18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multi kulti love story

GeorgeHarvey1 • 2022-09-29, 12:46

W miłości jak na wojnie

Majchol

2022-09-29, 20:27
Najpierw to się żyje razem na wynajmie - "poj***na"? to kończycie i nikt ci nie fiknie. "Normalna"? To możesz myśleć dalej. Małżeństwo obecnie to po latach długich latach pewności.

Majomir

2022-09-29, 21:05
Moja też się tak zmieniła nie odszedłem tylko przeklnąlem

Wiewór

2022-09-29, 21:47
A skąd wiemy ze on jej nie sprowokował i nie robi z siebie ofiary?

AdamBrown

2022-09-29, 22:49
Wiewór napisał/a:

A skąd wiemy ze on jej nie sprowokował i nie robi z siebie ofiary?



Tylko po co?

neo001

2022-09-30, 02:08
Siriuz napisał/a:

Tiaa.. no i co zrobisz? Nagrasz 100h materiału i będziesz palcem pokazywał - tu złośliwa uwaga, tu krzywe spojrzenie, tam zignorowany itp? To będzie Twój dowód na uporczywe dręczenie? Najwidoczniej nigdy nie miałeś do czynienia z takim sk***ielem.
90% ludzi jest za głupia, żeby nawet zauważyć jak codziennie media robią to samo na wizji - obsmarowują kogoś gównem, a gawiedź tylko się szczerzy. Przygłupie uśmieszki, sarkazm, parę wyciętych z kontekstu wypowiedzi i w białych rękawiczkach z każdego robią frustrata. Człowiek wychodzi z kadru z poczuciem jakby go właśnie wyr*chało stado murzynów, a redaktor: "O co chodzi? Przecież to typowy wywiad". Taka forma manipulacji jest głównym narzędziem pracy zwłaszcza lewackich mediów i np taki TVN powinien już za to dawno zdechnąć, ale jego widzowie, są po prostu za głupi. Wiec nie pieprz, że dzisiaj nie ma to racji bytu. Jest i to na znacznie większa skalę. Teraz można frustratów, płaskoziemców, szurów itp zrobić z kilku milionów ludzi jednocześnie.



XXI wiek - pakuj manatki i się żegnamy. Nikt nie każę siedzieć do końca życia w patologicznym związku i dotyczy to każdego bez względu na płeć.

olf11

2022-09-30, 07:29
Moja też tak kiedyś próbowała ale jak mnie uderzyła to wyj***łem jej strzała że padła odcięta na ziemię. Potem powiedziałem jej że nigdy jej nie uderzę chyba że ona zacznie bo nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Od tamtej pory skakanie z łapami się skończyło. Ja też już jej nigdy nie uderzyłem.

kris1978

2022-09-30, 08:06
Sami żeśmy do tego dopuścili. Nie powinno być zgody na żadne równouprawnienie, na żadne pobłażania. Nie powinny mieć żadnych praw. Tak jak to było w XlX wieku. Nie było by głupich problemów, takich jakie mamy teraz. Jeżeli żona dostała w japę, to pewnie na to zasłużyła. Następnym razem zupa będzie Ok. Pod tym względem kozojebcy mają rację, kobiety trzymają krótko, ba mają ich kilka i nie muszą się zastanawiać czy żona mu dziś da.

adrian88

2022-10-01, 05:22
Babe trzeba sobie umiec wychowac. Od poczatku zwiazku oddawac troche mocniej nawet na lekkie poszturchiwania dla zartow, bo inaczej sie rozbestwi i bedziesz mial problem. Tak jak z dzieckiem.

mazga50

2022-10-01, 17:38
Dlatego taką k***ę trzeba odj***ć, ale z głową. A najlepiej nie mieszać ras i nie wiązać się z poj***nymi k***iszonami.

LouisdeFunes

2022-10-04, 01:04
A wystarczyło tylko małpie rzucić banana i by się uspokoiła ewentualnie Snickersa