18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muchy by nie skrzywdził

~_Yarko_ • 2020-10-19, 20:23
Zły na psa za to że musiał go szukać.
Sąsiedzi zareagowali i postanowili interweniować u odpowiednich służb.


Żona właściciela twierdzi, że mąż ogólnie to kocha zwierzęta.

purunkpustunk

2020-10-19, 23:17
Też nie przepadam za tym psim ścierwem w mieście. Bo niedojebki koprofile, muszą się wypróżnić za wszelką cenę pod moim oknem. I nie chcą sprzątać, później muchy wszędzie latają. No ale bez przesady, żeby tak burka traktować. Rozumiem suki na wsi, do pilnowania zagrody, albo pasterskie sabaki do pilnowania bydła. Jak to pisali już wcześniej, ćwoczkom zostają nawyki i muszą hodować w mieście inwentarz, choćby sabakę, albo rybki, papugę. Rozumiem że pieska mogą wykorzystywać do seksu oralnego.

htr83

2020-10-19, 23:22
łobuz kocha najbardziej

maniu_1962

2020-10-19, 23:23
To jest znęcanie? j***ć sierściucha

RATMlover

2020-10-19, 23:31
Ktoś mi wyjaśni, dlaczego ludzie którym szkoda zwierząt, to "p*zdy"?

programista4k

2020-10-19, 23:37
przecież nic mu takiego nie robi. Pies musi czuć szacunek.

ruddie

2020-10-19, 23:42
Bardziej się przejmuję tymi donosicielskimi p*zdami. Z psem właściciel powinien zrobić wszystko, nawet zabić, jak ma ochotę.

maniu_1962

2020-10-19, 23:45
On jeszcze nie słyszał o 5 dla zwierząt :mrgreen:

GranDzisław

2020-10-20, 00:07
Asuritta napisał/a:

j***ć kundla ! jebac sralucha j***ny niewdzięczny że ma ciepło i żarcie to sp***ala ależ mi się to podoba nienawidzę psów sra szczeka leje i roznosi choroby jak szczury do tego pies nic nie daje w zamian myszy nie lapie, jajek nie składa, niech wypie**ala darmo scierwo gówno pies !
kurde popcornu brakło a obejrzę jeszcze ten 7 raz przed robieniem nowego



Beagle głupie nie są i sp***ala bo dostaje baty. Jak ktoś nie ma cierpliwości do tresury niech strzeli sobie w łeb a nie opiekę nad zwierzętami

bartosh86

2020-10-20, 01:23
Jaką p*zdą trzeba być żeby wyładować się na na bezbronnym zwierzaku

Pajmon

2020-10-20, 02:36
ch*j w serce to za mało

GangTrap

2020-10-20, 05:43
j***ć takich zjebow.

aret

2020-10-20, 06:44
marcinbobek napisał/a:

Do tych wszystkich użytkowników, którzy nie widzą niczego złego w traktowaniu tak zwierząt. Jesteście zdrowo popie**oleni sk***iale dzieci Hitlera i nienawiści. Ja wszystko rozumiem i głęboko wierzę że to tylko zły dotyk z dzieciństwa tak się teraz odbija na waszym zdrowiu.



Poj***ły ci się strony. Idź płakać na kwejka albo wykop. To jest k***a sadol i nikt tu nie ma j***nia o jakieś biedne zwierzątko.

Cz...........as

2020-10-20, 07:21
torturant napisał/a:

Lewackie k***y, które cieszą się z pobicia rosyjskiej modelki :
, a rozpaczają z powodu psa. Kolejny portal z lewackim ścierwem. ch*j wam w dupę.



Możesz mi wyjaśnić co ma niechęć do znęcania się nad psem do szeroko rozumianego lewactwa?

psykop

2020-10-20, 07:43
marcinbobek napisał/a:

Do tych wszystkich użytkowników, którzy nie widzą niczego złego w traktowaniu tak zwierząt. Jesteście zdrowo popie**oleni sk***iale dzieci Hitlera i nienawiści. Ja wszystko rozumiem i głęboko wierzę że to tylko zły dotyk z dzieciństwa tak się teraz odbija na waszym zdrowiu.



Hitler kochał zwierzęta. Udowodnione.