja taka plytka ktora miala ten motyw byla chyba z grudnia 1999 r.


RuBu

2012-11-25, 02:53
w 1997 chyba jakoś do CD-Action dodatkowo była płyta Aural Planet. MRRRRR :D

St...........el

2012-11-25, 03:37
Michał Wilczyński - The Mist Above The Sea

to tak na marginesie ;)

sauerps

2012-11-25, 04:06
ja pie**ole... CD-action było dla mnie swojego czasu największą zajawką. Pełne wersje, demówki, tapety, programy i do tego pełno opisow gier i nowinek na PC. Aż się w oku łezka kręci

lie

2012-11-25, 04:39
O k***a stary:D
Coś pięknęgo Ci sie udało wygrzebać, wódka!
Ale ze mnie nostalgiczna p*zda:(

Upalony

2012-11-25, 06:24
Co ja bym dal, zeby k***a takie czasy wrocily. Pamietam za czasow, jak bylem gowniarzem... Zbieralo sie do poki intermet nie byl tak latwo dostepny. Sentyment w ch*j
Leci piwo

bo...........ę

2012-11-25, 11:45
Jak już na wspominki się zebrało to ja pamiętam wieczorki i nocki spędzane w kafejkach internetowych. 15 kompów z zainstalowanymi klasykami: CS 1.6, Diablo 2, Starcraft, Half Life 1 (mapa Crossfire i jedziemy :P ) itp. Każdy się zagrywał i przepie**alał na to sporą kasę. Pamiętam, że godzina kosztowała kiedyś 2,50 PLN! Mimo wszystko nie żałuję wydanej tam kasy ani trochę. Poznało się zajebistych ludzi, z niektórymi nadal ma się kontakt. Ehhh stare dobre czasy. Aż się czasem zastanawiam czy teraz takie zj***ne gry wypuszczają (nastawione na grafikę tylko i zrobione w konwencji pseudointeraktywnego filmu) czy mi pozostał sentyment?

HAL-9000

2012-11-25, 22:28
CD-A skończyło się dla mnie w momencie jak znikł kącik PC-scenowy. Najpierw z gazety, potem z płytki. Potem tylko gorzej, recki coraz bardziej miałkie, humor coraz bardziej naciągany w nich. Magazyn robił się coraz mniej ambitny i angażujący (zrobił się "przystępny przeciętnemu odbiorcy"). Po pewnym czasie przestałem na CDA wydawać skrupulatnie ciułaną "nie oddawaną reszte z zakupów" i w 2000r przestałem CDA kupować permanentnie. Jakoś po 3 latach rzuciłem okiem i jak znalazłem tam recenzje dziecięcych zabawek tak już do ręki tego nie wziąłem.

Mimo wszystko epokę gamblerowo-wczesnoactionową wspominam doskonale.

Echis

2012-11-26, 08:26
Mnie wk***iała ta muzyczka, bo miałem zj***ną płytę i jak ją odpalałem to wyskakiwał tylko ten biały gościu i ta muzyka napie**alała, dopóki restartu się nie zrobiło. Uraz do końca życia.

edge

2012-11-26, 08:33
Echis napisał/a:

Mnie wk***iała ta muzyczka, bo miałem zj***ną płytę i jak ją odpalałem to wyskakiwał tylko ten biały gościu i ta muzyka napie**alała, dopóki restartu się nie zrobiło. Uraz do końca życia.



Prędzej mózg miałeś zj***ny, widać nic się nie zmieniło do tej pory.

jacek44

2012-11-26, 08:50
CD-ACTION kiedyś dał Fallout'a 2 jako pełną wersję :D Ależ mi się wtedy morda cieszyła! Myślałem, że obsram się ze szczęścia na miętowo! Piwko za ten temat! :D

Magnic

2012-11-26, 09:15
Ja niestety tego nie znam. Dość późno dostałem komputer i późno zacząłem kupować CD-Action. Ja znam CD-Action dopiero od 2001 roku, więc nie znam go z lepszych dni. Niemniej jednak PSX i stare tytuły mi znane.

LarryFoulke

2012-11-26, 09:26
CD Action nr 45 luty 2000 (do pierwszego komputera dostałem) - pełna wersja Shogo: MAD (kozacka gra), w demo wersjach był Quake III Arena, który nie chodził mi, bo nie miałem akceleratora 3D :D

CrosswinD

2012-11-26, 10:04
Było tam jakis 2 gości... Mr. Jedi i SMuggler zdaje się. Trzymali poziom komentarzy jak na tamte czasy ;)
Ja jeszcze pamiętam Secret Service, Gamblera i Świat gier komputerowych...
Ech... Fifa 96 i Quake. A potem akcelerator graficzny jak kolega z góry napisał i było wida nawet błoto w Fifie 98...