18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multi kulti love story

GeorgeHarvey1 • 2022-09-29, 12:46

W miłości jak na wojnie

Kieru

2022-09-29, 14:52
chyba tylko pojeby i Sobota biorą sobie czarną za małżonkę

DonKutassinio

2022-09-29, 14:59
SupremeLeader napisał/a:

Z jednej strony może i poj***na. Z drugiej, przez długi czas mieszkałem po sąsiedzku z pewną parą gość uchodził domatora kochającego dzieci, żonę i cały świat. Ona uchodziła za popie**oloną furiatkę. Problem był taki że to było tylko dla otoczenia. Gość bez przekleństw, bez podnoszenia głosu dzień w dzień znęcał się psychicznie nad żonką. W taki sk***ysynsko perfidny i wysublimowany sposób. Tak k***a na zimno jak psychopata i nie raz doprowadzał tę dziewczyne do takich właśnie skrajnych reakcji. Ktoś z zewnątrz widział biednego gościa i furiatkę. Ja widziałem wyrachowanego sk***iela i zdesperowaną ofiarę jak w tonącej klatce. No i przez moment w oczach tej małpki zobaczyłem to samo spojrzenie co w oczach sąsiadki. ch*j wie, może to wściekłe k***isko, a może te filmiki były po prostu za krótkie.



Nie zasraj się z tymi wyssanymi ch*j wie skąd historyjkami. W dzisiejszych czasach smartfonów i dyktafonów takie coś nie ma racji bytu na dłuższą skalę.

turor

2022-09-29, 15:27
Ale o co chodzi ?

Przecież mu to odpowiada .

botersky

2022-09-29, 15:41
Tak czy inaczej dostnaie dom i opieke nad dziecmi po rozwodzie

SupremeLeader

2022-09-29, 16:13
Donku*assinio napisał/a:

Nie zasraj się z tymi wyssanymi ch*j wie skąd historyjkami. W dzisiejszych czasach smartfonów i dyktafonów takie coś nie ma racji bytu na dłuższą skalę.



Jakie k***a wyssane historyjki? Upośledzony k***a jesteś imbecylu? Za dużo filmów się chłopczyku naoglądałes a o życiu nie masz ni ch*ja pojęcia. W dupie byłeś gówno widziałes. Pójdz na pierwsze z rzędu spotkanie ofiar przemocy i zapytaj się o te smartfony i dyktafony. I nie zapominaj c*pko że taki smartfon to broń obosieczna, przy cwanej suce z kamerką wyszedł byś na bandytę roku mimo żeś p*zda.

Tw...........ta

2022-09-29, 16:14
ale frajer daję się bić babie haha

szubiennica2

2022-09-29, 16:27
trzeba to naprawić a bez młota nie robota :D

Adae

2022-09-29, 16:29
Atrakcyjna, zywa kobieta dala sie przekabacic frajerowi. Naturalnym jest, ze skrajnie slaby mezczyzna obrzydza, w kazdej takiej sytuacji ona uswiadamia sobie, ze dala sie wkrecic w zwiazek z p*zda, a zasady nie pozwalaja jej po prostu odejsc.

Przygarnalbym.

Robercik72

2022-09-29, 16:35
mógł jej banana rzucić i by mial spokój...

JohnyByrd

2022-09-29, 17:10
Nie bez powodu w cywilizowanych krajach zoofilia jest zakazana.

manwe7777

2022-09-29, 17:27
W ostatniej scenie to on pierwszy rzuca naczyniami, nie widać tego w obrazie z kamery ale słychać. Nie wiadomo jaka jest prawda

lysymisio6969

2022-09-29, 17:46
matke oszukasz, ojca oszukasz, męża oszukasz, księdza oszukasz.. ale natury nie oszukasz

BambiPMT

2022-09-29, 17:47
Za dużo jej pozwalał. Jakiś p*zdencjusz. Porządnie r*chać, czasem po pysku wystrzelać i będzie chodziła jak nówka.

Siriuz

2022-09-29, 18:24
Donku*assinio napisał/a:

Nie zasraj się z tymi wyssanymi ch*j wie skąd historyjkami. W dzisiejszych czasach smartfonów i dyktafonów takie coś nie ma racji bytu na dłuższą skalę.



Tiaa.. no i co zrobisz? Nagrasz 100h materiału i będziesz palcem pokazywał - tu złośliwa uwaga, tu krzywe spojrzenie, tam zignorowany itp? To będzie Twój dowód na uporczywe dręczenie? Najwidoczniej nigdy nie miałeś do czynienia z takim sk***ielem.

90% ludzi jest za głupia, żeby nawet zauważyć jak codziennie media robią to samo na wizji - obsmarowują kogoś gównem, a gawiedź tylko się szczerzy. Przygłupie uśmieszki, sarkazm, parę wyciętych z kontekstu wypowiedzi i w białych rękawiczkach z każdego robią frustrata. Człowiek wychodzi z kadru z poczuciem jakby go właśnie wyr*chało stado murzynów, a redaktor: "O co chodzi? Przecież to typowy wywiad". Taka forma manipulacji jest głównym narzędziem pracy zwłaszcza lewackich mediów i np taki TVN powinien już za to dawno zdechnąć, ale jego widzowie, są po prostu za głupi. Wiec nie pieprz, że dzisiaj nie ma to racji bytu. Jest i to na znacznie większa skalę. Teraz można frustratów, płaskoziemców, szurów itp zrobić z kilku milionów ludzi jednocześnie.