18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówią: Ładne ma Pani ZOMBIE!

~Angel • 2017-08-22, 14:25
Darina Shpengler z Syberii, cierpi na niezwykle rzadką chorobę. Trzylatka nie ma podbródka, warg oraz fragmentów policzków. Jej twarz w dużej mierze jest pokryta krwią. Przez genetyczny defekt dziewczynki, rodzina musiała uciekać z miasta.

Kiedy Elena Shpengler urodziła córkę, od razu wyczuła niepokojące zachowanie lekarzy odbierających poród. Byli widocznie zdenerwowani i wciąż gdzieś dzwonili. Nie pozwolili jej zobaczyć dziecka. Kilka godzin po porodzie lekarz zapytał Eleny, czy „jest gotowa to zobaczyć”. Straciła przytomność. Lekarze natychmiast przenieśli ją na oddział intensywnej terapii. Tam po raz pierwszy zasugerowano jej, aby porzuciła dziecko. Odmówiła.
Do Eleny i Dariny po kilku dniach dołączył Yury, ojciec dziewczynki. W dniu porodu przebywał w innym szpitalu, do którego trafił po wypadku samochodowym. Kiedy zobaczył córkę, która z powodu choroby genetycznej urodziła się z ośmioma mutacjami w ciele, jego serce zapłonęło miłością. „Ona jest nasza. Nasza dziewczynka”- powiedział Yury.
Pomimo wielkiej miłości, z powodu negatywnych komentarzy bliskich, rodzina została zmuszona do wyprowadzenia się z miasta. Krewni oskarżyli ich o celowe okaleczanie Dariny. Zerwali także wszelkie kontakty.
Kiedy mama dziewczynki, Elena Shpengler opowiada o ciężkiej sytuacji rodziny, wspomina, że przez widoczne uzębienie oraz krew na twarzy córki, nikt nie chciał jej zaakceptować- „Moi bracia, ich dzieci oraz matka męża. Wszyscy się od nas odwrócili”.
„Nie zamierzamy ukrywać córki przed ludźmi. Wszędzie ją ze sobą zabieramy. I choć ludzie wielokrotnie zwracali nam uwagę, że powinniśmy zakładać maskę, mój mąż zawsze odpowiada: "Jeśli nie chcesz, nie patrz na nią. My akceptujemy ją taką, jaka jest".
Choć rodzice dziewczynki robią wszystko, aby ta mogła normalnie funkcjonować, trzylatka nie została przyjęta do przedszkola, ponieważ rodzice innych dzieci zaprotestowali. Z tego powodu Darina uczy się w domu. Od dwóch nauczycieli pobiera podstawową edukację, ale to, co kocha najbardziej to śpiew. Lekarze w Moskwie ostrzegli rodziców, że dziewczynka, co dwa lata będzie musiała stawić czoła poważnym operacjom.
Rodzina przezwycięża kolejne dramaty. Pomimo tego, że dziewczynka została przyjęta do szpitala, wiele organizacji charytatywnych odmówiło pomocy, twierdząc, że Darina i tak umrze. Lekarze potępili te oburzające postawy. Zdecydowali się na przeprowadzenie pierwszej i najtrudniejszej operacji.








Cl...........te

2017-08-22, 14:30
Zapowiada się dobra dyskusja na temat aborcji.

Pa...........ć

2017-08-22, 14:33
@up
Chyba raczej nie
Cytat:

od razu wyczuła niepokojące zachowanie lekarzy odbierających poród. Byli widocznie zdenerwowani i wciąż gdzieś dzwonili. Nie pozwolili jej zobaczyć dziecka.


To oznacza że wcześniej nie miała możliwości wiedzieć o tym i USG niczego nie pokazywało, albo to dlatego że to rosja i badali brzuch klamką od zaporożca.

btw. Mateh nie dawaj mi piwa :-P
btw2. jak dorośnie to nie będzie mogła j***ć orala :amused:

nowynick

2017-08-22, 14:36
jedziesz sobie na Syberię na wakacje, spacerujesz ze strzelbą na niedźwiedzie (w końcu Syberia) i taka uśmiechnięta dziewczynka biegnie nagle w Twoim kierunku (np. za jakimś lodowym motylkiem czy czymś takim). Odruchowo bym w mózg celował...

Argeusz

2017-08-22, 14:37
Życie tej istoty będzie piekłem, jej rodzice to egoistyczne bestie, a dziecko powinno się uśpić.
Wszystko.

100Burned

2017-08-22, 14:42
Hmmm ale dlaczego wciąż krwawi? Przecież albo się goi i jest zagojone albo się nie goi, rana się rozwiera (np pod wpływem naprężenia mięśni), robi się stan zapalny a jak już organizm ma wyj***ne bo końca z raną nie widać to martwica- zgorzel- ch*jdupa tkanka jak z trupa.

Jak więc przez te 3 lata całkiem się nie rozleciała?

~Velture

2017-08-22, 14:50
O k***a komentarze w tym temacie będą przezajebiste!

Cl...........te

2017-08-22, 14:52
PalonyPaznokieć napisał/a:

@up
Chyba raczej nie



Zwolennicy aborcji i tak znajdą argument, a przeciwnicy się włączą w dyskusję. ;-)

Mo...........kA

2017-08-22, 14:54
Stephen King musi ją zobaczyć.

~Angel

2017-08-22, 15:04
Velture napisał/a:

O k***a komentarze w tym temacie będą przezajebiste!



Jak tatko odjebie numera to nie ma ch*ja we wsi.


ozarimielin

2017-08-22, 15:42
za 15 lat na hardzie jak opie**ala maczugę po same kule

drukarka666

2017-08-22, 15:51
Taka kobieta to skarb jako kochanka - szminki ci nigdzie nie zostawi.

W razie czego założy się jej maskę hokeisty, wręczy piłę motorową i let's go to Texas!

józekdeluxe

2017-08-22, 16:27
PalonyPaznokieć napisał/a:


btw. Mateh nie dawaj mi piwa



Odjeb się od mateha. Daje piwo wszystkim sprawiedliwie. :lol:

Cl...........te

2017-08-22, 16:43
józekdeluxe napisał/a:



Odjeb się od mateha. Daje piwo wszystkim sprawiedliwie. :lol:



Tak jak palililili

:mrgreen:

nelbox

2017-08-22, 16:44
Nie wiem kim jest Mateh, ale ja tam od niego piwo przyjmę.
no homo.