18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motowaginy wersja PL

MorymOO • 2021-03-18, 17:55
Filmik z YT - ale mój poziom zażenowania sięgną zenitu. I to nie dlatego, że te dzieciaczki jeżdżą na kosiarkach i niszczą własność, a to w jaki sposób zareagowali w tej całej sytuacji.

Goście jadą z nimi jak chcą, niszczą im sprzęt, a Ci nawet nie potrafią się bronić.

Piękne pokolenie rośnie - pokolenie XD.

:idzwch*j:


andrzejrobert75

2021-03-18, 21:05
Powinien w swoim lesie pranie powiesic w kilku miejscach,brz prania.

Pitok

2021-03-18, 21:12
picolo napisał/a:

Niech się motoc**y cieszą że to nie juesej bo by już leżeli w tym dole odj***ni za wtargnięcie na teren prywatny. Osobiście lubię motocykle ale nie zjebów na nich.



Czyli jak wsiądziesz na motocykl, to rozumiem, że w twoim mniemaniu jesteś zjebem?

Zbysław

2021-03-18, 21:25
Ziemnia jest wszystkich a nie tylko jego

JaTylkonaChwile

2021-03-18, 21:41
Lolekmko11 napisał/a:

Rozumie wk*** typa, ale temu 2 co go moto przygniotło tym kaskiem to bym oczy z czaszki wybił śmieć j***ny pijany wsiada w auto i jeszcze ma więcej do powiedzenia niż koło z tego reno


- po prywatnym terenie moze sobie nawet nacpany jezdzic, ch*j Ci do tego co koles robi na SWOIM, PRYWATNYM terenie?



ku*aswielgus napisał/a:

Polska dla polakow a bylo flaszke zaproponowac i bec po problemie.


- flaszką to powinni rozjabac puste łby tym skurowielom, co im to rodzice pierdz**ki pokupowali, szmaciarze pie**olone, nauczyliby sie co to wlasnosc prywatna.





shiters napisał/a:

Tylko ten z kamerą jest spoko Reszta p*zdy, moto na olx, chętnie kupię
ps.
jak pie**olnę w eurojackpota to kupie duzo pola, rozreklamuje się wszędzie i u mnie będzie feel free to ride na crosie. Nie mam bólu dupy bo ktoś chce sobie polatać.



zesrasz sie a nie pie**olniesz eurojackpota. Masz wiesza szanse, ze zginiesz trafiony latawcem niz wygrana w tą smieme... Jakbys nawet trafil, to pewnie bys ogrodzil wszystko murem 5metrowym, zeby Ci zadna biedota nie wchodzila ;)



Zbysław napisał/a:

Ziemnia jest wszystkich a nie tylko jego



:homer: Szkoda komentowac tak glupiego tekstu :)

gohan27-01

2021-03-18, 21:41
Pod wpływem alkoholu mógł jeździć jeśli to był teren prywatny, powinien krótko i na temat.

hamusq

2021-03-18, 21:51
@JaTylkonaChwile
Gnojom, którzy nigdy w życiu uczciwie nie zarobili nawet złotówki nie wytłumaczysz czym jest święte prawo własności.

W filmie rozbawił mnie bulwers jak właściciel lasu zaczal rzucać jego motorkiem 'panie nie rzucej Pan, to drogie rzeczy'. Ale niszczyć komuś las lub droge to można, bo to niczyje.

