18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslimy walą prosto z mostu

Pan_Generał • 2013-05-25, 00:11
Muslimy walą prosto z mostu o tym co myślą o środowym ataku.

Pu...........le

2013-05-25, 14:59
nie wydaje się wam, że te ręce ma jakoś tak nienaturalnie krwiste? ;) Ktoś tu chyba chciał POKOLORYZOWAĆ trochę ;)

Garwina

2013-05-25, 15:05
Raczu2012 napisał/a:




Nie dyskutuje z kims o nicku, ktorym sram codziennie do kibla, ale jedno musisz wiedziec. Doinformuj sie na czym polega False Flag Attack. Rowniez na czym polega zasada "Problem - reakcja - rozwiazanie". Nagle jedno wydarzenie, gdzie k***a w roznych krajach ginie 100-200-300 osob dziennie, media obieraja jedno wydarzenie (przypomniec Ci polski False flag w postaci jakiejs dupy, dobrej aktorki, ktorej "proces' o zabicie dziecka ciagnie sie drugi rok. I wyjasnij mi k***a dlaczego to ciagle jest w mediach ? Dlaczego, mimo tylu roznych wydarzen, pie**ola tyle czasu o jednym ? Myslisz, ze "bez powodu', bo k***a siedzisz i chloniesz te informacje od nich i nie myslisz sam, ze to moze wygladac inaczej niz Ci to ktos mowi. Jest nagonka na islamistow, zeby - CO wlasnie najlepiej widac po waszych komentarzach, nastawic wszystkich przeciwko muzlumanom i doprowadzic do rozpie**olu. A czy gimbazie musze przypominac, kto otwieral dla nich granice i to rowniez nie stalo sie bez powodu, zeby teraz ich wypie**alac ? j***ni k***a rasisci, ktorzy nigdy w zyciu ni gadali z murzynem i wszystkich wrzucaja do jednego wora !! Malo codziennie jest k***a wydarzen, gdzie ktos kogos zabija i nikt o tym nie pie**oli przez nastepny tydzien, bo to niczego nie zmieni, a w tym wypadku, jak ktos wyzej napisal, po tym wydarzeniu, NAGLE zaczely dziac sie "problemy" z samolotami, z mostami. k***a slepcy..



Jak dla Ciebie NORMALNOSCIA jest picie wodki i traktowanie wyzej szmalu niz ludzi, to chyba mamy prosty rachunek komu przydaloby sie odjebac pusty leb. Czerpiesz k***o informacje z neta albo z |klamsTVa i pozniej przekazujesz dalej puste informacje bez zadnego poparcia. Nie ma lepszego przykladu udanej manipulacji mozgami, niz wasze komentarze...




Ale pie**olisz... Ty pewnie oglądasz dużo filmików-prawd na yt z żółtymi napisami. Pokuś się o sprawdzenie statystyk i zobacz KTO tak naprawdę popełnia najwięcej zbrodni i przestępstw w europie ( tak - muslimy). Teza , że media promują nienawiść do muzułmanów jest wręcz śmiesznie żałosna w obliczu tego jak bezczelnie ich kryją i usprawiedliwiają. Mimo mojej całej niechęci do wielu posunięć Izraela na arenie politycznej , trzeba przyznać , że on jedyny ma odwagę twardo postawić się kozojebcą i chwała mu za to.

pr...........as

2013-05-25, 16:52
Brudasy, brudasy jeszcze troche....

MaestroRCS

2013-05-25, 19:21
Dwóch pierwszych za te wypowiedzi powinno momentalnie zostać aresztowanych i wyj***nych do swojego kraju, jako zagrożenie państwowe...

fashX

2013-05-25, 19:53
Dziś moja żona zapytała dlaczego tak nie na widzę "muslimów", przecież nie każdy jest zły.
Zacytowałem jednego dziadka, że "nie każdy "koziojeb" jest terrorystą ale wszyscy terroryści są "koziojebami" Mina żony bezcenna...

Jeśli wyraz "koziojeb" jest niezgodne z regulaminem forum to poproszę warna, ale i tak będę tak nazywał tych zawszawionych brudasów w sukienkach.

czub1789

2013-05-25, 20:04
Czas zrobić solidny przegląd pieców i uruchomić ponownie Oświęcim

Tw...........ir

2013-05-26, 00:21
teraz my powinniśmy się odegrać! oko za oko, ząb za ząb a w tym przypadku głowa za głowe... EUROPEJSKIE PRAWO DLA EUROPEJCZYKOW dla muzumanow muzumanskie