18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie wyjaśniają Rosjan na ulicach Moskwy

Musashi_Miyamoto • 2021-06-24, 22:14
Powyższe sceny są już codziennością na ulicach Rosji a modły przy największym meczecie w Europie jakim jest Moskiewski Meczet Katedralny są największym w Europie tego typu zjawiskiem. Rosja posiada 20 000 000 muzułmanów na swoim terytorium deklasując pod tym kontem 2 pod tym względem Francje które ma niestety tylko od 6-8 milionów muslimów.

Zapiszcie sobie stronę https://vk.com/0nly_street_fighting8 najpierw trzeba poprosić o zaproszenie a potem dzień w dzień bezradni Rosjanie będą publikowali jak to wygląda u nich na ulicach z muzułmanami


DarioLee

2021-06-24, 22:21
hahaha :D
jak odklepał j***ny xD

dankdealz

2021-06-24, 22:23
pieknie zalatwili wydygancow

NiemiecWaszPan

2021-06-24, 22:26
Nawet fajna bitka, ale nikt nikogo tu nie wyjaśnił...

Lobo24

2021-06-24, 22:57
Ciapci może dwa razy przez cały filmik zaatakowali czytso i frontalnie. Cały czas od tyłu atakują jak Johnny Sins biedną Sashe Grey.
W Moskwie jest duża diaspora ciapatych to się panoszą.
W sumie to sam nie wiem komu kibicować.

~mg_schutze

2021-06-24, 23:13
Niestety dla nich w MOskwie czurków od zajebu... Kolega z pracy mi niedawno opowiadał. Masakra.

dadar123

2021-06-24, 23:33
Lobo24 napisał/a:

Ciapci może dwa razy przez cały filmik zaatakowali czytso i frontalnie. Cały czas od tyłu atakują jak Johnny Sins biedną Sashe Grey.
W Moskwie jest duża diaspora ciapatych to się panoszą.
W sumie to sam nie wiem komu kibicować.



Podobnie jak Hamerykamy mają z bambusami, tak Ruscy mają karę za napad na Czeczenię. Teraz niech dostają w trąby na własnym terenie

ans83[Ż]

2021-06-24, 23:50
Szkoda, że sk***ysyny z partyzanta atakują.. Jak by po koleżków nie zadzwonili i walczyli uczciwie, to by to inaczej wyglądało :idzwch*j:

silwerbalk

2021-06-25, 02:46
Sorry ale brodaty mehmed bez koszulki widać że coś trenuje.... :roll: a te pseudoskinheady to jacyś upośledzeni są. :-/

regal

2021-06-25, 03:14
HokusPokos440 napisał/a:

dla mnie to czeczeni a nie muzlumanie



czeczeni to zazwyczaj muzłumanie

okotdi

2021-06-25, 05:28
Jak maja napie**alac to niech ich leja a nie pogadac przyszli. Widza co sie dzieje w europie niech sie bronia poki moga. Lac ciapate gowno zanim osiagnie sile wyborcza. Tak jak w Holandii. Ten kraj jest stracony.
Nawet jak by chcieli sie bronic, to tutejsze baby w p*zdach ich poukrywaja (bo dzieci ladnie opalone beda) gowna juz nie wytepisz.
Temu swiatu brakuje tylko wojny nuklearnej.
Nie bedzie socjalu, wiec zdechnie co ma zdechnac. Najsilniejsi z wola przetrwania i jako taka wiedza przetrwaja.
Ja napewno.
Bede dla was pisal.
Z pola walki.

Misiek :-D

Ad. Up.

Tak jak w kolejnym temacie.
Czarne wymrze bo nawet nie wie jak pile trzymac.
Dajcie im tylko szanse.
Czemu oni nie wyszli poza budowe domow z gowna?
Bo gowno i polamane patyki sa w zasiegu reki.
Po co ulepszac jak jest dobrze. A do smrodu da sie przywyknac.
Czarne i tak smierdzi :mrgreen:

Alonso

2021-06-25, 06:59
Ładnie Bruce Lee doj***ł białemu tłuściochowi.