18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopiczka

~Angel • 2019-10-31, 08:40
Kolejna instagramowa modelka na motocyklu. Niestety nie ma zdjęć po wypadku.


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-10-31, 21:10
V8ROG napisał/a:

Luta jest taka że jeżdżą motorami bo nie stać ich na zajebiscie szybki wóz. Jaki ścigacz równa się z labmo huracanem czy nistanem gtr em?? Różnica jest w cenie. Osobiście preferuje szybkie samochody nie ścigacze. Ale jak kogo co kręci. Jedni lubią tak drudzy inaczej. W rzeczywistości to wygląd tak. Nie stać mnie na lambo to sobie pośmigam na ścigaczu. Tak się kończy jak widzimy coraz częściej. Kalectwem czy śmiercią.




Nie trzeba wfuj kasy,żeby mieć szybkie auto i szybko jeździć.Za 15 tys złotych możesz kupić z zza granicy Datsuna 350 Z 2002r ma 5,5 s do setki,a to jest dużo,albo Honde S2000 232 Km .Oczywiście nie poszpanujesz,ale tymi autami Janusz nie jeździ do pracy mają małe przebiegi,a w cenie tego motoru to możesz zaszaleć nawet.To jest rozwiązanie,jak lubisz przyśpieszenie,ale nie nadaje się na insta .Za 50 tys euro kupisz Alfę Romeo 4C dwu-letnią,które wygląda lepiej,niż nie jedno Ferrari.W niej jest silnik 1.7 240KM,ale przy 900kg wagi,to nadaje się spokojnie na Instagram.

edmund

2019-10-31, 21:57
Recydywista napisał/a:

k***a nie grzesz... wydupcyla gwarą sląską ? skond tys k***a je... z zobrzo czy z sosnowca ?
ciulla ynta wywinyla orla prziszla plazom a nie wydupcyla j***ny k***a gorolu.



a może krakowska, nie wiem
bo ja jestem z dalekiego wschodu Polski

Always-zjarany

2019-10-31, 22:14
bała się złożyć - c**a TO c**a

Mors_Nigra

2019-10-31, 23:40
Ale zdechło ścierwo czy nie, bo nie wiem czy się cieszyć, czy smucić...

BanujNasNieMichalka

2019-11-01, 00:02
In Russia, Daria Kupriyanova and two other riders were motorcycle stunt riding. While they were doing stunts at high speeds, unfortunately Daria lost control of her motorcycle and crashed. She sustained some injuries, but she was lucky to have survived the terrible accident.

riterio8093

2019-11-01, 00:32
Czyli ta ładna kobieta przeżyła wypadek na motocyklu. Widziałem że większości użytkowników saditica było jej żal. Macie dobre serce.

Tłumaczone translatorem:

Cytat:

Młoda kobieta przypadkowo zarejestrowała swój wypadek na autostradzie w rosyjskim mieście Soczi . Motocykl osiąga prędkość 180 km / h, gdy na zakręcie traci kontrolę i wpada na quitamiedos, w którym wstrząsający szok spada.

Pomimo wypadku i silnego ciosu młoda kobieta pozostała nietknięta. Tylko jeden palec został złamany i doznał urazów nerwowych.


ZaSwojePiję

2019-11-01, 02:37
gospodarz2 napisał/a:

haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha



ch*ja nas twoj kolega interesuje. Na filmie typiara nie umiala motocykla wyciagnac nawet z lekkiego łuku. Podejrzewam, ze wiecej miala z jednosladami do czynienia na zdjeciach niz na drodze.

Nellum

2019-11-01, 08:50
dwusetne piwo leci :)

Leesniczy

2019-11-01, 13:48
napisał/a:

In Russia, Daria Kupriyanova and two other riders were motorcycle stunt riding. While they were doing stunts at high speeds, unfortunately Daria lost control of her motorcycle and crashed. She sustained some injuries, but she was lucky to have survived the terrible accident.



Wyglądało gorzej niż się skończyło :D a ktoś pisał nawet o urwanej ręce.

Novik

2019-11-02, 08:18
Kiedyś myślałem że ten portal ma niektórych porządnych użytkowników no ale cóż świat idzie do przodu większą reklama tego serwisu i się podchodziły zjeby na portal ehhh

qwerq221

2019-11-02, 13:40
Cóż jeśli gównoburza moto czy auto to również się dołączę :D Ja ogólnie jestem sympatykiem wszyskiego co ma koła. Nie zgodzę się z teorią, że motocyklami praktycznie zawsze jeżdżą ludzie, którzy nie mogą sobie kupić odpowiednio szybkiego auta, sam stanąłem przed dylematem czy kupić sobie szybkie auto czy szybki motocykl . Wybrałem auto, ale tylko z powodu na nasz klimat gdybym żył powiedzmy gdzieś w hiszpanii to absolutnie nigdy bym sobie nie kupił auta. A porównując ceny auta do motocykla to właściwie cena jest taka sama a do motocykla wiadomo trzeba jeszcze kupic wiele innych rzeczy kask ubrania buty itd

~Sunday

2019-11-30, 14:17

Dramat motocyklistki

Bonifacy69

2020-06-05, 15:45
Stare, przeżyła ogólnie to debilki mi nie szkoda. Mam moto oraz całe kombi, nie zapie**alam jak debil :-D ba nie jeżdżę szlifierką

bogdanboner

2020-06-05, 15:49
Niechaj umiera w męczarni, lepiej ona, niżeli inny prawidłowo jadący użytkownik drogi, a i w kostnicy będzie uciecha. :roll:

MadeInRussiaTV

2020-06-05, 15:51
Zły tytuł.
Wydatek miała to fakt, ale przy prędkości poniżej 160km/h, nic jej się nie stało, niestety przeżyła :(