18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslimy walą prosto z mostu

Pan_Generał • 2013-05-25, 00:11
Muslimy walą prosto z mostu o tym co myślą o środowym ataku.

sz...........an

2013-05-25, 01:46


Czas wyciągnąć MG-3 z szafy :D

Eurek

2013-05-25, 01:47
@raczu
pic w tym że spoko, żydzi chca nas rozpie**olic a inne gowno wlozyc kija w dupe i o to chodzi chyba zeby sie nie dac, co?

nie ma zadnych odgornych planow wielkiego zyda czy czegos tam, jak to zauwazysz to wtedy znikna ci te klocki wszystkie, teorie spiskowe tworzone sa post factum gdy cos pasuje do schematu, ale w rzeczywistosci to tylko twoja chec ogarniecia tego tworzy owy schemat.

Schematów nie ma, zrozum.

cyther

2013-05-25, 01:59
Wytaplać ich w świńskiej krwi to mało...

slannesh

2013-05-25, 02:06
Ale jutro będzie zajebisty zamach na meczu!

PS. Wspomnicie moje słowa.

Gandzialf777

2013-05-25, 02:19
"Przez opresyjne i drakońskie prawa muzłumanie nie mogą swobodnie wyznawać swej wiary"

Kozojebny hipokryto, opresyjne i drakońskie prawa to u was panują, w waszych zabitych dechami muzłumańskich państewkach. Chciałbym zwiedzić Bliski Wschód ale nie pojadę tam, bo tylko się potknę o kamień i z przyzwyczajenia powiem "Jezu, bym się k***a zabił" to nie miną trzy sekundy a zostanę skazany na karę śmierci za innowierstwo.

U nas się szwędacie po ulicach i tylko patrzycie gdzie by tu zrobić bum bum i allah akbar. Karmimy wasze mordy, pozwalamy otwierać budy z ch*jowym żarciem, nawet udajemy, że nam smakuje. Brudzicie nasze klamki, że gdzie się nie wejdzie, to na rękach czuć smród. Krzywo się spojrzyj na takiego we własnym państwie, to przez własny wymiar sprawiedliwości zostaniesz skazany przynajmniej na grzywnę i jeszcze będzie musiał przepraszać - ch*j to ich obchodzi, że ciapaty puścił ci taką wiązankę, że to ty masz większe podstawy do oskarżenia jego.

k***a, idę spać bo nie zdzierżę tego materiału...

bob26

2013-05-25, 02:30
pie**olone islamskie ścierwa. Jeśli na tej ich pustyni tak im zajebiście i wspaniale to niech wypie**alają do siebie zamiast włazić z butami do obcej kultury i robić rozpie**ol. Jeśli jednak tak bardzo im zależy na tym, żeby stosować ich poj***ne prawa to powinno się je stosować również wobec nich samych przez europejskie władze czyli chłosty i kary śmierci za chlanie, ucinanie rąk za kradzieże itp. Niech sp***alają r*chać kozy... kozojeby

senshishin

2013-05-25, 02:34
Spalić to całe allahowe ścierwo.

juby0001

2013-05-25, 02:55
dokąd zmierza świat? do pie**olonej islamizacji Europy , a potem reszty świata ! nie pozwólmy żeby to co dzieje się w wielkiej Brytanii , Szwecji , Francji czy Niemczech zaczęło dziać się w Polsce ! ja na sam widok muzulmanina dostaje szalu że bez karnie mordują ludzi i jeszcze są popierani przez niektórych ludzi ! zróbmy coś z tym..bo jak My , młodzi ludzie nie zrobimy , to potem będzie tylko gorzej !

zielson1

2013-05-25, 02:58
Przydałoby się odkryć złoża ropy w Londynie

sqn2142

2013-05-25, 03:05
Zabic ich...powoli.. Wspolczuje rodzinie tego chlopaka. Moj TATA zostal zabity przez j***nych muzulmanow .

gówniaczek

2013-05-25, 03:59
Raczu2012 napisał/a:

k***a, nie wierze. 9 komentarzy i kazdy z was wyzej zalapany w manipulacyjne mediowe pie**olenie. Syjonistom zalezy na tym, zeby stworzyc konflikt na tle religijnym miedzy muzlumanami - europejczykami, zebysmy sie powyzynali nawzajem. Nie widzicie naprawde k***a nagonki na to i "dziwnych" wydarzen dzien po dniu ?


