18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motogość

InnyName • 2018-03-17, 22:29
Tak widzę, wszystkich tych którzy tak często "motop*zdeczkują" przez internet...



Od innej strony




100Burned

2018-03-19, 09:33
Gościowi w czarnej koszulce nie powinni pomagać tylko rozj***ć płytkę chodnikową o glacę.

Ja rozumiem dymienie do motocyklisty, popychanie czy obrażanie, ale jego maszyna jest nietykalna.

Gdybym dostał od kogoś w mordę to nie wpadłbym w morderczy szał. Inaczej by było gdyby ktoś uderzył moje moto :karate:


@ Nihilista- każdy kto w tym temacie się z Tobą nie zgadza cierpi na zj***nie umysłowe typu trzeciego, ostatniego, stulejowego.

4x4offroad

2018-03-19, 10:41
jessjess napisał/a:

@ Nihilista
Ale zaraz, nikt tu nie chce atakować szlachetnych rycerzy białego śladu. Mówimy tu o sytuacji gościa w czarnej koszuli. Idzie na niego motocyklista odziany w kask i rękawice. Za te rękawice z protektorami, to w naszym pięknym kraju prokurator spokojnie by przyklepał „udział w bójce z użyciem dwóch niebezpiecznych narzędzi typu kastet”. I nieważne, kto zaczął. Z filmiku nie wiadomo, czy gruby w czarnym ocknął się po strzale i nie będzie do końca życia srał pod siebie. Żeby obronić się przed gościem ubranym w kask i rękawice, to trzeba mieć w zanadrzu „ostrzejszy” argument. Zwłaszcza jak jest ich więcej niż jeden (to są takie sebki drogowe – mocni to oni są zwłaszcza w grupie). Cały czas piszę o obronie przed „opancerzonym” osobnikiem, a ty wyjeżdżasz mi z tekstem o cyganach. Osobiście nic do nich nie mam, u nas mają swoją ulicę gdzieś na drugim końcu miasta i raczej ich nie widuje na co dzień. A kierowców/obsługę śmieciarki to szanuję – wykonują bardzo odpowiedzialną pracę, m.in. sprzątanie po wypadku z udziałem motocyklistów.





a pie**olisz głupoty, ja mam miękką gumę na rękawicach i wolałbym walić bez nich.
Twierdzisz że miał się rozbierać przed uderzeniem?? Pijak już doleciał do niego aby się popisywać przed panną.

nano50

2018-03-19, 12:07
100Burned napisał/a:

Gościowi w czarnej koszulce nie powinni pomagać tylko rozj***ć płytkę chodnikową o glacę.

Ja rozumiem dymienie do motocyklisty, popychanie czy obrażanie, ale jego maszyna jest nietykalna.

Gdybym dostał od kogoś w mordę to nie wpadłbym w morderczy szał. Inaczej by było gdyby ktoś uderzył moje moto :karate:


@ Nihilista- każdy kto w tym temacie się z Tobą nie zgadza cierpi na zj***nie umysłowe typu trzeciego, ostatniego, stulejowego.



Tu masz 100 % racji, bo maszyny i to takiej zajebistej się nie tyka. Długo zbierasz na wymarzoną maszynkę. pielęgnujesz, dbasz, a przychodzi jakiś zazdrosny seba i Ci sprzedaje buta w motor. Kara powinna być tylko jedna.

A co do przyznawania racji to po prostu śmiałem się z ogromu żalu jaki gość wylewa do internetu z nadzieją, że go ktoś posłucha. Nie wiem co go w życiu spotkało, ale internet, a tym bardziej Sadistic to nie miejsce wzajemnej adoracji i wsparcia, a jak to czytam to mam ochotę wysłać sms o treści "POMAGAM".