18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslimy walą prosto z mostu

Pan_Generał • 2013-05-25, 00:11
Muslimy walą prosto z mostu o tym co myślą o środowym ataku.

gut1009

2013-05-25, 07:22
Zrobić powtórkę z xxw. sk***ysynów w wagony do obozów i skrupulatne, mozolne eksterminowanie wszystkich muslimów. Wiecie czym się różnią żydzi od muzłuanów? Żydzi mają już to za sobą.

gregor87

2013-05-25, 08:32
k***a Mać ! Do czego jeszcze musi dojść aby Europa się wreszcie obudziła ???

Fa...........um

2013-05-25, 09:01
Raczu2012 napisał/a:

Stryjek

Albo dezinformator to Twoj zawod, albo jestes taki tepy, albo poprostu nie dociera do Twojej pustej glowy ten fakt, ze to wszystko nie dzieje sie bez powodu :) szkoda mi czasu na dyskuje z Toba bo i tak sie nie zmieni, ale wierze, ze sa gdzies jeszcze madrzejsi ludzie od Ciebie, ktorzy potrafia zlozyc ukladanke i ogarnac temat swoimi oczami, a nie tak jak Ci rozkazuje telewizja.



Ty taki głupi od urodzenia czy ci rodzice bili grabiami w dzieciństwie?

Prosty test na normalność - Żydzi piją wódkę? Piją! Muślimy piją? Nie! Czy kobiety są traktowane normalnie w Izraelu? Tak! (poza miejscami gdzie mieszkają ichnie religijne pojeby). A u muślimów? NIE!

Więc przestań pie**olić, ale jeśli nie, to wyiwaniaj głosić swoją zj***ną proislamską ewangelię do ciapasów. Może utną ci łeb i będzie spokój.

Raczu2012

2013-05-25, 09:22
gówniaczek napisał/a:


Przypuśćmy, że jest to manipulacja, żadnego zabójstwa nie było (śmieszne i to bardzo, bo było tam tylu przechodniów, że k***a mać). I w jakim celu to robi rząd Brytyjski? Oczywiście w takim, aby mieć powód wypie**olić tych k***iów ze swojego kraju. Opcja B, to aby odejść od UE. Obie opcje są bardzo dobre, przyczyniają się dobrze dla przyszłości wysp. Więc nie widzę problemu i powodu dla którego spinasz k***iu poślady.




Nie dyskutuje z kims o nicku, ktorym sram codziennie do kibla, ale jedno musisz wiedziec. Doinformuj sie na czym polega False Flag Attack. Rowniez na czym polega zasada "Problem - reakcja - rozwiazanie". Nagle jedno wydarzenie, gdzie k***a w roznych krajach ginie 100-200-300 osob dziennie, media obieraja jedno wydarzenie (przypomniec Ci polski False flag w postaci jakiejs dupy, dobrej aktorki, ktorej "proces' o zabicie dziecka ciagnie sie drugi rok. I wyjasnij mi k***a dlaczego to ciagle jest w mediach ? Dlaczego, mimo tylu roznych wydarzen, pie**ola tyle czasu o jednym ? Myslisz, ze "bez powodu', bo k***a siedzisz i chloniesz te informacje od nich i nie myslisz sam, ze to moze wygladac inaczej niz Ci to ktos mowi. Jest nagonka na islamistow, zeby - CO wlasnie najlepiej widac po waszych komentarzach, nastawic wszystkich przeciwko muzlumanom i doprowadzic do rozpie**olu. A czy gimbazie musze przypominac, kto otwieral dla nich granice i to rowniez nie stalo sie bez powodu, zeby teraz ich wypie**alac ? j***ni k***a rasisci, ktorzy nigdy w zyciu ni gadali z murzynem i wszystkich wrzucaja do jednego wora !! Malo codziennie jest k***a wydarzen, gdzie ktos kogos zabija i nikt o tym nie pie**oli przez nastepny tydzien, bo to niczego nie zmieni, a w tym wypadku, jak ktos wyzej napisal, po tym wydarzeniu, NAGLE zaczely dziac sie "problemy" z samolotami, z mostami. k***a slepcy..

