18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopiczka

~Angel • 2019-10-31, 08:40
Kolejna instagramowa modelka na motocyklu. Niestety nie ma zdjęć po wypadku.


Godlesl

2019-10-31, 12:20
gospodarz2 napisał/a:

haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha



ohoo ktoś tu uraził motocyklową ciote :D

avic

2019-10-31, 12:22
Łomatko, ale ból dupy fanów moturów... Każdy ocenia przez pryzmat tego co sam widzi. Ja znam kilka osób, które popierdzielają na maszynach 500ccm + i też dodam coś od siebie. Fakt jest jednak też taki, że nie obracam się w środowisku motocyklistów, więc ocenić mogę to co widzę. Pan X - nowe BMW M5 (między innymi...), raz na ruski rok wsiada na Harleya, żona z tyłu i sobie zwiedzają okolicę turystycznie. Oboje w wieku 45-50. Pan Y - Nowy, leasingowany GLC, w garażu Transalp 700 ccm. 30 lat. Mój kuzyn..nazwijmy go Krzysiu. W garażu Clio II, obok Ninja 1000, rocznik: 2004 chyba. Następny: stara siódemka 735i i pierwsza CBRka obok. Dodatkowo i całkiem na marginesie... Ten od transalpa i ten od Harleya wydali więcej na ciuchy i kaski niż dwóch pozostałych na wszystko, włącznie z moto, ubezpieczeniem i paliwem. Znam też Anię. Ania ma wyjabane, bo dojeżdża sobie swją 125tką do roboty, pyrkając w drodze do niej około 90 km/h. A jak robi się zimno do jeździ swoim nowym Arteonem.


Absolutnie nie neguję tego, że jak ktoś ma GTRa w garazu to obok może stać nowa Aprilla, ale to chyba mniejszość. I szczerze wątpię, by ten facet, który wsiada na moto, kiedy obok stoi nowy GTR uskuteczniał takie debilizmy jak pańcia na filmiku..

shiters

2019-10-31, 12:35
ja mam bmw 630i na auto i F650 na moto bo mieszkam na podlasiu i jest mnóstwo fajnych miejsc do zwiedzania gdzie się autem po prostu wjechać nie da :) Pozdrawiam

silwerbalk

2019-10-31, 13:19
Uuu chłopaki w kostnicy będą mieli wieczorem używanie że hej... :lol:

gospodarz2 napisał/a:

haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha



Idz się popłacz motop*zdo gdzieś indziej
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3w78SKTlIRUJWVJXAWN9pnhkEal0pD4A.gif

Adrian649

2019-10-31, 13:23
Przed jazdą wypiła spermę, będzie żyć :mrgreen:

Recydywista

2019-10-31, 13:49
edmund napisał/a:

dlatego napisałem wydupcyła, gwara śląska





k***a nie grzesz... wydupcyla gwarą sląską ? skond tys k***a je... z zobrzo czy z sosnowca ?

ciulla ynta wywinyla orla prziszla plazom a nie wydupcyla j***ny k***a gorolu.

bakus1233

2019-10-31, 14:23
gospodarz2 napisał/a:

haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha



Gtr ma 4 sekundy do setki? Nowe bmw siedem ważące coś około 2 ton ma 3,5 sekundy.

TB303

2019-10-31, 14:31
gospodarz2 napisał/a:

haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha


Ja cię, jaka sp***olina :lol:

Tom9310

2019-10-31, 14:52
bakus1233 napisał/a:

Gtr ma 4 sekundy do setki? Nowe bmw siedem ważące coś około 2 ton ma 3,5 sekundy.



