18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie wyjaśniają Rosjan na ulicach Moskwy

Musashi_Miyamoto • 2021-06-24, 22:14
Powyższe sceny są już codziennością na ulicach Rosji a modły przy największym meczecie w Europie jakim jest Moskiewski Meczet Katedralny są największym w Europie tego typu zjawiskiem. Rosja posiada 20 000 000 muzułmanów na swoim terytorium deklasując pod tym kontem 2 pod tym względem Francje które ma niestety tylko od 6-8 milionów muslimów.

Zapiszcie sobie stronę https://vk.com/0nly_street_fighting8 najpierw trzeba poprosić o zaproszenie a potem dzień w dzień bezradni Rosjanie będą publikowali jak to wygląda u nich na ulicach z muzułmanami


Payan

2021-06-25, 07:49
Łysy pedał z Brazzers.

przewodnik_elektryczny

2021-06-25, 08:15
Niby ciapatych trzeba nienawidziła ale taka łysa patola tez nie wzbudza sympatii. Poza tym co za p*zdy, najpierw się rzucają a potem grożą pistoletem i na dodatek duży nie może sobie poradzić z takim tarakanem

Dukenstein

2021-06-25, 08:27
Świat potrzebuje intensywnej demuzratyzacji.

baronturbina

2021-06-25, 09:07
Podatki mordy, dostali wpie**ol. Miłe zakończenie wieczoru.

baronturbina

2021-06-25, 09:07
Podatki mordy, dostali wpie**ol. Miłe zakończenie wieczoru.

baronturbina

2021-06-25, 09:07
Podatki mordy, dostali wpie**ol. Miłe zakończenie wieczoru.

Angevil

2021-06-25, 09:22
Jestem prawie pewien że muslimy zanim przypłyną na kiblowej desce do europy czy euroazji najpierw przechodzą jakiś trening u siebie na pustyni.

dr.goebbels

2021-06-25, 09:35
kilku kloców nie potrafi dać rady początkowo 3 kolesiom. wstyd panowie Rosjanie!

MartweMurzyńskiePłody

2021-06-25, 09:37
baronturbina napisał/a:

Podatki mordy, dostali wpie**ol. Miłe zakończenie wieczoru.



ty wez już sklej jadaczkę :D

sadolfan

2021-06-25, 09:44
Zadnych zawodnikow tu nie widze ylko tluste lelaki co po jednym strzale kucaja i sie mażą jak dzieci

SlimShady

2021-06-25, 10:10
Chyba pierwszy raz za ruskimi byłem. Ale jak dostali to też dobrze

PeteN88

2021-06-25, 12:18
Łyse parafiany z pistoletem na kulki, co oni chcieli k***a zrobić? No chyba dostac wpie**ol jedynie. Wszystkie skrajności i formy ekstremizmów powinny być gaszone ciepłym moczem. Czy to lewackie, czy prawackiej, czy wyznaniowe. Przecież to wszystko się bierze z biedy umysłowej i chęci przynależenia do czegoś. Kiedyś głupków wytykało się palcem i wiedzieli, że są głupkami. Teraz nie wolno, bo ich obrazisz a ci k***a kończą szkoły za pieniądze i myślą, że nie są głupkami.

xionc e2rd

2021-06-25, 16:52
A tacy wyszczekani byli, cieszy oko oklep faszystów .

St...........on

2021-06-25, 19:13
Lobo24 napisał/a:

Ciapci może dwa razy przez cały filmik zaatakowali czytso i frontalnie. Cały czas od tyłu atakują jak Johnny Sins biedną Sashe Grey.
W Moskwie jest duża diaspora ciapatych to się panoszą.
W sumie to sam nie wiem komu kibicować.



Widzisz i dlatego nie masz żadnych szans z ciapatymi (ja pewnie też bym nie miał) bo myślimy honorowo, a oni mają to w dupie i dzięki temu są skuteczni. Pora ,żebyśmy i my wsadzili sobie honor w dupę przy starciach z ciapusami i nigletami. rurka, kastet , kosa, obrzyn , jerden ch*j, byle skutecznie przy ataku ciapusa. I zauważ jeszcze jedno, ciapaki stoja za sobą murem, jak jednego rozłożysz pojawia się dwóch nowych. Wyciągnijcie wnioski.