Tabernak napisał/a:



Ty taki głupi od urodzenia czy ci rodzice bili grabiami w dzieciństwie?

Prosty test na normalność - Żydzi piją wódkę? Piją! Muślimy piją? Nie! Czy kobiety są traktowane normalnie w Izraelu? Tak! (poza miejscami gdzie mieszkają ichnie religijne pojeby). A u muślimów? NIE!

Więc przestań pie**olić, ale jeśli nie, to wyiwaniaj głosić swoją zj***ną proislamską ewangelię do ciapasów. Może utną ci łeb i będzie spokój.



Jak dla Ciebie NORMALNOSCIA jest picie wodki i traktowanie wyzej szmalu niz ludzi, to chyba mamy prosty rachunek komu przydaloby sie odjebac pusty leb. Czerpiesz k***o informacje z neta albo z |klamsTVa i pozniej przekazujesz dalej puste informacje bez zadnego poparcia. Nie ma lepszego przykladu udanej manipulacji mozgami, niz wasze komentarze...

Dico666

2013-05-25, 09:24
Jedyny sposób to wypie**olić ich wszystkich do ojczyzny i niech tam się zabijają.

bisfhcrew

2013-05-25, 09:32
Zamachowcy, srowcy... Muslimy k***a!! j***ne pedały boją się powiedzieć wprost.

pi...........ka

2013-05-25, 10:38
trzeba brac pod uwage ze rzad moze specjalnie wzbudzac neinawisc w nas do nich zebysmy mieli przyzwolenie na wojne, a jak kazdy chyba wie, wojna to hajs :) z drugiej strony gdy slucham tego wszystkiego ze zj***nych mediow to faktycznei budzi sie we mnei nienawisc, ale po chwili zaczynam myslec sam, u mnie w polsce na wydziale jest pelno muslimow, sa tez ludzie z turcji ktorzy wyrzekli sie muzułmanstwa bo mowia ze jest zj***ne, i nikt ich za to nie sciga, pija cpaja i kobiety traktuja normalnie, nie wiem jak jest w uk bo nei bylem ale wydaje mi sie ze tez zdarzaja sie normalni ludzie,
wiec do czego to wszystko prowadzi? jak rozpoznac terroryste od normalnego? tym murzynem interesowal juz sie wywiad dlugo podobno, to czemu go odrazu nie odj***li jak padl na niego cien podejrzen ? czekali az cos sie stanie tak? mozna by z tego zrobic dobry film, muzulmana przyciska rzad zeby zabil żołnierza ktory byl swiadkiem, czegos waznego, on to robi, potem zabijaja go pod pretekstem ze mial bron, takie filmy robia i takei filmy nam ryja banie, bo to nie jest tak latwo zaaranzowac, zabili go i ch*j , nie wiem do czego dąże, nie widze rozwiazania tego problemu, globalizacja narzucila za duze tempo dla glupszych ludzi z bliskiego wschodu, nie odnajduja sie moze to dlatego, powoli powinnismy ich utożsamiac z XXi wiekiem

bober4

2013-05-25, 10:41
"muzułmanie nie mogą w spokoju wyznawać swojej wiary" to wypie**alać z Europy j***ne brudasy.

kondziovsky

2013-05-25, 11:18
fajna dupa z twarzy ta prezenterka. fajniej by pod tym stołem wyglądała. grrrrrr

T-Will

2013-05-25, 11:27
Dajcie mi k***a karabin!

maciora12

2013-05-25, 11:39
jak wkroczą do Polski to nas też czeka obcięcie głowy

toiman

2013-05-25, 12:39
A ja to bym zbudował taki wielki kocioł, wpakował ich tam wszystkich a na sam koniec wpie**olił porządną bombę w środek i szczelnie zamknął :D

damx12

2013-05-25, 13:01
Od teraz, jak spotkam jakiegoś wyznawce islamu od razu jebie go w p*zde. Oni są jak te psy pitbulle , nigdy z nimi nic nie wiadomo, mózgi mają zj***ne od początku do końca.

ddss

2013-05-25, 14:20
To tyle w temacie muzułman.