Moja VFR 800 V4 ma 3,1s a VFR 750(czyli wersja starsze) potrafiły osiągnąć przyspieszenie ok 2,4s

:-D

Byku35

2019-10-31, 15:45
kiedyś miałem wypadek przy 270 km na godzinę autostrada w Niemczech, noga złamana i starty łokieć

mrchamfull

2019-10-31, 17:08
i taka ładna już nie jest

xv89

2019-10-31, 19:42
~Velturałkę napisał/a:

Ale ma trochę racji w tym co napisał. W 99% ścigaczami nie jeżdżą bogaci tylko właśnie biedota co aby poczuć prędkość wyżyłowała się na 2 kółka bo za te pieniądze by mogła kupić jakiś mały samochodzik 10 letni więc wybór pada na ścigacz.
Ja się nie dziwię jak tutaj na sadolu niektórzy pie**olą, że śmiejemy się z motop*zd bo zazdrościmy, że oni mają takie maszyny a my musimy w swoich ch*jowych puszkach stać w korku. Widziałem samochody kilku właścicieli ścigaczy i jeśli nawiązują do swoich samochodów i odczuć z jazdy nimi w korkach to zgadzam się z nimi, że już lepiej jeździć na 2 kołach niż takim gównem.



No nie wiem, czy za 40-50k kupisz "mały samochodzik 10 letni". Wybrór jest całkiem spory przy tych pieniądzach i prawdę mówiąc, wolałbym jednak kupić nowe niejeżdżone moto z salonu, aniżeli kilkuletniego hothatcha, gdzie ryzyko, że poprzedni właściciel go pałował jest spore.

Inna sprawa, że motocykl wejdzie do 2-stanowiskowego garażu na przezimowanie, a na 3-cią furę do zabawy, jakoś by mi było szkoda kasy na budowę kolejnego garażu.

Także z tą biedotą bym nie przesadzał, bo zarabiając najniższą krajową aby odłożyć 40k to kilka lat trzeba by pasa zaciskać.
Inna sprawa - zupełnie inna adrenalina jest jadąc motocyklem, aniżeli sportowym autem.
Sam czasami jeżdżę przerobionym na elektryka rowerem, po lesie, z prędkościami 40-60km/h i wierz mi, że zastrzyk adrenaliny jest ogromny i nieporównywalny do jazdy autem (kolega ma dłubniętego type R fn2, którym parę razy miałem okazję się przejechać)...

MotoPirat

2019-10-31, 19:46
Fajne te barierki, takie nie za miękkie.




szalom83

2019-10-31, 21:01
V8ROG napisał/a:

Luta jest taka że jeżdżą motorami bo nie stać ich na zajebiscie szybki wóz. Jaki ścigacz równa się z labmo huracanem czy nistanem gtr em?? Różnica jest w cenie. Osobiście preferuje szybkie samochody nie ścigacze. Ale jak kogo co kręci. Jedni lubią tak drudzy inaczej. W rzeczywistości to wygląd tak. Nie stać mnie na lambo to sobie pośmigam na ścigaczu. Tak się kończy jak widzimy coraz częściej. Kalectwem czy śmiercią.



Chyba nigdy nie miałeś doczynienia z kimś co jeździ na moto. Trochę pie**olisz mówiąc szczerze.
Jeżdżę na moto od 12 lat i mam teraz mt07 i mówiąc szczerze nigdy nie jadę więcej niż 140. Większość moich znajomych ma moto z tego samego powodu co ja.
Po pierwsze kochamy jeździć.
Jak jesteś na moto to się relaksujesz i jesteś w swoim małym zamkniętym świecie. Stres z pracy i z domu znika. A po drugie jak ty sobie stoisz w korku z pracy ja sobie filtruje i jestem w domu pół godziny szybciej.
Jak moto jest w serwisie i muszę jechać samochodem to zamiast 30 minut zajmuje mi ponad godzinę.
A samochodem to tylko z dziećmi na weekend albo jak na zakupy muszę.

avic

2019-10-31, 21:09
@up! Bo masz normalne podejście do życia. Prawda jest taka, że jak pojawia się rodzina, dzieciaki, czy nawet stuknie ta 30stka (tylko!) na karku to wiele głupich pomysłów nagle z głowy ulatuje. Swoją drogą spotkać idiotę na szlifierce jest równie prawdopodobne co w starym BMW. Podobnie jak spotkać grzyba w skodzie i kogoś kogo trzeba będzie puszką wyprzedzić gdy pytka sobie chopperem. Ot, luźne spostrzeżenie.