18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopiczka

~Angel • 2019-10-31, 08:40
Kolejna instagramowa modelka na motocyklu. Niestety nie ma zdjęć po wypadku.


McQurwa

2019-10-31, 08:50
ładnie wali główką o balustradę , el clasico

poligon6

2019-10-31, 08:52
Bedzie radość w kostnicy jak za bardzo nie sponiewierana.

mygyry

2019-10-31, 08:52
Czuję niedosyt

edmund

2019-10-31, 08:57
dupa się wydupcyła

zadol

2019-10-31, 09:10
edmund napisał/a:

dupa się wydupcyła



Dupa się wydupcyła na zadupiu

V8ROG

2019-10-31, 09:48
Luta jest taka że jeżdżą motorami bo nie stać ich na zajebiscie szybki wóz. Jaki ścigacz równa się z labmo huracanem czy nistanem gtr em?? Różnica jest w cenie. Osobiście preferuje szybkie samochody nie ścigacze. Ale jak kogo co kręci. Jedni lubią tak drudzy inaczej. W rzeczywistości to wygląd tak. Nie stać mnie na lambo to sobie pośmigam na ścigaczu. Tak się kończy jak widzimy coraz częściej. Kalectwem czy śmiercią.

mygyry

2019-10-31, 09:52
V8ROG napisał/a:

Luta jest taka że jeżdżą motorami bo nie stać ich na zajebiscie szybki wóz. Jaki ścigacz równa się z labmo huracanem czy nistanem gtr em?? Różnica jest w cenie. Osobiście preferuje szybkie samochody nie ścigacze. Ale jak kogo co kręci. Jedni lubią tak drudzy inaczej. W rzeczywistości to wygląd tak. Nie stać mnie na lambo to sobie pośmigam na ścigaczu. Tak się kończy jak widzimy coraz częściej. Kalectwem czy śmiercią.



To lambo jeździsz w dni parzyste a gtr w nieparzyste czy na odwrót?

edmund

2019-10-31, 09:58
zadol napisał/a:

Dupa się wydupcyła na zadupiu



dlatego napisałem wydupcyła, gwara śląska

~Velture

2019-10-31, 10:05
mygyry napisał/a:

To lambo jeździsz w dni parzyste a gtr w nieparzyste czy na odwrót?



Ale ma trochę racji w tym co napisał. W 99% ścigaczami nie jeżdżą bogaci tylko właśnie biedota co aby poczuć prędkość wyżyłowała się na 2 kółka bo za te pieniądze by mogła kupić jakiś mały samochodzik 10 letni więc wybór pada na ścigacz.

Ja się nie dziwię jak tutaj na sadolu niektórzy pie**olą, że śmiejemy się z motop*zd bo zazdrościmy, że oni mają takie maszyny a my musimy w swoich ch*jowych puszkach stać w korku. Widziałem samochody kilku właścicieli ścigaczy i jeśli nawiązują do swoich samochodów i odczuć z jazdy nimi w korkach to zgadzam się z nimi, że już lepiej jeździć na 2 kołach niż takim gównem.

stach_mysliwy

2019-10-31, 10:13
r*chałbym nawet bez nogi i po wypadku więc fajna sucz :cumshot: :orgazm: :spermshot:

mygyry

2019-10-31, 10:25
Velturałkę napisał/a:

Ale ma trochę racji w tym co napisał. W 99% ścigaczami nie jeżdżą bogaci tylko właśnie biedota co aby poczuć prędkość wyżyłowała się na 2 kółka bo za te pieniądze by mogła kupić jakiś mały samochodzik 10 letni więc wybór pada na ścigacz.
Ja się nie dziwię jak tutaj na sadolu niektórzy pie**olą, że śmiejemy się z motop*zd bo zazdrościmy, że oni mają takie maszyny a my musimy w swoich ch*jowych puszkach stać w korku. Widziałem samochody kilku właścicieli ścigaczy i jeśli nawiązują do swoich samochodów i odczuć z jazdy nimi w korkach to zgadzam się z nimi, że już lepiej jeździć na 2 kołach niż takim gównem.



Może mówicie o małolatach z osób które ja znam, motor stoi w garażu jako gadżet, którym jeżdżą 4 razy w roku, mają bo ich stać, kupiony nowiutki do kompletu z quadem, skuterem śnieżnym i innymi zabawkami. Ale ja tu mówię o osobach, które się spełniły zawodowo i nie pie**olą o 2 kółkach jako stylu życia i inne pie**olenie. Ja osobiście nigdy na motor nie wsiądę, nie i ch*j.

r061071

2019-10-31, 11:12
MotoSzony ? te lepsze do burdelu a te brzydkie do garów
tak wiem jutro te co poszły do nieba mają święto

jedi007

2019-10-31, 11:13
Zahaczyła ręką o słupek pod barierką w momencie przewrotki. I tu już chyba było po wszystkim bo rączkę podejrzewam wyrwało.

gospodarz2

2019-10-31, 11:50
V8ROG napisał/a:

Luta jest taka że jeżdżą motorami bo nie stać ich na zajebiscie szybki wóz. Jaki ścigacz równa się z labmo huracanem czy nistanem gtr em?? Różnica jest w cenie. Osobiście preferuje szybkie samochody nie ścigacze. Ale jak kogo co kręci. Jedni lubią tak drudzy inaczej. W rzeczywistości to wygląd tak. Nie stać mnie na lambo to sobie pośmigam na ścigaczu. Tak się kończy jak widzimy coraz częściej. Kalectwem czy śmiercią.



haha czyli uwazasz ze jak kogos niestac na dobra fure to kupi moto?? dobre bo znam kogos co kupil GTR- a ale jak otwiera garaz to wsiada na moto wiesz dlaczego z pasji debilu!!! tak jak ty piszesz i niektorzy to odrazu widac ze zal dupe ściska bo albo brak odwagi albo mozgu i h*j z Gtra jak stoisz w korku... pozatym Gtr ma 4sekundy do setki az!!! a dobre moto 3sekundy hahhahahahahahahahahhahahaha