18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka ze starego CD-Action Cover Cd

qbak • 2012-11-25, 02:34
Zainspirowany ostatnio intrem z PlayStation I, wrzucam oto podobnie przywolujacy wspomnienia kawalek Mist Above the Sea odtwarzany w menu starych Cover CD z CD-Action. Pierwsza moja taka plytka ktora miala ten motyw byla chyba z grudnia 1999 r.


viader80

2012-11-26, 17:10
To też usłyszałem na cover cd action
Misteria-Folkien

Skowroniasty

2012-11-26, 18:26
bezimienny90 napisał/a:

Dla starych graczy, miłośników muzy...



ORAZ...

http://www.sadistic.pl/diablo-12-soundtrack-vt150787.htm#1549768

Przypomnijcie sobie te chwile grozy i niepewności... :)


Piwo ode mnie, bo playlista z Gothica jest u mnie na porządku dziennym.

Co do CD-Action to tylko dzięki niemu miałem chyba jakiekolwiek oryginały na kompie :)

krzysiu818

2012-11-26, 19:08
czasy gdy nie każdy miał dostęp do internetu, albo był tak wolny że trudno było ściągnąć cokolwiek :D pamiętam te czasy jak teraz :)

HAL-9000

2012-11-26, 21:40
jacek44 napisał/a:

CD-ACTION kiedyś dał Fallout'a 2 jako pełną wersję :D Ależ mi się wtedy morda cieszyła! Myślałem, że obsram się ze szczęścia na miętowo! Piwko za ten temat! :D



Mam.

BTW, F1 też dali wcześniej.

krzysiu818 napisał/a:

czasy gdy nie każdy miał dostęp do internetu, albo był tak wolny że trudno było ściągnąć cokolwiek :D pamiętam te czasy jak teraz :)



Bonus1 i Bonus2 starczyć musiał na cały miesiąc, i starczał ;) może 70-80mb razem. A nie jakieś sadistiki teraz...

brzoza

2012-11-27, 14:36
ja mimo wszystko wolalem Secret Service

Headcrusher

2012-11-27, 16:56
Osz k***a, jak mnie ciary po całym ciele przeszły :> jakby sie dało to dałbym wiecej niz jedno piwko

czasowstrzymywywacz

2012-11-28, 01:32
krecik napisał/a:

gimbazy jeszcze na świecie nie było wtedy to nie wie o co kaman :D



Gimbaza się wtedy "rodziła" Panie kolego! Akszyna pamiętam- kłania się pierwszy rocznik tego chorego systemu :)

Achajos

2012-11-28, 21:59
Skowroniasty napisał/a:


Piwo ode mnie, bo playlista z Gothica jest u mnie na porządku dziennym.

Co do CD-Action to tylko dzięki niemu miałem chyba jakiekolwiek oryginały na kompie :)



Aż trudno uwierzyć, że tak dobra gra wyszła spod rąk Szwabów :D

PeTeZ

2012-11-28, 23:11
Bitch Please... Mam jeszcze gdzieś w piwnicy pierwsze numery Secret Service, Top Secret i Gamblera... Pierwszy blaszak: 386SX 33MHz, 1Mb RAM i 20Mb HDD ... Ale Prince Of Persia śmigał na full detalach w HD :D

Hannibal_PL

2012-11-29, 17:53
Achajos napisał/a:



Aż trudno uwierzyć, że tak dobra gra wyszła spod rąk Szwabów :D


Ty się dziwisz. A co mają robić jak baby mają takie jakie mają?

Do...........no

2012-12-03, 14:10
[video]
[/video]

A kojarzycie Panowie to cudo, bo ja mogę tego bez końca słuchać? Mam z tą grą świetne wspomnienia, miałem oryginał w dniu premiery, grało się z kumplami dniami i nocami i końca nie było. Mimo, że jestem fanem gierek 2D typu starcraft, baldurs gate, settlers czy fallout. To mimo wszystko, morrowind to nowsza produkcja, ale także już stara to samą muzyką potrafiła wciągać na długie godziny. Czasem jak nie miałęm weny na wykonywanie zadań, to chodziłem po miastach, oglądałem je, ale głównie po to by muzyki słuchać :) jeszcze mogę polecić muzykę ze starcrafta, też miłe wspomnienia i miło posłuchać.