18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówią: Ładne ma Pani ZOMBIE!

~Angel • 2017-08-22, 14:25
Darina Shpengler z Syberii, cierpi na niezwykle rzadką chorobę. Trzylatka nie ma podbródka, warg oraz fragmentów policzków. Jej twarz w dużej mierze jest pokryta krwią. Przez genetyczny defekt dziewczynki, rodzina musiała uciekać z miasta.

Kiedy Elena Shpengler urodziła córkę, od razu wyczuła niepokojące zachowanie lekarzy odbierających poród. Byli widocznie zdenerwowani i wciąż gdzieś dzwonili. Nie pozwolili jej zobaczyć dziecka. Kilka godzin po porodzie lekarz zapytał Eleny, czy „jest gotowa to zobaczyć”. Straciła przytomność. Lekarze natychmiast przenieśli ją na oddział intensywnej terapii. Tam po raz pierwszy zasugerowano jej, aby porzuciła dziecko. Odmówiła.
Do Eleny i Dariny po kilku dniach dołączył Yury, ojciec dziewczynki. W dniu porodu przebywał w innym szpitalu, do którego trafił po wypadku samochodowym. Kiedy zobaczył córkę, która z powodu choroby genetycznej urodziła się z ośmioma mutacjami w ciele, jego serce zapłonęło miłością. „Ona jest nasza. Nasza dziewczynka”- powiedział Yury.
Pomimo wielkiej miłości, z powodu negatywnych komentarzy bliskich, rodzina została zmuszona do wyprowadzenia się z miasta. Krewni oskarżyli ich o celowe okaleczanie Dariny. Zerwali także wszelkie kontakty.
Kiedy mama dziewczynki, Elena Shpengler opowiada o ciężkiej sytuacji rodziny, wspomina, że przez widoczne uzębienie oraz krew na twarzy córki, nikt nie chciał jej zaakceptować- „Moi bracia, ich dzieci oraz matka męża. Wszyscy się od nas odwrócili”.
„Nie zamierzamy ukrywać córki przed ludźmi. Wszędzie ją ze sobą zabieramy. I choć ludzie wielokrotnie zwracali nam uwagę, że powinniśmy zakładać maskę, mój mąż zawsze odpowiada: "Jeśli nie chcesz, nie patrz na nią. My akceptujemy ją taką, jaka jest".
Choć rodzice dziewczynki robią wszystko, aby ta mogła normalnie funkcjonować, trzylatka nie została przyjęta do przedszkola, ponieważ rodzice innych dzieci zaprotestowali. Z tego powodu Darina uczy się w domu. Od dwóch nauczycieli pobiera podstawową edukację, ale to, co kocha najbardziej to śpiew. Lekarze w Moskwie ostrzegli rodziców, że dziewczynka, co dwa lata będzie musiała stawić czoła poważnym operacjom.
Rodzina przezwycięża kolejne dramaty. Pomimo tego, że dziewczynka została przyjęta do szpitala, wiele organizacji charytatywnych odmówiło pomocy, twierdząc, że Darina i tak umrze. Lekarze potępili te oburzające postawy. Zdecydowali się na przeprowadzenie pierwszej i najtrudniejszej operacji.








deMiguel

2017-08-22, 18:00
Nie bardzo łapie, dlaczego nie zrekontrują jej twarzy chirurgicznie. Podobno potrafią przeszczepić twarz od trupa. Swoją drogą, ludzie z tego typu chorobami powinni być sterylizowani, przynajmniej do czasu opracowania skutecznej metody leczenia w łonie matki.

rikiddo

2017-08-22, 18:07
Zaraz zaraz, czy to nie jest tak, że wszyscy umrą, bez względu na to czy zdrowi, z downem, mózgozj***niem czy jakimś ciapactwem, ale fundacje i inne pralnie brudnego hajsu finansują ich ch*jowe życia z pieniędzy ludzi, którzy mają miękkie serce i chcą przedłużać żałosną egzystencję chorego dziecka i jego rodziców, skazanych na cierpienie wraz z każdym dniem cierpienia ich pociech? A tego nie opłacą, właśnie dlatego, że i tak umrze, ja pie**ole ale bez sensu

Putikonto

2017-08-22, 18:25
przynajmniej nie jest czarna

AN...........or

2017-08-22, 18:32
o ja pie**olę ! trochę ma problemy wokół ust, tak poza tym wygląda normalnie. Ale ci ludzie mają problemy, na prawdę jest potrzebna III wojna światowa, by przetrzebić tą zj***ną cywilizację.

dun

2017-08-22, 18:39
pics or didnt happen

dla opery jak widac zbyt straszne zeby zaciagnac..

