18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muchy by nie skrzywdził

~_Yarko_ • 2020-10-19, 20:23
Zły na psa za to że musiał go szukać.
Sąsiedzi zareagowali i postanowili interweniować u odpowiednich służb.


Żona właściciela twierdzi, że mąż ogólnie to kocha zwierzęta.

pytolsky

2020-10-21, 09:33
AyCaramba napisał/a:

Ty k***a ślepy jesteś? Czy nie odróżniasz znęcania się życiowej p*zdy od wychowywania\karcenia. Stara też cie wychowywała waląc łbem o schody?



Twoja stara cię na pewno dałnie nie wychowywała, bo była zajęta ciągnięciem mi druta :D a teraz płacz dalej miłośniku pchlarzy. Najbardziej posłuszne psy (np. używane przy polowaniach) muszę być bite, każdy podręcznik nauki psów ci to powie (wyjątkiem jest pedał Cezar Milan, to ten koleś z twojego fapfolderu).

Cz...........as

2020-10-21, 13:30
pytolsky napisał/a:

. Najbardziej posłuszne psy (np. używane przy polowaniach) muszę być bite,



Czyli jednak obrywałeś schodami po łbie. Biciem nauczysz psa strachu, to nie czasy sprzed 50 lat gdzie nie znano technik wychowawczych. Cezar też się h*ja zna, pozer z tv dla ludzi twojego pokroju. Przeczytaj faktycznie jakiś podręcznik, przyda się.

I zapytam jeszcze raz ślepy k***a jesteś? Jest różnica skarcenia wychowawczego a nak***iania psem po schodach.

Llama

2020-10-22, 10:05
marcinbobek napisał/a:

Do tych wszystkich użytkowników, którzy nie widzą niczego złego w traktowaniu tak zwierząt. Jesteście zdrowo popie**oleni sk***iale dzieci Hitlera i nienawiści. Ja wszystko rozumiem i głęboko wierzę że to tylko zły dotyk z dzieciństwa tak się teraz odbija na waszym zdrowiu.



Problem w tym, że Hitler kochał zwierzęta, a w szczególności psy, więc gdyby jego dzieci tak traktowały zwierzęta to wymyśliłby takie tortury, że Sowieci by pozazdrościli.

pytolsky

2020-10-23, 15:57
AyCaramba napisał/a:

Czyli jednak obrywałeś schodami po łbie. Biciem nauczysz psa strachu, to nie czasy sprzed 50 lat gdzie nie znano technik wychowawczych. Cezar też się h*ja zna, pozer z tv dla ludzi twojego pokroju. Przeczytaj faktycznie jakiś podręcznik, przyda się.
I zapytam jeszcze raz ślepy k***a jesteś? Jest różnica skarcenia wychowawczego a nak***iania psem po schodach.



Ty w ogóle spotkałeś kiedyś psa myśliwskiego, chłopaczku?