Ja pie**ole...

shiters

2021-03-18, 22:10
JaTylkonaChwile napisał/a:


zesrasz sie a nie pie**olniesz eurojackpota. Masz wiesza szanse, ze zginiesz trafiony latawcem niz wygrana w tą smieme... Jakbys nawet trafil, to pewnie bys ogrodzil wszystko murem 5metrowym, zeby Ci zadna biedota nie wchodzila



a ja ci zycze zebys wygral

qwerq221

2021-03-18, 22:15
Hahahah jakie łajzy j***ne i oczywiście mówie tu o wieśkach wielkich właścicielach tereru hahaha xD j***ne wsiuny niech sobie ogrodzą swoją własność to będzie jasne że teren prywatny i nikt mu jego zj***nych sadzonek nie ruszy k***a ale też bym unikał wsiunów ale nie ze względu na to że bym się ich bał tylko z tego powodu że bałbym się że coś zrobie takiemu naj***nemu wieśkowi i potem problemy ehh

maddog77

2021-03-18, 22:25
No k***a jak dzisiaj masz takie pokolenie że bez smartfona do kibla nie trafi...to czego się dziwić.

proncislaw

2021-03-18, 22:41
Boże jakie p*zdy,.. Latają w trzech, na moto bez blach, wyskakuje do nich jakiś burak a oni jak ostatnie c**y, ogon podkulony i płacz.
Dlaczego burak z właściciela działki? Bo się boi kamerki na kasku i z p*zdami pie**oli.
Generalnie, jak ostatnio słyszałem tutaj: bili sie o honor, wszyscy przegrali.

żmij

2021-03-18, 22:51
qwerq221 napisał/a:

Hahahah jakie łajzy j***ne i oczywiście mówie tu o wieśkach wielkich właścicielach tereru hahaha xD j***ne wsiuny niech sobie ogrodzą swoją własność to będzie jasne że teren prywatny i nikt mu jego zj***nych sadzonek nie ruszy k***a ale też bym unikał wsiunów ale nie ze względu na to że bym się ich bał tylko z tego powodu że bałbym się że coś zrobie takiemu naj***nemu wieśkowi i potem problemy ehh



Tak czytam Twoje posty i powiem Ci, chłopaku, że istnieje bardzo duża, ogromna szansa, niemalże stuprocentowe prawdopodobieństwo tego, że głupszy już nie będziesz.
Dobranoc.

Baro

2021-03-18, 23:29
picolo napisał/a:

Niech się motoc**y cieszą że to nie juesej bo by już leżeli w tym dole odj***ni za wtargnięcie na teren prywatny. Osobiście lubię motocykle ale nie zjebów na nich.



Dziki zachód w juesej to się już dawno skończył. A to co się u nich odpie**ala od lat, przechodzi ludzkie pojęcie. Zastanów się 2x zanim napiszesz taką głupotę i ciesz się, że żyjesz gdzie żyjesz. Mniej amerykańskich filmów akcji, trochę wyobraźni. Bo w juesej to by na tych motorkach baby z ku*asami jeździły a mając czarnego kumpla w zespole, jeszcze by mogli spalić las i okraść samochody. bezkarnie.

St...........on

2021-03-18, 23:55
picolo napisał/a:

Niech się motoc**y cieszą że to nie juesej bo by już leżeli w tym dole odj***ni za wtargnięcie na teren prywatny. Osobiście lubię motocykle ale nie zjebów na nich.



Nie zesraj się, za dużo filmów się naoglądałeś. Nie może strzelić bez ostrzezenia, bo takie działanie to "kill on sight" - czyli zabicie na miejscu, w stanach za to jest "złosty strzał" lub komora gazowa, zależy w którym stanie.

przemo3251

2021-03-19, 00:02
Ojj dzieciaczki spanikowały. Przede wszystkim to się nie wdawać w bezsensowne dyskusje. Widać że koleś jest agresywny to pomóc koledze i sp***alać. Sam na trzech nie da rady szczególnie że w stroju na crossa jestesmy dobrze chronieni podczas bójki. Jak teren nie jest ogrodzony, nie ma żadnych znaków to wiadomo że będa jeździć crossami, nie ma gdzie to sie jezdzi tam gdzie idzie jechać.

PANLACH

2021-03-19, 00:07
Baran jeden z drugim nie rozumie co to własność prywatna ?
No to mu wytłumaczyli !