18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multi kulti love story

GeorgeHarvey1 • 2022-09-29, 12:46

W miłości jak na wojnie

Anal_Intruder_69

2022-09-29, 12:50
Też bym się wk***ił jakby mnie ktoś ciągle nagrywał :amused:

dogip

2022-09-29, 12:53
To nie multikulti. To baby. Nie istotne czy biała, czy czarna, żółta czy jakiaś inna. Facet zawsze jest na przegranej pozycji. Kobiety wszczynają awantury, niejednokrotnie okładają facetów,. Ba... Same potrafią się okaleczyć w jakimś tam stopniu (tak, aby nie bolało, ale żeby było widać,). Telefon na pały i gość siedzi na dołku. Ogólnie rzecz biorąc faceta, który zgłosi przemoc na swojej osobie uważa się za p*zdę (nawet pałkarze przy interwencji w oczy się śmieją). Taka rzeczywistość. W piórka obrosły.
Taki ciekawy temat dla porównania Zgwałcony

Facet poszedłby z marszu na 3 miechy do pierdla , a tu: : "spowodowanie, by ktoś angażował się w aktywność seksualną bez zgody, różni się to od zarzutu gwałtu, którego prawna definicja odnosi się do penetracji pochwy, odbytu lub ust drugiej osoby bez jej zgody

Co prawda Anglia, ale u nas też tak by to się skończyło.

unpleasant

2022-09-29, 12:55
aż miło popatrzeć :)

SupremeLeader

2022-09-29, 13:05
Z jednej strony może i poj***na. Z drugiej, przez długi czas mieszkałem po sąsiedzku z pewną parą gość uchodził domatora kochającego dzieci, żonę i cały świat. Ona uchodziła za popie**oloną furiatkę. Problem był taki że to było tylko dla otoczenia. Gość bez przekleństw, bez podnoszenia głosu dzień w dzień znęcał się psychicznie nad żonką. W taki sk***ysynsko perfidny i wysublimowany sposób. Tak k***a na zimno jak psychopata i nie raz doprowadzał tę dziewczyne do takich właśnie skrajnych reakcji. Ktoś z zewnątrz widział biednego gościa i furiatkę. Ja widziałem wyrachowanego sk***iela i zdesperowaną ofiarę jak w tonącej klatce. No i przez moment w oczach tej małpki zobaczyłem to samo spojrzenie co w oczach sąsiadki. ch*j wie, może to wściekłe k***isko, a może te filmiki były po prostu za krótkie.

0rion

2022-09-29, 13:07
zachcialo sie r*chac malpy xd :-)

Kaczor68

2022-09-29, 13:30
No co za p*zda nie facet.

baronturbina

2022-09-29, 13:38
Sk***ysyn twardy. Pewnie chciał jej wyj***ć ale materiały zbiera, a i obrońcy praw zwierząt by mu na łbie siedli.

Multigatawny

2022-09-29, 13:45
Wyj***ł by jej plaskuna raz na jakiś czas i chodziła by jak w zegarku.

Ale ogólnie szanuje typa za to że nie daje się ponieść emocjom i zbiera materiały na szmaciurę, co nie zmienia faktu że pewnie w sądzie by mu doj***li alimenty nawet jak nie mają dzieci.

Ogórek

2022-09-29, 13:50
I jak prawdziwy sadol zszedł do piwnicy.

pytolsky

2022-09-29, 14:03
SupremeLeader napisał/a:

Z jednej strony może i poj***na. Z drugiej, przez długi czas mieszkałem po sąsiedzku z pewną parą gość uchodził domatora kochającego dzieci, żonę i cały świat. Ona uchodziła za popie**oloną furiatkę. Problem był taki że to było tylko dla otoczenia. Gość bez przekleństw, bez podnoszenia głosu dzień w dzień znęcał się psychicznie nad żonką. W taki sk***ysynsko perfidny i wysublimowany sposób. Tak k***a na zimno jak psychopata i nie raz doprowadzał tę dziewczyne do takich właśnie skrajnych reakcji. Ktoś z zewnątrz widział biednego gościa i furiatkę. Ja widziałem wyrachowanego sk***iela i zdesperowaną ofiarę jak w tonącej klatce. No i przez moment w oczach tej małpki zobaczyłem to samo spojrzenie co w oczach sąsiadki. ch*j wie, może to wściekłe k***isko, a może te filmiki były po prostu za krótkie.



Tak można chyba opisać 95% przypadków znęcania się nad facetami, jeśli tylko patrzy się przez pryzmat wiecznie skrzywdzonej kobiety. Jak chłop babę napie**ala, bo zupa była za słona, to przyczyną był umyślnie wywoływany u partnera głód, czy że chłop jest zj***ny?

dżonyłojlker

2022-09-29, 14:04
Jak w kabarecie; ju łona fajt? ju łona fajt? :rofl:

silwerbalk

2022-09-29, 14:21
Musi jak czarny ją traktować. tyron wyk***ia prawy sierpowy nawet kiedy stoi i tylko oddycha i wtedy murzynka dobrze prosperuje bo wie że dostanie na dziasło i tyle :roll: dla tego jestem przeciw parą mieszanym. :roll: po prostu nasze gatunki są inne

keisats

2022-09-29, 14:37
Chciał mieć cnotkę, ma idiotkę