TJMonster

2017-08-22, 18:45
Był kiedyś taki horror Jennifer, za dzieciaka znalazłem z nim płytę w jakiejś gazecie. Główna antagonistka miała podobną sytuację :-)



Ma fuchę w remake'u jak jasny ch*j :ok:

dmnunited

2017-08-22, 18:46
Ktoś zna nazwę tego zespołu? Jedyne z czym mi się kojarzy organoleptycznie to z noma cancrum oris (rak wodny), ale etiologia jest zupełnie inna. Anyway?

Pa...........ć

2017-08-22, 18:49
No i co panowie? Żadnej gównoburzy ni ma, idę stąd

Pan_Doktur

2017-08-22, 18:53
Ona po prostu nie do it i Czarek urwał jej ryj


Ti...........ch

2017-08-22, 19:08
Zemsta Putina?

elfis

2017-08-22, 19:11
słodka dziewczynka i ma fajny uśmiech

Cl...........te

2017-08-22, 19:18
rikiddo napisał/a:

Zaraz zaraz, czy to nie jest tak, że wszyscy umrą, bez względu na to czy zdrowi, z downem, mózgozj***niem czy jakimś ciapactwem, ale fundacje i inne pralnie brudnego hajsu finansują ich ch*jowe życia z pieniędzy ludzi, którzy mają miękkie serce i chcą przedłużać żałosną egzystencję chorego dziecka i jego rodziców, skazanych na cierpienie wraz z każdym dniem cierpienia ich pociech? A tego nie opłacą, właśnie dlatego, że i tak umrze, ja pie**ole ale bez sensu



Za ch*ja nie rozumiem co chciałeś napisać, czy też nam przekazać. Czytałeś ten swój elaborat? :shock:

krasnal_hałabała

2017-08-22, 19:20
Biedne dziecko... ja rozumiem śmiać się z pobitego na ulicy murzyna albo z grubej lochy ale z dziecka? macie wy coś w głowach i sercach? A tak w ogóle to mogli przeprowadzić jej jakąś operację plastyczną albo ch*j wie co w Austrii czy innej Szwajcarii... Ale prawda... ona nie powinna się urodzić niestety, aborcja to trudny temat ale dla mnie sprawa jasna, z kaprysu aborcja nie... ale w takich przypadkach jest konieczna, ona życia nie będzie miała. A co do tego że rodzice nie chcą założyć jej maski, w Wikingach jak Ivar mówił do Ragnara że dzięki jakiemuś ustrojstwu może przynajmniej po części chodzić normalnie "jak inni", to Ragnar jebnął mu plaskacza i powiedział "Nie jesteś jak inni i nigdy nie będziesz, kiedy to zrozumiesz i zaakceptujesz staniesz się potężny".

ellsworth

2017-08-22, 20:13
Angel napisał/a:

I choć ludzie wielokrotnie zwracali nam uwagę, że powinniśmy zakładać maskę, mój mąż zawsze odpowiada: "Jeśli nie chcesz, nie patrz na nią. My akceptujemy ją taką, jaka jest".


Ja pie**olę! Z taką postawą to ja się nie dziwię, że każdy się od nich odwraca. Fajnie, że im to nie przeszkadza ale warto by jeszcze uszanować uczucia i NORMY SPOŁECZNE wszystkich poza nimi. Jakby się zaczęli r*chać w publicznym miejscu i ktoś by im zwrócił uwagę to też by powiedzieli, że jak nie chce to niech nie patrzy?