18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motogość

InnyName • 2018-03-17, 22:29
Tak widzę, wszystkich tych którzy tak często "motop*zdeczkują" przez internet...



Od innej strony




C0...........BO

2018-03-17, 22:49
raz do roku to i mucha pierdnie

VooDooBlitz

2018-03-17, 23:03
Się k***a nie zesraj z tej radości

Halman

2018-03-17, 23:22
film ustawiony przez motop*zdy

ToPrzeciezJa

2018-03-18, 00:20
Największe p*zdy najwięcej kozaczą, taka smutna prawda. Sam przekonałem się po raz kolejny w zeszłą środę. Od razu zaznaczam, że nie ja jestem p*zdą, która kozaczyła, bo pewnie tak to byście obrócili.

Sa...........hi

2018-03-18, 02:05
ToPrzeciezJa napisał/a:

Od razu zaznaczam, że nie ja jestem p*zdą, która kozaczyła, bo pewnie tak to byście obrócili.


To ty jesteś tą p*zdą która kozaczyła.

Szymon2432

2018-03-18, 03:07
tak kończą ci co piszą ,,motop*zda,,

~Velture

2018-03-18, 06:00
One shot, one kill.
No luck, just skill.

ToPrzeciezJa

2018-03-18, 09:30
PanRewolwerowiec napisał/a:


To ty jesteś tą p*zdą która kozaczyła.



Widzę wolna niedziela i już odpie**ala co? Wróciłbyś na kase do biedronki, bo nie wiesz co ze sobą zrobić?

gieno1

2018-03-18, 09:33
Reasumując w ryj można dostać od każdego

Novik

2018-03-18, 09:48
ale tai sk***iel ma rekawice na motór to wiesz

Nihilista

2018-03-18, 10:01
@up
Z tego powodu można kibicować agresorowi niszczącemu czyjąś własność? Bo właściciel, choć mniejszy, nosi rękawiczki? W życiu "rozumowania" pryszczatych piździelców z sadola nie zrozumiem.
Piwko dla Pana, który mimo mniejszych gabarytów posłał ścierwo tam gdzie jego miejsce. Wy też tam się znajdziecie p*zdeusze, jeśli swój język przeniesiecie z klawiatury w piwnicy na ulicę.
Lubię motocykle, samochody, łodzie, samoloty - k***a, mechaniczny świat jest piękny. Poznałem w życiu mnóstwo p*zd, które bały się szczególnie motocykli i samolotów, ale żadna z nich nie była z tego dumna - w przeciwieństwie do was, nieudacznicy. Ze swoją ułomnością próbujecie się ostatnio wywyższać, obrażając z automatu ludzi na motocyklach. W dawnych czasach tacy jak wy bali się nawet podejść do konia, teraz ze swojego strachu próbujecie zrobić zaletę w swoim piczkowym towarzystwie wzajemnej adoracji. A ch*j wam w c*pki.

Januszznarnii

2018-03-18, 10:04
heh dzieciak chyba jeszcze porannej kawy nie wypił

nano50

2018-03-18, 10:58
Nihilista napisał/a:

@up
Z tego powodu można kibicować agresorowi niszczącemu czyjąś własność? Bo właściciel, choć mniejszy, nosi rękawiczki? W życiu "rozumowania" pryszczatych piździelców z sadola nie zrozumiem.
Piwko dla Pana, który mimo mniejszych gabarytów posłał ścierwo tam gdzie jego miejsce. Wy też tam się znajdziecie p*zdeusze, jeśli swój język przeniesiecie z klawiatury w piwnicy na ulicę.
Lubię motocykle, samochody, łodzie, samoloty - k***a, mechaniczny świat jest piękny. Poznałem w życiu mnóstwo p*zd, które bały się szczególnie motocykli i samolotów, ale żadna z nich nie była z tego dumna - w przeciwieństwie do was, nieudacznicy. Ze swoją ułomnością próbujecie się ostatnio wywyższać, obrażając z automatu ludzi na motocyklach. W dawnych czasach tacy jak wy bali się nawet podejść do konia, teraz ze swojego strachu próbujecie zrobić zaletę w swoim piczkowym towarzystwie wzajemnej adoracji. A ch*j wam w c*pki.



Nie zesraj się. :rzygi2: :kupa:

jessjess

2018-03-18, 11:21
Jak on chciał z nim walczyć, z pięści w kask mu zaj***ć? Do motop*zdy w kasku to trzeba przynajmniej z nożem.