18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie wyjaśniają Rosjan na ulicach Moskwy

Musashi_Miyamoto • 2021-06-24, 22:14
Powyższe sceny są już codziennością na ulicach Rosji a modły przy największym meczecie w Europie jakim jest Moskiewski Meczet Katedralny są największym w Europie tego typu zjawiskiem. Rosja posiada 20 000 000 muzułmanów na swoim terytorium deklasując pod tym kontem 2 pod tym względem Francje które ma niestety tylko od 6-8 milionów muslimów.

Zapiszcie sobie stronę https://vk.com/0nly_street_fighting8 najpierw trzeba poprosić o zaproszenie a potem dzień w dzień bezradni Rosjanie będą publikowali jak to wygląda u nich na ulicach z muzułmanami


Cendlu

2021-06-25, 21:07
Byłem kilka razy w Rosji i problem leży głównie w Moskwie bo reszta miast pod tym względem raczej spokojna. Sami ruscy sobie winni robiąc inwazję na Czeczenię, a oni jak cyganie zjeżdżają się taborem i chodzą grupami. W sumie to nie zauważyłem większej różnicy między cyganami, a czeczenami.

kusiek21

2021-06-25, 21:46
Do niedawna uwazalem Rosjan co prawda za pojeboów ale prawilnych i raczejczej nie dających sie dymac w kakao, terwz zmieniam zdanie... Dobrze ze u nas tego ścierwa nie ma i mam nadzieje ze nie bedsie bo trzeba bedzie chodzić ze szczęka i codziennie byc gotowym na jakas szybka runde z takim fajansiarzem u siebie na dzielni

Hans Olo

2021-06-25, 21:58
dadar123 napisał/a:

Podobnie jak Hamerykamy mają z bambusami, tak Ruscy mają karę za napad na Czeczenię. Teraz niech dostają w trąby na własnym terenie



Jaki napad? Czeczenia to część Rosji. Nigdy nie było i nadal nie ma takiego państwa, a ci "bojownicy o wolność" to najzwyklejsi bandyci, którzy brali za zakładnika całą szkołę pełną dzieci.

yigebek291

2021-06-26, 07:41
5 na 2 i nie dali rady. I wcale się nie dziwię. Kiedy my za dzieciaka kopiemy piłkę, oni tłuką się na macie. Co widać wyraźnie w końcówce filmu, gdzie o połowę mniejszy typ celnie wsadza obrotówkę i bez większego oporu kilkukrotnie sprowadza do parteru. To co widać to typowe starcie typów ktorym wydaje się że są mocni, z typami którzy potrafią się bić.

Nyrewesa

2021-06-26, 12:50
Zupełnie jak nasze zuchy patrioci z sadistica. Gieroj w necie, p*zda w świecie

alewamdojebe

2021-06-26, 14:04
ale zajebiscie naj***li te tępe naj***ne ruskie k***y

Mirek19850509

2021-06-27, 00:22
Rosjanie hleja a muslimy nie wiec zasze fizycznie wygraja z hlejusami polakami mi tez wygrają cży sie ną, podoab czy nie zdobeda świat taknczy siak i bedzie wojna swiatowa mudlimy kontra Chiny i stany zkednoczone rosja jiz przegrała

NapalonyRumcajs

2021-06-27, 02:50
Wielki wstyd dla białej rasy ze tak dostali wpie**ol od kozo jebców :(

mit2

2021-06-27, 13:38
Haha i bardzo k***a dobrze!
Niech się najlepiej kozojebcy z kacapami wymordują nawzajem :D

Życzę temu mongolskiemu ścierwu kompletnej zagłady. HA TFU!