Przypuśćmy, że jest to manipulacja, żadnego zabójstwa nie było (śmieszne i to bardzo, bo było tam tylu przechodniów, że k***a mać). I w jakim celu to robi rząd Brytyjski? Oczywiście w takim, aby mieć powód wypie**olić tych k***iów ze swojego kraju. Opcja B, to aby odejść od UE. Obie opcje są bardzo dobre, przyczyniają się dobrze dla przyszłości wysp. Więc nie widzę problemu i powodu dla którego spinasz k***iu poślady.

bingo100

2013-05-25, 03:59
Może to dziwnie zabrzmi, ale rządy nie są przecież bezradne. Obywatelom mogą założyć smycz na szyję, kontrolować kogo chcą, eliminować różnymi metodami niewygodnych ludzi. Nie wydaje mi się, ażeby islamizacja Europy była czymś z czym nie mogliby sobie poradzić.
Mam mieszane uczucia. Mieszkam w Anglii i śledziłem te wydarzenia na bieżąco ale co mnie zastanawia to przebieg wydarzeń:

1. Rzekomo obcinają komuś głowę na ulicy, na jednym z pierwszych filmów jakie się ukazały na BBC ktoś filmuje tą kobietę, która filmuje bambusa z tasakiem. Ona trzyma ręce w kieszeni, nie jest ani trochę przestraszona, bambusy nie są w ogóle agresywne, podchodzą do ludzi, rozmawiają - jakby nic się nie stało. Po kilku godzinach media już tylko pokazują fragment gdzie bambo ma zakrwawione ręce choć jest na youtubie film, gdzie ręce ma niezakrwawione. Są też inne nieścisłości, jeden ze świadków mówi, że sprawcy szarżowali z bronią palną na policjantów, którzy dopiero potem otworzyli ogień, po czym inny mówi, że ni ch*ja, bo szli spokojnie z opuszczonymi rękoma i dostali strzały bez ostrzeżenia - policja w Anglii tak nie działa, to nie hameryka. A tak w ogóle kto ma jeszcze dzisiaj telefony, które kręcą filmy w tak ch*jowej jakości??

2. Potem wybuchają zamieszki (może nie na jakąś wielką skalę, ale zawsze) i robi się syf, nastroje anty-islamskie (to akurat popieram:P)

3. Dzisiaj: nagle zawracają samolot i trąbią o tym w wiadomościach cały dzień, że zamach, że to, że tamto. Jak już cały dzień o tym pie**olili to się okazało, że dwóch BRYTYJSKICH obywateli pokłóciło się z załogą i kapitan się osrał.

4. Również dzisiaj, około godziny po tym jak wyszedł news o samolocie, nagle jeb - Tower Bridge w Londynie zamknięty przez policję, bo bomba podłożona. 20 minut później - sorry, jednak nie.

No i tak sobie myślę, że to wszystko co po śmierci typka w Londynie nie działo się przypadkowo. Może się mylę, ale nie sądzę. Tak samo w Bostonie, dwóch wyj***ło bombę z samowaru, jednego zastrzelili, drugi się (chyba?) przyznał czy jakoś tak. Teraz czytam, że FBI przesłuchiwało kogoś ze znajomych sprawców i k***a co? I zastrzelili go podczas 'wykonywania rutynowych czynności', jak można kogoś odstrzelić skoro jest na przesłuchaniu?

gówniaczek

2013-05-25, 04:13
Film wyjaśnia wszystko.


A poza tym, w filmie ze strzelaniny widąc, że jeden ze sprawców biegnie w stronę policjantów, po drodze wyrzuca nóż i słychać strzał. Dopiero później strzały ze strony policji.

Oraz kolejny fakt. Po co media miałyby fabrykować film, skoro jednocześnie wycinają część która mówi o muzułmanach? Gdzie sens, gdzie logika?