18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówią: Ładne ma Pani ZOMBIE!

~Angel • 2017-08-22, 14:25
Darina Shpengler z Syberii, cierpi na niezwykle rzadką chorobę. Trzylatka nie ma podbródka, warg oraz fragmentów policzków. Jej twarz w dużej mierze jest pokryta krwią. Przez genetyczny defekt dziewczynki, rodzina musiała uciekać z miasta.

Kiedy Elena Shpengler urodziła córkę, od razu wyczuła niepokojące zachowanie lekarzy odbierających poród. Byli widocznie zdenerwowani i wciąż gdzieś dzwonili. Nie pozwolili jej zobaczyć dziecka. Kilka godzin po porodzie lekarz zapytał Eleny, czy „jest gotowa to zobaczyć”. Straciła przytomność. Lekarze natychmiast przenieśli ją na oddział intensywnej terapii. Tam po raz pierwszy zasugerowano jej, aby porzuciła dziecko. Odmówiła.
Do Eleny i Dariny po kilku dniach dołączył Yury, ojciec dziewczynki. W dniu porodu przebywał w innym szpitalu, do którego trafił po wypadku samochodowym. Kiedy zobaczył córkę, która z powodu choroby genetycznej urodziła się z ośmioma mutacjami w ciele, jego serce zapłonęło miłością. „Ona jest nasza. Nasza dziewczynka”- powiedział Yury.
Pomimo wielkiej miłości, z powodu negatywnych komentarzy bliskich, rodzina została zmuszona do wyprowadzenia się z miasta. Krewni oskarżyli ich o celowe okaleczanie Dariny. Zerwali także wszelkie kontakty.
Kiedy mama dziewczynki, Elena Shpengler opowiada o ciężkiej sytuacji rodziny, wspomina, że przez widoczne uzębienie oraz krew na twarzy córki, nikt nie chciał jej zaakceptować- „Moi bracia, ich dzieci oraz matka męża. Wszyscy się od nas odwrócili”.
„Nie zamierzamy ukrywać córki przed ludźmi. Wszędzie ją ze sobą zabieramy. I choć ludzie wielokrotnie zwracali nam uwagę, że powinniśmy zakładać maskę, mój mąż zawsze odpowiada: "Jeśli nie chcesz, nie patrz na nią. My akceptujemy ją taką, jaka jest".
Choć rodzice dziewczynki robią wszystko, aby ta mogła normalnie funkcjonować, trzylatka nie została przyjęta do przedszkola, ponieważ rodzice innych dzieci zaprotestowali. Z tego powodu Darina uczy się w domu. Od dwóch nauczycieli pobiera podstawową edukację, ale to, co kocha najbardziej to śpiew. Lekarze w Moskwie ostrzegli rodziców, że dziewczynka, co dwa lata będzie musiała stawić czoła poważnym operacjom.
Rodzina przezwycięża kolejne dramaty. Pomimo tego, że dziewczynka została przyjęta do szpitala, wiele organizacji charytatywnych odmówiło pomocy, twierdząc, że Darina i tak umrze. Lekarze potępili te oburzające postawy. Zdecydowali się na przeprowadzenie pierwszej i najtrudniejszej operacji.








mateuszsadoltzr

2017-08-22, 23:47
Ja nie mam nic do powiedzenia,ale tylko chciałem napisać Mateh dasz mi piwko?

Revilform

2017-08-23, 00:44
Jeszcze może z niej być niezła dupa :mrgreen:


m4a

2017-08-23, 00:49
Mogłaby grać w "The Walking Dead" bez makijażu.

Niratic

2017-08-23, 01:05
Kurcze, rozumiem wszelkie defekty anatomiczne, nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale jakbym miała taką osobę jak ona w domu, to bym się autentycznie bała spać, wygląda naprawdę strasznie.
Ale ja jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o "horrorowe" postacie, nigdy nie oglądam, nie gram i nie czytam o niczym, co choćby stało przy horrorach (dział hard jest spoko, bo urazy i inne historie z życia wzięte mnie raczej nie ruszają).

pawko2

2017-08-23, 09:16
a może się wyklepie....

voidinfinity

2017-08-23, 11:45
Było wyskrobać jak jeszcze nie miało mózgu. A teraz to już trzeba się opiekować.

Tak czy siak - tak wygląda miłość boga.

Nie wiem tylko dlaczego przypomina miłość patologicznego ojca pijaka maltretującego swoją rodzinę :krejzi:

józekdeluxe

2017-08-23, 14:19
Up, co ma do tego Bóg baranie. Skrzywdził cię jakoś mocno, że taki z ciebie zacięty ate-gimb? Czy zdajesz sobie sprawę, ile jeszcze przykrych lub cudownych rzeczy może spotkać tę dziewczynę w życiu? I kto to będzie oceniał? Ty? Gratuluję wyobraźni :ok:

voidinfinity

2017-08-23, 14:22
@up

To nie ja twierdzę, że różne gówna się dzieją zgodnie z planem pambuka.

krasnal_hałabała

2017-08-23, 19:53
voidinfinity napisał/a:

Było wyskrobać jak jeszcze nie miało mózgu. A teraz to już trzeba się opiekować.

Tak czy siak - tak wygląda miłość boga.

Nie wiem tylko dlaczego przypomina miłość patologicznego ojca pijaka maltretującego swoją rodzinę :krejzi:



Bóg nie rządzi Światem, dobrze o tym wiesz kenito.

Wiewór

2017-08-23, 20:55
@up no ale miał plan doskonały! Rozumiem, że to dziecko też należy do tego planu?
Tylko dla mnie to trochę słabo z tym planem doskonałym patrząc na nią.
Czy można ona jest zrobiona na podobieństwo boga?
Albo może rodzicie zostali poddani próbie? Tylko czemu poddał próbie przez okaleczenie dziecka? Nie mógł ojcu uj***ć nóg w czasie pracy w fabryce dziurek do pasków im. Józefa Stalina? Albo matce dać raka?
Poj***ny ten wasz pam buk.

krasnal_hałabała

2017-08-24, 19:59
@up, Bóg nie rządzi światem, nie ma na nim nic do gadania póki co więc nie jego to jest plan a twoje słowa wykluczają moje więc nie ma "no ale".

voidinfinity

2017-08-24, 20:51
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Bóg nie rządzi światem, nie ma na nim nic do gadania póki co więc nie jego to jest plan a twoje słowa wykluczają moje więc nie ma "no ale".



No tak, kościół wcale nie uznaje czegoś takiego jak objawienia czy cuda, nie twierdzi że bóg jest wszechpotężny, oraz że wpływał na historię świata (np. poprzez potop) ;-)

Wiewór

2017-08-25, 06:19
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Bóg nie rządzi światem, nie ma na nim nic do gadania póki co więc nie jego to jest plan a twoje słowa wykluczają moje więc nie ma "no ale".


A to nie rządzi światem bo nie chce czy nie może?
Jak nie rządzi bo nie chce to znaczy, że jest zły. Po co oddajecie cześć takiemu niegodziwcowi?
Jak nie rządzi bo nie może to nie jest wszechmogący. A skoro nie jest wszechmogący to czy on jest w ogóle bogiem?

krasnal_hałabała

2017-08-25, 19:47
Po co się wysilacie skoro i tak już nikt tego nie czyta?