18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motowaginy wersja PL

MorymOO • 2021-03-18, 17:55
Filmik z YT - ale mój poziom zażenowania sięgną zenitu. I to nie dlatego, że te dzieciaczki jeżdżą na kosiarkach i niszczą własność, a to w jaki sposób zareagowali w tej całej sytuacji.

Goście jadą z nimi jak chcą, niszczą im sprzęt, a Ci nawet nie potrafią się bronić.

Piękne pokolenie rośnie - pokolenie XD.

:idzwch*j:


gjooby4

2021-03-20, 11:36
Gość ma głos jak Jacek ze "Ślepnąc od świateł" :-D jakby ktoś nie wiedział ten gość od depresji

lopez_

2021-03-20, 12:10
No dobra, teren prywatny, nie mieli prawa wjechać, ale jednak wjechali. Może faktycznie byli tam pierwszy raz, tego nie wiadomo. Chcieli sprawę rozwiązać polubownie, nie byli agresywni. Potem wpada drugi bamber, niekoniecznie trzeźwy, atakuje, niszczy sprzęt. Ja na miejscu kolesia z kamerą bym to zgłosił, bo dowód jakby nie patrzeć jest. Nie jestem motocyklistą, uważam, że ci często przeginają, ale tutaj to już słoma z butów wyszła jak przyjechał ten cały "wspólnik" czy "współwłaściciel". Okej, może im tam ryją i niszczą, ale to się policję woła i tyle, a nie jakieś samosądy i kładzenie się pod motocykl...

OnCo

2021-03-21, 00:59
Ja się nie dziwię właścicielowi terenu. Zeszłego lata byłem w Bukowinie Tatrzańskiej i dzieci tamtejszych baców, co se na ceperkach dutków zarobili po kilka godzin dziennie tymi pierdziawami latali po cudzym polu robiąc bruzdy. Raz się właściciel (nieco żulowaty) zasadził na nich ro jednego złapał tylko, ale młody ro mało co nie zasrał się na śmierć. Do spacerowiczów ów ziemianin się nie czepiał.

Isakpm

2021-03-21, 15:27
Asuritta napisał/a:

Struny, żyłki, drut prowadzący, piłka strunowa, drut kokczasty ... tyle możliwości :/ ehhh wysuwane kolce, gwoździe, miny



Tym se jaja podwiazujesz? ...zbok

bungman napisał/a:

dlatego fajnie się montuje linki w lesie nawet jak nie jest mój teren - fajnie się czyta jak jakaś ciota wpadnie i płacze na pół internetu



Jedyna linka którą powiesiłes to pewnie na pranie swojej starej... Siedź w piwnicy dalej kozaku

:mrgreen: